Cinler

Cin Çarpması Büyü İle mi Olur ?

Cin Çarpması Büyü İle mi Olur ?

Cin Çarpması Büyü İle Mi Olur, cin çarpması büyü yoluyla olabildiği gibi, yanlış bir hareket veya bilinçsiz okumalar, ritüeller vb. sebepler ile de cinler tarafından oluşabilir.

Cin çarpması nın en büyük ve başlıca nedeni büyüdür. Cinler canları sıkıldığı için ya da yapacak başka işleri olmadığı için insanları rahatsız eden varlıklar değildir. Onların da kendilerine göre bir hayatları ve tıpkı insanlar gibi düzenleri olduğunu belirtmek gerekir. Şu nokta çok önemlidir; cinler durduk yere insanlara zarar vermezler. Eğer cinler bir insana zarar veriyorsa ya büyü ile bu durum oluşturulmuştur ya da insan bilmeden cinlere bir zarar vermiştir; bir kontak kurmuş, kapı açmıştır.

Diğer nedenler ise, cinlerin saldırısına ve musallatına uğrayan kimselerin bilerek, kasten ya da bilmeyerek bu varlıklara zarar vermesidir. Bilmeden yapılan okumalar, korunmadan yapılan zikirler ve yine bilinçsizce yapılan metafizik eylemler ve hareketler, cinlere hiç farkında olunmasa bile zarar verebilir ya da kontak kurabilir yani bilinmeyen bir boyutun kapılarını açabilir.

büyü ve cinler

Büyü yapılırken ilk kullanılan güç, cinler gibi bedensiz varlıkların yetenekleri ve yapabilecekleridir. Büyüyü yapan kişinin büyünün amacına göre hareket etmesi ve bu amacı desteklemesi için cinler tarafından yardım alması gereklidir. Bu noktada cinler büyünün egemenliği altına girerler. Çünkü büyünün içinde, cinleri etkisi altına alan ve hatta zorlayan bazı maddeler vardır. Bunlara ister kullanılan malzeme denir, ister büyüyü yapan kimsenin bu varlıklarla anlaşma halinde olması. Hangi durum olursa olsun, büyü denilen kavram, cinleri istenilen şekilde yönetmeye ve yönlendirmeye vakıftır. İşte bu nedenle büyü, cinleri insanlara saldırmaya yönlendiren en büyük etken, silahtır.

İşte bu nedenlerden dolayı sevgili okuyucularım, sizleri bilmediğiniz bazı eylemleri ve anlamadığınız dilde okumaları yapmamanız konusunda ciddi şekilde uyarmak isterim sizi. Nasıl ve nereden geleceği belli olmayan bir kurşunun önünde duruyor olabilme ihtimaliniz olabilir Yaşam sadece günlük hayatımızdan ve gözümüzle gördüğümüz şeylerden ibaret değildir. Tıpkı koskoca evrende, toplu iğne başı kadar olan dünyamız tek olmadığı gibi, bizler de bu evrenin tek sahipleri veya sakinleri değiliz.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur mu? Adlı Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/buyu-yapildiginda-cinler-musallat-olur-mu/

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizde büyü, büyü yapıldığında cinler musallat olur mu ve cin hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hocam merhabalar sizi rahatsız ediyorum geceleri bana cinler musallat oluyor özellikle banyoda duş alırken benle birlikte olmak istiyorlar artık uyumaktan korkar oldum günlerdir duş almıyorum bana ne olur yardım edin

    1. Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.