BÜYÜLERMEDYUM

Göz Bağlama Büyüsü

Göz bağlama büyüsü, evli kadınların eşlerine karşı ya da bizzat kişilerin ailelerinin yaptırdıkları çeşitli amaçlar barındıran bir büyü türüdür. Bu büyünün amacı, evli ya da nişanlı olan erkeğine iş veya diğer çevresindeki diğer karşı cinslerinden etkilenmemesini sağlamaktır. Ayrıca gözünün sadece evini ve eşini görmesi, tamamen yuvasına bağlanması, tüm kazanç ve isteklerinin evinde gerçekleşmesi için yapılan büyü türüdür.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Göz bağlama büyüsü eşiniz ve sizin bilgilerinin ışığında “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder.

Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur. İstek ya da dileği oluşturacak olan dua hazırlanır.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder

Eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vekfin oluşturduğu enerji ve belli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile eşinizin gözü ailesini, sizi ve çocuklarından başkasını görmez olacak bir büyü çeşididir.

büyü

Bu Büyü Kendini Nasıl Belli Eder?

Bağlama büyüsünün sonucu birçok büyüde olduğu gibi kendini oldukça açık bir şekilde belli eder. Önceleri ilgi ve alaka göstermeyenler bir anda büyük bir sevgi içerisine girer. Zaman geçtikçe gözleri sevgililerinden başkasını görmez. Evlenmek istemeyenler bile evlilik hayali içerisine girer. Bu şekilde sevgili olup onunla evlenmeyi ve aile kurmayı düşünmeyenler bu büyüyü yaptırabilir.

Bunun yanı sıra göz bağlama büyüsü ile birlikte insanlar sevdiklerini asla aldatmaz. Çevrelerinde ne kadar güzel ya da yakışıklı olursa olsunlar asla bakmazlar. Bu şekilde sevdiklerine ne kadar sadık olabildiklerini kanıtlamış olurlar. Bu uygulama, aşk ve bağlama büyülerinin içerisinde yer alan en etkili büyülerdendir.

Büyü Nasıl Bozulur

Bu büyü kişi kendinde daha önceden olmayan his ve etkilenmeler gözlemliyorsa, kendini normal hissetmiyorsa bu konuda bir uzmanın görüşünü ve desteğini almak zorundadır. Kendisine yapılan büyünün ne olduğu anlaşıldıktan sonra, gereken büyü bozma işlemi , titiz bir çalışma sonucu başarıya ulaşabilir.

Bu konu hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

Bu Konu ile Yakından Alakalı Olan Bağlama Duası Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Vefk Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.