Telif Hakları

Telif Hakları konusunda hassas davranıyoruz. Bu nedenle, medyumzeyneleroglu.com sitesini kullanmakla aşağıda yazılı maddelerde yer alan bütün şartları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

 1. Site içeriğinin tümü; her türlü metin, resim, fotoğraf, grafik, logo, şekil, çizim, klip, canlandırma, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; görsel tasarım, teknik tasarım, endüstriyel tasarım ve içerik tasarımı; bilgi mimarisi, derleme, düzenleme ve kurgusu dahil; ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü haklar münhasıran medyumzeyneleroglu.com ve Sitenin içerik sağlayıcılarına aittir.
 2. Siteye kayıtlı üyelerin ve tüm ziyaretçilerin, sitenin enteraktif servislerini kullanarak postaladıkları soru, anket cevabı, öneri vs. her türlü mesajın dijital ortamlar dahil, her türlü çoğaltımı, basılı materyallere dönüştürülmesiyle ilgili haklar ticari olanlar da dahil olmak üzere münhasıran medyumzeyneleroglu.com’a aittir.
 3. Site ile ilgili her türlü hak ilgili T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.
 4. Sitede yer alan unsurlardan herhangi birinin medyumzeyneleroglu.com ’un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir ortama aktarılması, yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.
 5. Yukarıda aktarılan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için içeriği kullanabilirler ve bilgisayarlarına indirebilirler.
 6. Site’nin kayıtlı üyesi olmak ya da Site üzerinden herhangi bir ücretli hizmeti almak, Kullanıcının yukarıdaki haklardan herhangi birini kullanmasına izin vermez.
 7. Site adı ve logosu ile medyumzeyneleroglu.com adı ve logosu, medyumzeyneleroglu.com iştirakleri ile marka sahibi üçüncü kişi şirketlere ait tüm grafik, logo ile mal ve hizmet tescilli markalar olup, başkaları tarafından hiç bir surette kullanılamaz. Kullanıcıların zihinlerinde karışıklığa yol açacak, iktibas oluşturacak, itibar zedeleyecek şekilde bu markaların benzerleri oluşturulamaz.
 8. medyumzeyneleroglu.com bilgilendirme amacıyla kurulmuş ve  iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, kişisel görüş taşımaktadır. Bu nedenle doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette tarafımızdan garanti ve taahhüt edilmemektedir.
 9. medyumzeyneleroglu.com içinde yer alan tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları medyumzeyneleroglu.com’a ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.
 10. medyumzeyneleroglu.com sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin https://medyumzeyneleroglu.com web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.
 11. medyumzeyneleroglu.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu maddelerden herhangi birinin geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.
 12. Bu web sitesinde yer alan görseller, telifsiz görsel sağlayıcı platformları unsplash.com ve pexels.com gibi sitelerden alınmaktadır. Eğer bir görselin telif hakkının şahsınıza yada firmanıza – kuruluşuna ait olduğunu düşünüyor ve kanıtlarsanız hemen yayından kaldırır yada sileriz.
 13. medyumzeyneleroglu.com ’un bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlali durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeden kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkı saklıdır.
 14. Web Sitemiz DMCA üyesi olup yayınlanan her yazı, görsel koruma altındadır.

WEB SİTEMİZ VE ZİYARETÇİLERİMİZ YASALARLA KORUNMAKTADIR.Lütfen kuralların tümü için ayrıca; Sitenin en alt kısmında yer alan Yasal Hizmet Sözleşmesi, Kullanım KoşullarıGizlilik Koşulları,  Telif Hakları, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme Formu,  sayfalarımızda yer  alan açıklamaları okuyunuz.Gerek burada yer alan kurallar; gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi 0533 594 25 77 nolu Whatsapp hattımızdan bize yazabileceğiniz gibi, İletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize iletebilirsiniz.