MEDYUM

Enokyan Aşk Büyüsü

Sevmek, sevilmek, kendine aşık etmek isteyenler genellikle aşk büyülerine başvuruyorlar. Aşk büyüsü için birden fazla türü bulunuyor. Bunlardan birisi de enokyan aşk büyüsüdür. Bu büyü de yabancı kaynaklı bir büyüdür. Kadim kitaplar ve geçmiş incelendiğinde Museviler tarafından uygulandığı görülüyor. Dilinin İbranice olması, özel formüllerinin bulunması özel yetenek ve ilim sahibi olmak gerektiriyor.

Enokyan Aşk Büyüsü Nedir?

Birçok insanın aşk büyüsü hakkında genel bilgileri bulunuyor. Fakat, iş detaya ve çeşitlerine geldiği zaman etkileri ve uygulanması hakkında sorular başlıyor. Özellikle enokyan aşk büyüsü nedir konusunda sorular sorulup, araştırmalar yapılıyor.

Enokyan, İbrani dilinde “melek” demektir. Meleklerin varlığı ve görevi hakkında bilgi sahibi olmayan insan yoktur. Nurdan ve sevgiden yaratılan bu varlıkların farklı görevleri bulunuyor. Kabala ilmi sayesinde, eski Mısırlılar ve Museviler, ruhani âlemi aralamışlar, meleklerin yardımıyla da problemlerini, sorunlarını çözmeye başlamışlardır.

Günümüze kadar gelen enokyan aşk büyüsü ve enokyan alfabesi sayesinde, insanların aşk sorunları çözülmektedir. Enokyan alfabesi içinde gizli bir enerji saklıdır. Bu enerji sayesinde büyü etkisini gösteriyor. Enokyan alfabesi ve görevli melekler yardımıyla istenilen amaca ulaşılıyor.

Enokyan Kelimesinin Anlamı Nedir?

Bu kelime İbrani kaynaklara göre melek anlamına gelir. Ve bu alfabenin kendine özgü bir okunuş şekli vardır. İçinde gizlenirken bir enerji olması nedeniyle bir çok marjinal çalışmada ve uygulamada kullanılır.

Uzun süren deneyimlerim sonucunda gördüğüm o ki, enokyan dili ile yapılan bu aşk büyüsü uygulamasının saf sevgi yüklü bu varlıklar sayesinde doğrudan amacına hizmet ettiği bir gerçektir. Bu büyü yapılırken kullanılan aynı alfabenin yine gökyüzü pozisyonları ve kişilerin öz doğum anında görev yapan melekler ile iletişim halinde olmanın etkisi çok büyüktür.

Enokyan dili, yaratılışın ilk zamanlarından beri kullanılan bir dildir. Bu dil ne öğretilebilir ne de öğrenilebilir bir dil durumundadır. Tamamen metafiziksel ögeler kullanılarak öğrenilebilir ve bu dilin herhangi bir alfabesi yoktur. Yazıldığı gibi okunmayan bir donanıma sahip bu uygulamada günler, geceler hatta saatlerin bile önemi çok büyüktür. Bu sebeple Enokyan Aşk Büyüsü son derece etkili ve güçlü bir uygulamadır.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

Bu Konuyla Yakından İlgili Olan Aşk Duası Adlı Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. bu aşk büyüsü işe yarıyor mu asla peşini bırakamadığım aşık olduğum kadın için yaptıracağım benimle iletişime gçeer misiniz

    1. Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.