Medyum

Vefk Tılsımı

Vefk Tılsımı

Vefk Tılsımı asla bir büyü değildir ve büyü ile karıştırılmamalıdır Vefk sözlükte uyum anlamına gelmektedir. Vefk işlemleri için yukarıdan aşağıya, sağdan sola ve yine köşeden diğer köşeye sayıların toplamı veya değişik harfler ile yazılan tılsımlardır diyebiliriz. Bu tılsım oldukça etkili olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bunlar çok farklı amaçlar ile hazırlanabilirler.

Vefk tılsımı uygulamasını herkes yapamaz. Bu işi yapan kişilerin çok büyük bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Vefk tılsımı hazırlama işlemince ebced hesabı ve aynı zamanda havas ilmini bilen bir kişinin hazırlaması gerekir. Her harfin sayısal değerleri bulunmaktadır ve bunlar için de hadimler vardır.

Tüm ulvi ve sulfi varlıklar bunlar için görevli olarak beklerler. Bu varlıklar yani hadimler sadece kendilerine verilen görevi yerine getirmek için bulunurlar. Yine bu vefk tılsımları yaşanılan bir problemin giderilmesi için veya hedeflenen bir amaç için yazılan ve aynı zamanda hazırlanan tılsımlardır. Yine bu vefk tılsımlarının çok etkili olduğunu tekrar söylemekte fayda vardır.

vefk ve tılsım

Vefk Tılsımı Hazırlanırken Hangi İlimler Kullanılır?

Vefk tılsımları hazırlanırken ebced hesabı yıldızlar burcalar ve yıldızların konumları gibi bir çok ilim kullanılarak hazırlanırlar. Bu hazırlanan vefk tılsımları kişinin belirli süre üzerinde taşıması gerekebilir. Bu hazırlanan tılsımın kimseye herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Hatta kişiye çok iyi gelen ve aynı zamanda da rahatlatan bir tılsımdır. Bu hazırlanan tılsımlarda Kuran’da bulunan hadis ve ayetler de bulunmaktadır. Bu hazırlanan tılsımlar kişiye fayda verir. Onun dışındaki kişiler ne zarar ne yarar görecektir. Bu vefk tılsımları kişiye özel olarak hazırlanırlar.

Birden fazla konular için vefk tılsımları hazırlanabilir. Aşk vefkleri her zaman çok etkilidir diyebiliriz. Günümüz toplumunda insanlar bu vefk tılsımlarına pek inanmadıkları görülmektedir. Aslında bu hazırlanan vefk tılsımları en az büyüler kadar etkilidir ve çok fazla bilgi birikimi gerektirir. Bunları da her hoca yapamaz. Bunları yapan ve hazırlayan kişiler bir çok ilmi bilen insanlardır, bu ilimlerin başında da ebced ilmi ve havas ilmi gelmektedir. Bunları bilmeyen kişilerin vefk hazırlama gibi bir uygulaması bulunamaz. Bu yüzden bu tılsımları herkes yapamaz ancak herkes bu vefkleri içi rahat bir şekilde yaptırabilir.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu ile Yakından Alakalı Olan Tılsım Nedir Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/tilsim-nedir/

Bir önceki yazımız olan Mobil Uygulamalarımız başlıklı makalemizde astrolog, medyum ve medyum zeynel eroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba, vefk tılsımı uygulamasını yaptıran var mı? Faydasını gördünüz mü ben de yaptırmak istiyorum

    1. Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşın.

  2. Merhaba sabiha hanım Zeynel hoca bana vefk tılsımı uygulaması yaptı ve son derece memnun kaldım. Allah ondan razı olsun üzerimdeki kara bulutlar silindi resmen. sizde çekinmeden yaptırabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.