MEDYUM

Sertifikalı Kurslar

Sertifikalı Kurslar

Sertifikalı kurslar da genellikle yüz yüze olmayı tercih ediyoruz. Sertifikalı Kurslar ımız kişiye özel olabildiği gibi, 10 kişilik gruplar halinde haftanın belirli günleri, belirlenen saatlerde bir araya gelerek derslere katılım sağlayabilirsiniz.

Sertifikalı Kurslar ve Konuları hakkında daha fazla bilgi için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir; soru, sorun ve cevaplarınız için mail atabilirsiniz.

Sertifikalı Kurslar ve Konuları hakkında daha fazla bilgi için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir; soru, sorun ve cevaplarınız için mail atabilirsiniz.

Sertifikalı Kurslarımız ve Kısa açıklamalarımız aşağıdaki gibidir:

YILDIZNAME & HAVAS KURSU

Bu eğitim tam bir Yıldızname ve Havas kursu olacaktır ve oldukça geniş kapsamlıdır.

Tarihin en eski bakım ve görü tekniklerinden  olan Yıldızname kursunu, yine bu kursun olmazsa olmazı Havas KURSU ile birlikte veriyoruz…

BİOENERJİ KURSU

Bioenerji kursumuza; Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji  şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir…

EFT KURSU

Yaşamınızdaki olumsuzluklara “artık yeter” dedi iseniz, ya da bu konuda çalışan ve başkalarına yardım etmeye çalışan bir terapist iseniz, bu teknik sizin için..

Verdiğimiz EFT Kurslarında, bol pratik uygulama da yer aldığı için kursiyerler kendi sorunlarının pek çoğunu da halletmekte, kursu olumsuz duygularından arınarak tamamlamaktadırlar.

FENG SHUİ KURSU

Günümüzden 3500 yıl önce ortaya çıkan Feng Shui, yaşanılan ortamı, huzur, mutluluk, refah ve sağlık getirecek şekilde düzenleme sanatıdır. Bunu yapabilmek için öncelikle Çinlilerin Chi adını verdikleri kozmik yaşam enerjisinin ne olduğunu ve çevremizde nasıl hareket ettiğini anlamak gerekir. Verilecek olan kurslarde feng shui teknikleri uygulamalı olarak öğretilecektir.

TEMEL ASTROLOJİ KURSU

Astroloji hakkında bilinmesi gerekenlerin ilk basamağını Temel Astroloji kursu alır. Temel Astroloji KURSU ile artık bir uzman olmaya ilk adım atılmış olur…

KLASİK ASTROLOJİ KURSU

Klasik Astroloji Kursumuzda tamamen nesnel gerçekler, elle tutulur kavramlar baz alınarak kişiye ne, nerede, ne zaman, neden ve nasıl gibi cevaplar bulunur…

RUHSAL – EZOTERİK ASTROLOJİ KURSU

Ruhsal Astroloji Kursundaki kişilerin doğdukları andan itibaren aldıkları özellikler incelenerek, daha çok ruhsal ve karmik açıdan nasıl bir yaşam süreceği incelenerek, daha çok psikolojik düzeyde nasıl bir etki verdiği ve vereceği üzerinde duracağız.

HİNT-VEDİC ASTROLOJİ VE AYURVEDA KURSU

Kursumuzda Ayurveda ve Vedic Astroloji arasındaki bağlantıları keşfedecek, bu en eski şifa yönteminin sağlığımıza, ruhsal ve bedenen denge ve uyumuna nasıl fayda vereceğini öğreneceğiz. Özellikle Ayurveda kaçırmamanız gereken bir eğitimdir. Çünkü Ayurveda, Yaşam ve Bilgi kelimelerinin bileşimi demektir. Yaşamın özüne inmek ve yaşama bizi bağlayan tüm kökleri incelemek Ayurveda’nın işidir…

MELEKLERLE TANIŞMA VE İLETİŞİM KURMA KURSU

Melekler yıllardır çözmeye çalıştığımız gizemlerden biri.  Bu gizemli ve nurani varlıklar her zamanda ve her nesilde her kesimden topluluğun ilgisini çekmiş, iletişim kurmak için her kültürde farklı metodlar denenmiştir. Verilecek olan eğitimde meleklerle nasıl iletişim kurulur, melekler nedir, neden insanın yanında olurlar, nasıl iletişim kurulabilir ve bize nasıl yardım edebilir gibi sorulara cevap verilecek; aynı zamanda bu sırlı varlıkları daha yakında tanıma fırsatı bulacaksınız.

NEFES TEKNİKLERİ KURSU

Verilecek olan Nefes Teknikleri Kursunda Genel anlamda doğru nefes alma, nefes tutma, nefesin nasıl kullanılacağı hakkında bilinçlenme ve hastalıklara karşı nefes ile mücadele etme hakkında bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenme fırsatı bulacak; nefes almanın verdiği kolaylıkla hem sosyal, özel ve iş hayatında gerçek anlamda başarılara imza atacaksınız.

NLP KURSU

NLP, aslında bir yaşam biçimidir. En kısa ve öz anlatımı ile NLP, bilinçaltını temizleme metotlarından en başarılı olandır… NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili geçtiğimiz yüzyılda keşfedilen en mükemmel metotlardan biridir. Mükemmeldir çünkü; insan ruhunun sağlığını temize çekmede NLP yönetimi baş sırada yer alır…

NUMEROLOJİ KURSU

Numeroloji ile yaşantınızın bir çk alanında sorduğunuz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Örneğin; Kariyeriniz, işiniz, özel hayatınız, sevdiğiniz insan ya da eşinizle olan ilişkiniz, aile ilişkileriniz gibi bir çok soruya yanıt bulabilirsiniz.

REIKI KURSU

Reiki, evrensel yaşam gücü enerjisi anlamına gelmektedir. Reiki ile yapılabilecek şeyler sayılamayacak ve hatta yazılamayacak kadar fazladır. Sizlere burada bazı temel başlıkları toparlayacağız. Aşağıda okuyacaklarınız Reiki ile yapılan şeylerin başında yer alan konulardır. Zeynel Eroğlu ve Çalışmaları arasında Reiki önemli bir yere sahiptir.

MANEVİ ARINMA KURSU

Bu eğitim, en temelde var oluşumuzun sebebinive yaşam amacımızın ne olduğunu, bu amaca hizmet eden bedenlerimizin sağlıklı olabilmesi için gerekli bütüncül şifa stratejilerinin ne olduğunu anlatmayı hedefler. Bakış açımızı yeniden şekillendirmeyi amaçlarken en kadim iyileştirme sanatı olan Manevi arınma pratiklerini öğretmeyi hedefler.

TAROT KURSU

Geçmişten günümüze kadar kartlar ile geleceğe yönelik tahmin yapma aracı çoğu kez Tarot olmuştur. Verilecek olan Tarot Kursunda sembollerin, renklerin, sayıların, elementlerin, yıldızların, ve ezoterik tarihin bilgisiyle yorum yapabilecek; var olan yetinizi ortaya çıkaracak yöntemleri ve Tarot’un tüm bilgeliğine sahip olacaksınız.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

Medyum Zeynel Eroğlu Kimdir? Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.