BurçlarMedyum

Evlilik Analizi

Evlilik analizi hayatın temel taşlarından biridir. Hepimiz hayat yolunda bizimle yürüyecek mükemmel bir ortak bulmak için çabalarız. Evlilik sadece iki kişinin değil, iki ruhu da birbiriyle uyumu ve bağlanması anlamına gelmektedir.

Evlilik analizi için sizin ve hayatınızı birleştirmek istediğiniz kimsenin ayrıntılı bir raporunun yanına evlilik analizi, hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

Astroloji konusuna meraklı olan kişilerin en fazla merak ettiği konulan arasında aşk ve evlilik bulunmaktadır. Astrolojiye inanmadığını söyleyen kişiler bike aşk ve evlilik mevzu bahis olduğu zaman meraklı bir tavır içerisine girmeye başlarlar. Astroloji gerçekten de bu tür konularda insanlara çeşitli ipuçları vermektedir.

İnsanların yıldız haritası yani horoskopuna bakıldığı zaman hangi burçlar ile daha iyi anlaşabileceği; hangi burca sahip olan kişiler ile evlenebileceği belli olabilmektedir. Ayrıca astroloji sayesinde ne tür bir ilişki yaşandığı, ilişkide kişileri nelerin beklediğini ya da kişinin ne tür bir eş aradığını ortaya çıkabilmektedir.

Özel hayatınızda birlikte olmayı planladığınız kişi ile aranızdaki uyumu merak ediyorsanız evlilik analizi veya ilişki analizi yapılabilir. Gelecekte ilişkinizde sizleri nelerin beklediğini görebilirsiniz ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilişki yorumları başlamamış olan ilişkiler ve kişilerin aşk hayatından beklentileri ile ilgili de yapılabilmektedir.

evlilik

Evlilik Analizi ve Evlilik İçin Uygun Astrolojik Kurallar

Mümkün olduğu kadar yeni aydan sonra dolunaydan önce evlenilmelidir. Çünkü küçülen ay (dolunaydan sonra yeni aydan önceki dönem) yeni bir şeye başlamak için tavsiye edilen bir dönem değildir.

Büyümeyi, gelişmeyi değil küçülmeyi hazırlar. Yükselen burcun sabit burç (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) olması evliliğin uzun süreli olması için en uygun seçim olacaktır. Eğer mümkün değil ise öncü burçlar (Yengeç, terazi, oğlak) da tavsiye edilebilir.

Değişen burçlar (ikizler, başak, yay, balık veya koç) burcu yükselirken yapılan bir evliliğin kısa süreli olmasına neden olabilir. Venüs ve Mars’ın aynı zamanda Güneş ve Ay’ın birbirleri ile uyumlu açılar yapıyor olmasına dikkat edilmelidir.

Çünkü astrolojide Venüs ve Ay kadını, Güneş ve Mars ise erkeği simgeler.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Uyum Analizi Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Uyum Analizi

Bir önceki yazımız olan 22 Şubat - 28 Şubat Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve aslan burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler