MEDYUM

Yiyecek Büyüsü Nedir? Yiyecek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yiyecek büyüsü işin erbabı medyumlar her nesne ile büyü yapabildiği gibi bütün yiyecek ve içecekler ile de büyü yapabilirler. Burada sorulması gereken soru hangi yiyeceklere büyü yapılır sorusu değil, büyüyü yapacak kişi kim olmalı sorusudur.

Çünkü ortalıkta ilmi kötüye kullanan ya da insanları dolandıran birçok sahtekâr dolaşmaktadır. İşte bu noktada eğer bu yazıyı okuyorsanız kendinize çok şanslı hissetmelisiniz.

Hangi yiyeceklere büyü yapılır sorusu çok fazla insan tarafından sorulsa da aslında çok basit bir cevaba sahip sorudur. Çünkü bütün yiyecekler ve içecekler üzerinden büyü gerçekleştirilebilir. Özellikle yiyecek ve içecek üzerinden yapılan büyüler en etkili büyüler arasındadır.

Çünkü direkt muhatabına teneffüs eder. Bu da çok kısa bir süre içerisinde büyünün amacına ulaşmasına hasıl olur. Yiyecekler üzerinden aşk büyüleri ve kendine bağlama büyüleri son derece etkili şekilde gerçekleştirilebilir. Ancak belirttiğimiz gibi tılsımlı kişiler bu büyüleri yapmalı ve en doğru sözleri yiyeceklere okumalıdır.

Eğer ki yiyecek ve içecek üzerinden bir büyü yaptırmak istiyorsanız ya da kendinize bu şekilde bir büyü yapıldığını düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Büyü Ömür Boyu Devam Eder Mi?

İnternet ortamına baktığımızda en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi de büyü ömür boyu devam eder mi sorusudur. Çünkü büyü yaptıran kişiler büyünün ömür boyu etkisini sürdürmesini temenni ederler. Ya da üstünde büyü olduğunu düşünenler kısa bir süre içerisinde bu büyüden kurtulabilecekler mi öğrenmek isterler.

Bu soruya kısa ve net şekilde evet diyerek cevap verebiliriz. Eğer büyü yapılan kişi üzerinde bir büyü olduğundan şüphe etmez ise bunu bozdurma yoluna gitmeyecektir bu neden ile de büyü ömür boyu devam edecektir.

Ancak üzerinde bir büyü olduğunu düşünen ya da hisseden veyahut acaba üzerimde büyü var mıdır diye araştıran birisi bu büyüyü keşfettikten sonra uzman kişiler yani medyumlar aracılığı ile bu büyüden kurtulabilir.

Bütün bu anlattıklarımıza baktığımızda büyü ömür boyu devam eder mi sorusuna net bir cevap verdiğimizi söyleyebiliriz. Büyü ömür boyu devam eder mi sorusunun bağlı olduğu noktaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Büyüyü yaptıran kişi bu durumdan vazgeçip büyüyü bozdurmazsa,
  • Büyü yapılan kişi üzerinde büyü olduğunu düşünüp başarılı bir medyuma başvurmazsa,
  • Büyü yapılan kişi bir merak uğruna üzerinde bir büyü olup olmadığını araştırmaz ise büyünün etkisinde ömür boyu yaşamaya devam eder.

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Büyü ve sihirden korunmak için çok çeşitli söylentiler ifade edilse de doğru bilgilere ulaşmak için işin ehli medyumlara danışmak gerekir. Medyum Behçet hocamız ziyaretçi yorumlarına da göz attığınızda göreceğiniz gibi son derece işinin ehli ve yüksek enerji sahibi bir kişidir. Bu nedenle büyü ve sihirden korunmak için ne yapılmalıdır sorusuna yanıt almak için Metafizik Uzmanı Medyum Zeynel Eroğlu ile iletişime geçmelisiniz.

Büyü ve sihirden korunmak için doğru kişilerden yardım talebinde bulunmalısınız. Aksi takdirde eğer üzerinizde bir büyü yapılacak ise ya da yapılmış ise bu büyüden kurtulmanız çok kolay olmayacaktır. Büyü ve sihir insanlar için çok tehlikeli boyutlara ulaşabilir bu nedenle tılsım sahibi ve iyi niyetli kişileri bulmanız gerekir.

Bugüne kadar büyü ve sihirden korunmak için ne yapılmalıdır sorusuna verdiğiniz cevapları ya da yanlış bildiğiniz doğrularınızı paylaşabilirsiniz. Eğer ki tecrübelerinizi diğer ziyaretçilerin de göreceği şekilde paylaşırsanız büyü ve sihir konusunda yol kat edebilmemiz çok daha kolay olacaktır. Kısacası paylaşmak mutluluk getirir.

Büyülü Yiyecek Nasıl Anlaşılır?

Yiyeceklere yapılan büyüler en hızlı ve etkili sonuç veren büyülerdir. Genellikle olumsuz büyülerdir. Kişinin hayatını olumsuz şekilde etkilemeye yöneliktir. Daha çok ayırma büyüsü olarak kullanılır. Ancak burada ince bir detay söz konusudur. Çünkü en etkili büyü olan yiyecek büyüsü yanlış bir şekilde uygulandığı takdirde akıl ve ruh sağlığının kaybedilmesine neden olabilmektedir.

Büyülü yiyecek nasıl anlaşılır diye soracak olursak, kişiden kişiye göre değişmekte diyebiliriz. Kimi insanda çok hızlı şekilde sonuç verirken kimi insanda ise çok daha geç ortaya çıkabilmektedir. Tabi bunda büyüyü yapan kişinin yiyeceğe doğru sözleri empoze etmesi de önemlidir.

Yiyecek büyüsü ile platonik aşkların da kısa sürede gerçeğe dönüştüğünü ve çiftlerin birbirlerine sıkı sıkıya bağlandığını görmekteyiz. Yiyecek büyüsü tahmin edemeyeceğiniz kadar etkilidir. Ayırma büyüleri mesela çok mutlu süren evlilikleri çok kısa bir süre içerisinde tarumar edebilmektedir. Bu nedenle yiyecek büyüsü yaparken çok iyi düşünmeli ve sonuçlarına göğüs gerebilmelisiniz. Aksi takdirde hayatınızın geri kalanında pişmanlıklar içerisinde yaşayabilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dua Türleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.