İLETİŞİM

Telefon: 0533 594 25 77

Posta: [email protected]

Hocamıza danışmak için iletişim kurmak isteyenler aşağıdaki forma mesaj yazarak bakım yaptırmak istediklerini söyleyebilir.

 

İletişim Formu

   

  KATEGORİ HARİTAMIZ

  Hizmet verilen bölgeler: Medyum Ankara, Medyum İstanbul, Medyum Almanya, Medyum Hollanda, Medyum İzmir, Medyum Bursa, Medyum Antalya, Medyum Adana, Medyum İsveç, Medyum Danimarka, Medyum İsviçre, Medyum Avusturya, Medyum Norveç, Medyum Amerika Tüm bu ülke ve şehirlere hizmetimi ulaştırıyorum.

  Değerli ziyaretçiler; Medyum Zeynel Eroğlu Hoca Kimdir? diyorsanız medyum Zeynel Eroğlu hakkında yazımızı okuyup yukardaki iletişim adreslerinden hocamıza ulaşabilirsiniz.

  MEDYUM ZEYNEL EROĞLU KİMDİR?

  Gerçek medyumluk yetenekleri ile dürüstçe kendisine fayda sağlayan, resmi bir çalışma ruhsatına sahip, emek veren medyum sayısı ülkemizde bir elin parmaklarını geçmiyor. Siz değerli danışanlarımızın bu konuya oldukça dikkat etmesi önem arz ediyor. Destek alacağınız medyumun resmi çalışma ruhsatına sahip olmaması durumunda o kişiyi tercih etmemek gerekiyor. Yeteneği ve bilgisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Medyum Zeynel Eroğlu, Türkiye’de hizmet veren ruhsat sahibi sayılı medyumlar arasında yer almaktadır.

  Çok uzun yıllardır medyumluk mesleğini icra eden, devletine vergisini veren, ruhsatlı bir şekilde hizmet sunan, güvenilir bir isimdir. Türkiye’nin her yerinden kendisiyle iletişime geçerek, güvenilir hizmet alabilirsiniz. Gerçek bir danışmanlık hizmeti ile tanıştığınızı siz de göreceksiniz.

  Medyum Zeynel Eroğlu Hoca, İslami bilgisi, tecrübesi, inancı ile sizlere yol göstermektedir. Dini inançları olması ve bu alanda ki derin ilim bilgisi sayesinde çok daha etkili çözümler üreterek karşınıza çıkmaktadır. Medyum, öteki alemlerin kapılarını aralamaktadır. Derin bir durugörü ve sezgisel güce sahiptir. Bu yetenekler kendisine doğuştan verilmiş bir hediyedir. Bu yeteneği inancıyla birleştirir. Üçüncü gözü açık olduğundan içinden çıkamadığınız durumlarda size ışık tutabilmektedir. İslami bilgiye sahip olması bizler açısından son derece önemlidir.

  Medyum Zeynel Eroğlu Hoca, İslami ilimlerde ihtisas yapmış bir zattır. Temiz kalbi ve rehberliği ile sizlere hizmet veren hocamızın yeteneklerinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Gizli ilimler ile ilgili size destek olacak hocalar arasında yer alan Zeynel Eroğlu Hoca aşk duası, aşk büyüsü tılsımlarını son derece etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Büyü çeşitleri ve özel olarak sizler için hazırlayacağı tılsımları son derece etkilidir. Hemen faydasını görmeye başlar ve etkisini hissedersiniz.

  Dilediğiniz zaman Zeynel Eroğlu Hoca ile iletişim kurabilirsiniz. Kendisi son derece anlayışlı, sıcakkanlı biridir. Ancak görüşme sağladığı danışanlarına nasıl davranması gerektiğini bilir, koruması gerektiği mesafe sınırlarını aşmaz.  Kendisi ulaşılması zor biri değildir. Soru sormak istediğinizde size hemen yardımcı olur ve yaptığı işi takip eder. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız en doğru kişidir. Kendisine telefonla ya da internet üzerinden anında ulaşabilir; herhangi bir konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz.

   

  Hoca Nedir ve Kimdir ?

  Hoca, geçmiş ile gelecek arasında bir köprüdür. Eski ve yeni öğretiler üzerinde eğitimlerini tamamlamış ve her yönüyle insanlara destek olan kişidir. Özellikle Havas İlmi konusunda tam bir uzmandır. İlm-i Ledun, parapsikoloji gibi sipirütel alanlarda da uzmanlaşmıştır. Paranormal tüm olaylarda etkin bir şekilde çözüm üretebildiği, olağanüstü durumlara açıklık getirebildiği gibi kişisel gelişim konusunda da sizlere destek verebilmektedir.

  Donanımlı biri olması, hem dini açıdan hem de bilimsel olarak aldığı eğitimler ile yol haritası çizebilmesi dolayısı ile kendisinden kişisel gelişim eğitimleri almanız da size fayda sağlayacaktır. Birçok danışanına nlp, kuantum, hipnoz uzmanlığı alanında üst düzey eğitimler vermektedir. Hocamız bu eğitimleri Advanced ve Master Trainer düzeyinde almıştır.

  Hem kişisel gelişim hem de spiritüel alanlarda kendini yetiştirmiş ve diplomalarını almış tek medyumdur. Hocamız bu özellikleri ile danışanlar için bulunmaz bir nimettir. Sezgisel gücü, isabetli öngörüleri ve naif kişiliğiyle psikolojinizin düzelmesi, bunalımlı dönemlerden kurtulmanız ve kendi hayatınızla ilgili yol haritanızı çizebilmeniz açısından size destek olacaktır. Sizde kişisel gelişim uzmanlığı eğitimlerinden faydalanabileceksiniz.

  Ne kadar çekingen olursanız olun Zeynel Hoca size destek olacak ve sıkıntılarınızı anlatabilmenizi sağlayacaktır. Derdinizi anlatmak noktasında çekinmeden iletişim kurabileceğiniz bir kişi olduğundan kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Hocamızla iletişime geçerek hem kendinizi geliştirebilir hem de yapmış olduğu tılsımlarla manevi şifa bulabilirsiniz.

  iletişim