Medyum

Cin Çarpması

Cin Çarpması ve büyü halk arasında çok yaygın ve aynı zamanda bilinen bir gerçektir. İslam dini açısından gerçekliği ispatlanmış bir durumdur. Cinler ile karşı karşıya gelmiş insanların maalesef durumları çok ciddi derecede kötüdür. Özellikle Müslüman olmayan ve aynı zamanda şeytani varlıklardan birine rast gelmişse, bu cin elbette kişiye büyük zararlar verecek. Cin çarpmasına maruz kalan kişi ruhani olarak etkilenmesinin yanında fiziksel olarak ta etkilenmeye başlayacaktır. Kişi o duruma geldikten sonra çok geç kalınmış olabilir. Hiç vakit kaybetmeden uzman birini bulup o kişiden yardım ve destek alınması şarttır aksi bir durumda kişi hayatı boyunca kötü durumlarda kalarak yaşayabilir.

Cinler İnsanlara Durup Dururken mi Bulaşır ?

Cinlerin insanlara durup dururken bulaştığı görülmemiştir. Kişi bilerek ve ya bilmeyerek zarar vermiş ve ya cinlerin insanlara aşık olma durumları da vardır ve yine bunun yanı sıra büyü yolu gönderilmeleri vardır. Kişilerin cinlere bilerek ve ya bilmeyerek verdiği zararlardan söz edecek olursak, insanlar lavaboya sıcak su döktükleri zaman destur çekmezler ise cinlere zarar verebilirler ve cinler elbette o durumda kişiye zarar vermek isteyerek intikam almak isteyeceklerdir. İnsanların bilmeyerek yaptığı bir durumdur ancak kişi bunları bildiği halde dikkat etmeden bilerek yapmış ise bilerek zarar vermiş olabilir. öyle bir durumda cinler yine o kişiye zarar vermek isteyecektir. Durum böyle olunca zarar veren kişiyi zor zamanlar bekliyor olacaktır. Cin çarpması cinlerin kendine zarar verdikleri kişilere zarar vermesi olarak açıklanabilmektedir.

Cinlerin insanlara zarar vermesinin bir diğer yolu ise, büyü yoludur büyüler yapıldığında amaca göre cinler insanlara gönderilir. Yapılan büyü kara büyü ise, gönderilen cinlerde elbette şeytani bir varlık olacaktır. Bu yüzden kara büyülerde gönderilen cinler amaca göre çok daha etkili olurlar ve kişilere çok ciddi zararlar verebilir. Ak büyülerin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir ancak yapılan bir kara büyü yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Cinlerin insanlara musallat olması ve yine kişiye ciddi bir zarar vermesi yine cin çarpması olarak sınıflandırılabilir.

Halk arasında cin çarpması olarak bilinen bu durum karşısında hocalar ve ya medyumlar gidilecek en doğru kişilerdir ancak Önemli olan uzman kişiyi bulmaktır.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Cin Musallatı Adlı Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/cin-musallati/

Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görülebilir mi? başlıklı makalemizde rüya, rüyalarda geleceği görebilir miyiz ve Rüyalarda Gelecek Görülebilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.