MEDYUM

Bakım Nedir?

Bakım Nedir

Bakım Nedir, Her Zaman Gerekli Midir sorularının cevapları için kişinin bakıma ihtiyaç duyması ve medyum kişinin bu işlemi onaylaması gereklidir. Büyü için bakımın her hafta ya da her zaman düzenli yapılması gerekli değildir ve olmaması da gerekir.

Bakım işlemi, havas alimleri tarafından neredeyse dünya tarihi kadar eski bir zamana dayanan büyü ve büyü yapımı, çözümü ve hatta kişilik analizi için kullanılan bir görü usulüdür.

Bu usul, aslında bilinmeyene bir kapı açmak, merak edileni öğrenmek ve anlatılan olayların gerçekliğini doğrulamak amacıyla uygulanır. Bu usullerin kullanılmasında etkili olan en önemli olgu ise şüphesiz büyü alanıdır. Büyü, bulunduğu her ortama birazcık tasa ve şüphe, hatta korku salar. Bakıma ihtiyacı olan kişiler, üzerlerinde büyü benzeri bir etki hisseden ya da bir varlığın baskısını yani musallatını hisseden kişiler olmalıdır.

Bakım Nasıl Yapılır

Bakım, kişilerin ana ismi, doğum tarihi ve saati ile yapılır. Ve bu üçü, kadersel kombinasyon bakımında en doğru cevapların verilmesine zemin hazırlar. Bakımı herkes yaptırabilir, ancak kimse ortada bir durum söz konusu değilken bu işlemi yaptırmaz. Kişi kendisinde meydana gelen ani ruhsal değişiklikleri fark eder ve şüphelenirse mecburen bakımı yaptırması gerekir.

medyum ve büyü

Bu işlem, tek başına gerçekleştirilen bir kavram değildir. Bu konuda bilinmesi gereken en önemli ve belki de en tehlikeli nokta işte burasıdır. Bakımı yapmak için mutlaka ve muhakkak, altını çizerek belirtmek istiyoruz kesinlikle diğer alem de adı verilen, boyut ötesi alemle ilişkide olunması gereklidir.

Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yanınızda

Bakım işlemleri için bir medyum tarafından görünmeniz önerilir. Babasından bu işe el alarak başlayan ve uzun yıllardır binlerce insanın ruhsal ve fiziksel sorunlarına deva olan ve herkes tarafından tanınan Uzman Medyum Zeynel Eroğlu ‘na görüşmeli ve onun engin bilgilerinden faydalanıp sorunlarınıza her türlü çözümü bulabilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Medyum Zeynel Hoca‘mızın Youtube kanalındaki Bakım Nedir ve Bakım Yapılmalı Mı? adlı videosunu izleyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Yıldızname Nasıl Bakılır Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/yildizname-nasil-bakilir/

 

Bir önceki yazımız olan Hastalık Büyüsü Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar bakım yaptırmak için hesap numarası alabilirmiyim dogukan-ww@*********.*****

    1. Merhabalar iletişim hattımızdan +90 (533) 594 25 77 bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.