MEDYUM

Wicca Büyüsü Nedir? Wiccalar Nasıl Yapılır?

Wicca sihrinin asıl amacı, sihir etkisi altında kendi eylemlerinin etkisinin daha fazlasını görmektir. Bu nedenle, eğer bir kişi iyi işler yaparsa, daha fazla para alır ve kötü gelirse daha fazla öder. Enerji ve nedensellik güçlü bir büyüsü olan wicca büyüleri, bir insanın büyüsünün etkisi altındaki davranışını etkiler.

Bu büyüyle, kötülük yapmayı bırakabilir ya da karşılaştığı felaket ve sıkıntılarla ilgili olarak daha agresif ve agresif bir hale gelebilirsin. Karakterinizin güçlü bir benzeri olan bir wicca büyüsü, çok karmaşık ve etkili bir büyü olduğundan, her şekilde gerçekleştirilemez.

Wicca Ritüelleri Nelerdir?

Wicca ritüeli, birçok büyü ve ritüel içeren şamanist bir geleneğe ait bir büyüdür. Her canlıyı harekete geçirmek ve kontrol etmek için gerekli olan bu ritüeller doğru yapılmazsa etkisiz olacaktır. Bu nedenle psişik Medyum Zeynel Hoca, bu bilimin doğru bir şekilde yapabilmesi için uzun yıllar çalışılması gerektiğinden ve aynı zamanda seçilmesi gerektiğini iddia ettiğini söylemektedir.

Bu ritüellerle, bakımı için yeterli ve gerekli enerjiyi toplamak kolaydır. Daha sonra, büyünün yönlendirilmesi istenirse, yani toplanan enerji bir kalkan gibi hareket etmeli ve bu kişi için ritüel gerçekleştirilmelidir. Bu ritüelleri tamamladıktan sonra, wicca ritüeli olan bir kişi tüm kara büyüye karşı önlem alacaktır.

Wicca Büyüsü Nasıl Yapılır?

Wicca büyüsü yapılması istenirse, bunun için gerçek bir cadıdan yardım almak gerekiyor. Kötülük yapmak, insanların canını yakmak isteyen kişiler için eski zamanlarda üretilen birçok büyücülük yöntemi vardır. Cadılar, eski dönemde wicca olarak anılırdı.

Bu kişilerin insanlara zarar vermek hoşuna gider, insanların acı çekmesinden zevk alan yapıları yüzünden günümüzde hala devam eden buhranlar vardır. Wicca büyüsü etkisi itibari ile de uzak durulması gereken yöntemleri kapsar. Kötülüğün karşılıklı olduğunu her daim bilmek gerekir.

Wicca büyüleri yapan kişiler insanlık adına önemli kişiler ise, bu noktada araştırılması gereken konuları ele almak gerekir. Tehlikeli ve karmaşık büyüleri tek bir çatı altında toplamak ve buna göre değerlendirmek son derece önemlidir.

Kişi eğer karmaşık bir beyin yapısına sahipse büyüleri anlaması daha basit olabilir. Genel anlamda medyum Hocaların da bu tarz bir yapıları vardır. Çok fazla şey düşündükleri için kafalarının karşılık olduğu görülür. Ama olaylara çözüm üretme noktasında son derece başarılı kişilerdir.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yiyecek Büyüsü Nedir? Yiyecek Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.