MEDYUM

Kadınları Etkilemek İçin Dua

Erkeklerin doğasında kadınları etkilemek ve kendini hep daha iyi sanmak vardır. Bu bazı durumlarda geçerli olsa da bazı durumlarda pek geçerli sayılmayacak kadar vahimdir. Kadınları etkilemek için dua da tam böyle zamanlarda erkeklerin imdadına yetişmektedir.

Erkekler, ilgi duydukları ve hayatlarını bir araya getirmek istedikleri kadınları etkilemek ve etki alanları altında almak isterler. Bu anlamda kadınları etkileme duası da tercih edilen yöntemler arasındadır. Evlilik hayali kurduğumuz ve hayatımıza almak istediğiniz kişi için etkileme duası yaptırmamız halinde, bunu kalbi duygular ile yapıyorsak başarılı olma ihtimali son derece yüksektir.

İnsanlar yaradılışları gereğince yalnızlığa mahkum varlıklar değildir. Erkekler ve kadınların bir arada olması, güzel bir hayat sürmesi üzerine kurulu bir düzen vardır. Fakat bazen aşık olduğumu ve sevdiğimiz kadının hisleri ile bizim hislerimiz uyuşmayabilir. Bu noktada kadınları etkileme duası ve büyüleri gibi gizli ilimler devreye girer.

  • Kadınları etkileme duası öncesinde, etkilemek istediğimiz kadının kim olduğunu ve nelerde hoşlandığını öğrenmemiz gerekiyor.
  • Kadınları etkileme duası, sadece aşık olduğumuz ya da hoşlandığımız kişi için geçerlidir. Eğer biz o kişiden hoşlanmıyorsak sonuç başarılı olmaz.
  • Kadınları etkileme duası ile tüm kadınları etkilemek mümkün değildir.

Kadınları Etkilemek İçin Yollar

Kadınları etkileme yolları dediğimiz zaman akıllara farklı yöntemler gelebilir. Her kadının düşünce şekli aynı değildir. Bu nedenle etkileme yolları da farklı olabilmektedir. İlk olarak etkilemek istediğimiz kadın ile alakalı bilgiler toplayabiliriz. Sosyal medyanın günümüzdeki konumu, insanlar hakkında bilgi almak için  bizlere son derece kolay yöntemler sağlıyor. Bu sayede etkilemek istediğimiz kadının iç dünyasını, nelerden hoşlandığını anlamak mümkün oluyor.

Kadınları etkilemek için dualar, büyüler ve diğer gizli ilim yöntemlerinin de etkili olduğunu ifade etmek gerekiyor. Özellikle dualar, Allah’a yalvarmak ve O’ndan istemek her zaman çözüm yolu olmayı başarmıştır. Edeceğimiz Duaların hangi dualar olduğundan daha çok, dua okurken hangi hislere sahip olduğumuz önem arz eder. Eğer hislerimizde samimi isek, bu bizim doğru yolda olduğumuzu gösterir.

Bazı insanlar kadınlar konusunda şanssız olduklarını düşünürler. Aslında bunu tam olarak şanssızlık olarak tanımlamak doğru olmaz. Kadınların ilgisini çekmek için, bazı noktalarda avantajınız olması gerekiyor. Göz önünde olan, daha fazla konuşan insanlar kadınlar tarafından daha fazla merak edilir. Günümüzde, daha az konuşan ve efendi erkek olarak bilinen kişilerin şansları daha az olabilmektedir. Fakat genelleme yapmak tam olarak doğru değildir.

  • Kadınları aşık etmek için onların ilgi alanları üzerinden muhabbet açabilirsiniz.
  • Kadınlar şaşırmayı çok sever. Sürprizler, jestler onların şaşırması için çok önemlidir.
  • Kadınlar çok fazla dert yanan erkeklerden hoşlanmaz.

Dul Kadını Aşık Etme Duası

Kadınlar, erkeklere göre daha güçlü ve kararlı yapıya sahip varlıklardır. Daha fazla duygusal olmaları, onların hatalı karar almasına neden olmaz. Genel anlamda böyle bir hatalı inanış olduğunu biliyoruz. Fakat kadınlar, doğru karar vermek için gerekli olan tüm duygu durumuna sahiptir.

Evlilik yaşamak daha sonrasında eşini kaybetmiş ya da boşanmış kadınlar, dul olarak bilinmektedir. Dul kadını aşık etme duası ile, onu tekrar aşka inandırmak mümkün olur. Daha öncesinde evlilik yaşayan fakat sonrasında boşanan kişinin tekrar aşık olması biraz daha zor olabilmektedir. Yaşadığı kötü tecrübeler de bunun nedeni olabilir.

Hayatımızda önemli yere sahip olan kadınlara karşı bazen aşk duygusu besleyebiliriz. Bu duygu son derece saf bir duygudur. İnsani olan bu duygunun nasıl geliştiği ve karşı taraftan alacağımız reaksiyon bizim bir sonraki hamlemizi belirler.

Bir önceki yazımız olan Hayırlı Eş Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.