Karabiber Büyüsü

karabiber-buyusu

 

KARABİBER BÜYÜSÜ

Karabiber Büyü Sevgi ve Muhabbet İşlemlerindendir…

Karabiber Büyü 21 yada 41 karabiber üzerine bazı dua yada esmaların okunması ile yapılan bir büyü çeşididir. Karabiber Büyüsü nün amacı karşıda ki kişinin içine aşk ateşi düşürerek, o kişiden bir haber almak ve büyüyü yapan yaptıran kişiye dönmesini sağlamaktır.

KARABİBER BÜYÜSÜ NASIL UYGULANIR?

Karabiber Büyüsü Bazı internet sitelerinde yada havas kitaplarında 21 yada 41 karabiber tanesine okuma yapıldığı ve ateşe atıldığı söylense de; Karabiber Büyüsü, esasen kişilerin ebcedsel değerleri kadar karabiber tanesi ile yapılır ve okumaları ve okuyacakları dua-esma da buna uygun olarak hazırlanır. Belirli bir gün yada gecede, belirlenen adet kadar karabiber tanesine okunan dualar sonrası, karabiber tanesi ya gümüş, bakır üzerinde yada direkt kor ateş üzerine atılarak yanması sağlanır. Yine, yakma işlemi gerçekleştirilirken, bazı ritüel yada dualar okunmalı, söylenmelidir.

Karabiber Büyüsü 21 yada 41 adet karabiber tanesi üzerine gerçekleştirilen yöntemin herhangi bir sakıncası yoktur, ancak, havas ilminde esas alınan ebcedsel değerlerin önemi burada kendini bir kez daha gösterir. Çünkü; ebcedsel değerler baz alınarak, kişilerin tam ve eksiksiz bilgileri ışığında hazırlanan Karabiber Büyüsü sizlerde takdir edersiniz ki; hedefine varmakta gecikmeyecektir. Elbette tecrübe ve ilim sahibi uzaman tarafından hazırlanmışsa…

Karabiber Büyüsü konusu ve Karabiber Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…