Büyü

Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü etkisi oldukça yüksek bir aşk büyüsüdür. Gideni geri getirmek için yapılabileceği gibi bağlama büyüsü olarak da adlandırılabilir. Platonik âşıkların, âşık oldukları kişiye kavuşmak için tercih ettikleri bir büyü çeşididir. İlişkilerindeki problemleri çözemeyen, ayrılık noktasına gelmiş çiftlerin çok fazla tercih ettiği bir büyüdür. Karabiber büyüsü 21 gün içinde, etkisini olumlu olarak vermeye başlar.

Büyünün çıkış yeri Orta Doğu’dur. Büyü yapılan kişinin karabiberin kavrulması gibi aşkla kavrulması amaçlanır. Karabiber büyüsünün işinin ehli kişilere danışarak yapmak gerekir. Uzman bir medyumun yanında büyü yaptırmak, büyünün tutması açısından etkili olacaktır. Ayrıca büyünün etkisini hızlı ve kuvvetli bir şekilde göstermesi için doğru bir karar olacaktır. Karabiber büyüsünde amaç yuvaları dağılmasını engellemek, ilişkilerin saygı sevgi çerçevesinde ilerlemesini sağlamak olmalıdır.

Karabiber Büyüsü Yapılışı

Belirli ritüellere uygun olarak yapılması gerekir. Son derece etkili bir büyüdür. Yetenekli ve uzman medyum hocalar tarafından yapılması gereklidir. Tutkulu bir aşk isteyen kişiler, büyü yaptırabilirler. Aşkı en güzel halini yaşamak isteyen kişiler bu büyüye başvurmaktadır. Bu büyü bir adet tane karabiber ile yapılmaktadır. Büyünün etkisi çok fazladır. Üç gün boyunca karabiber tılsımlı sözler söyleyerek kavrulur. Bu büyüde kullanılan malzeme, tane karabiberdir. Karabiber büyüsünün etkili olabilmesi için büyüde kullanılacak karabiberin yoğun olması gerekmektedir. Karabiber çok kolay bulunan bir baharat olması bu büyü türünün tercih edilmesini sağlamaktadır.

karabiber
karabiber

Karabiber Büyüsü Etkileri

İradesi kuvvetli kişilerde büyüler etki etmeyebilir. Ancak  güçlü bir büyüdür. O yüzden büyü yapılan kişiyi etkisi altına alacaktır. Karabiber büyüsü etkileri genellikle aşağıdaki gibi olmaktadır:

  • Büyü kişinin kalbine etki edecektir.
  • Büyü yapılan kişi, rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görmeye başlayacaktır.
  • Daha sonra onu düşünmeden duramaz bir hale gelecektir.
  • Bu düşünme hali bir süre sonra aşk ve muhabbete dönüşür.
  • Sesini duymadan yüzünü görmeden yapamaz.
  • Aramak isteyecektir ama gururu engel olabilir.
  • Bu durum bir müddet devam etse de sonunda pes edecek ve arayacaktır.

Uzman Medyum ve Karabiber Büyüsü

Büyüleri yapmak özel yeteneklere sahip olmayı gerektirir. Medyumlar aracı görevi görürler. Medyumlar metafizikteki varlıklarla bağlantı kurabilirler. Bunun yanında medyumların, bağlama, âşık etme, maddi ve manevi anlamda insanlara yardımcı olacak görevleri vardır. Medyumlar bu görevlerini, tılsımlı sözler, dualar, büyüler üzerinden yaparlar. Aşk büyüsü, büyü yapılan kişinin iradelerine hâkim olmayı gerektirmektedir. Büyülerin işine vakıf medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Toplumda büyü yapma yeteneği olmadığı halde yetenekliymiş gibi olan sahtekârlarla doludur. İnsanların duygularıyla oynayan bu sahtekârlardan korunmak için işinde tecrübeli manevi yönü kuvvetli medyumlara danışmak tavsiye edilendir.

Kadim Bir Büyü Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü etkisi kalıcı olmaktadır. Karabiber büyüsü yapılan kişi, ölümüne kadar bu büyünün etkisinde kalır. Fakat birisi uzman bir medyuma gidip büyüyü bozdurursa durum farklı olur. Karabiber büyüsünün temelinde çeşitli hesaplamalar ve alfabe kullanılır. Platonik âşıklar ve sevgiyi arayanlar için son derece etkili bir büyüdür. Karabiber büyüsünde bazı ritüeller uygulanır. Ayrıca muskalar yapılır. Kadim bir büyü olduğu için halk arasında duyulmuş bir büyüdür.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vikingler Acımasız 'Kan Kartalı' ile Kurbanlara Gerçekten İşkence Yaptı mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler