MEDYUM

Yıldız Düşüklüğü

Yıldız Düşüklüğü

Yıldız düşüklüğü denilen durum, kişinin doğum anında gökyüzünde beliren harita ile doğru orantılıdır. Kişinin doğduğu anda, gökyüzünde oluşan açılar ve kişinin o anda hangi burca, hangi yıldıza mensup olduğu gibi durumlar kadersel olarak bazı etkilerin şekillenmesine de ön ayak olur.

Aynı zamanda, gökyüzünde oluşan kötücül ve iyicil gezegenlerin kişinin hangi evine denk geldiği, açıların ve birbirleri ile oluşan bu çizgilerin nasıl bir yol izlediği gibi durumların, kişiye hayatı boyunca ciddi ve derin tesirler vereceğinin öneminin altını çizmek gerek…

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Yıldız Düşüklüğü, aslında kadersel ve geleneksel açıdan baktığımızda, kısmetsizlik ve kısmet bağlılığı, kısmet kapalılığı denilen bir durumdur. Kadersel olduğu gibi, daha sonradan yapılan bir büyü etkisi nedeniyle de Yıldız Düşüklüğünü gerçekleştirmiş olabilir. Bu tür ayrıntıların, detayları için iyi bir bakım analiz yapılması şarttır.

Yıldız düşüklüğünde bazı zamanlarda ise, kişinin doğum anında gökyüzünde meydana gelen açıların birbirleri ile uyumlu olmaması ve iyicil gezegenlerin çok farklı taraflarda olması nedeniyle de meydana gelebilir.

Bu durumun çaresine bakılmadığı takdirde, kişi hayatı boyunca bazı nimetlerden faydalanamayacak ve hatta bir yuva kurması, evliliği yürütmesi gibi durumlar çok zor olacaktır.

Yıldız Düşüklüğünden Kurtulabilir Miyiz?

Yıldız Düşüklüğü denilen durumdan elbette kurtulmak mümkündür. Allah hiçbir kulunu nasipsiz bırakmaz. Nasipsiz kalınıyorsa, nefeste yok demektir. Bu durum kimi zaman bir sınav kimi zaman ise tamamen kadersel bir döngüdür. Bu durumun ortadan kaldırılması için Yıldız Yükseltme denilen bir işlemin gerçekleştirilmesi gereklidir.

Yıldız Yükseltme Nedir?

Yıldız Yükseltme, kişiye ait olan bilgiler ile açılan Yıldızname Bakımında, hangi açıların nereye denk geldiğinin bulunması ve sonrasında kişide yapılacak bazı ufak ve özel değişikliklerin hayata geçirilmesi ile gerçekleştirilir.

Yıldız Düşüklüğü Büyü ile Gerçekleşmişse…

Bazı durumlarda, aslında bizim çok sık karşılaştığımız bir durum bu. Yıldız düşüklüğü var denilen olayın, kişi veya kişilere büyü gibi etkilerle yapıldığına şahit oluyoruz.

Bu durum, kısmet kapalılığı, kısmet bağlanması gibi belirtilerle kendini gösterebiliyor. Haset eden, kıskanan, çekemeyen, aile arasındaki düşmanlık edenler olabilir.  Bu nedenle gerçekleştirilen yıldız düşüklüğü amacıyla yapılan büyü ve benzeri etkilerin varlığı maalesef bakım yapılmadan ortaya çıkmıyor. Kadersel bir problem olduğu düşünülerek yapılan bakımların neredeyse bir çoğunda kişiye özel yapılan bir kısmet bağlama büyüsünün olduğu ile sıkça karşılaşabiliyoruz.

Bu durumda, yine kişiye özel yapılacak bazı işlemler ile, büyünün etkisi temizlenerek, kişiye özel bir yıldız yükseltme çalışması yapılması çok büyük önem taşıyor. Hiçbir hayat basite indirgenecek kadar kısa değildir Değerli Ziyaretçilerim…

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Kısmet Açma Duası Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/kismet-acma-duasi/

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamlar yıldız düşüklüğü hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz

    1. Merhabalar iletişim hattımızdan +90 (533) 594 25 77 bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.