MEDYUM

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir veya nasıl yapılır tarzı sorular pek çok kişi tarafından merak  edilmektedir. Özellikle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler bu konuyu yakından takip etmekte. Gündelik hayatımızda çok sık uygulanmakta olan bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkar.

Mevcut bu büyü ile birlikte kendisine çözüm arayan kişi sayısı oldukça fazladır. Özellikle çiftler arasındaki etkileşimde bazı kişiler platonik hisler besler. Baskınlığı ile birlikte karşı tarafı etkilemek istenir. Bu durum karşısında genellikle kadınlar tarafından erkeklere sıklıkla uygulanan bir büyü çeşidi olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü sıklıkla tercih edilen ilk 3 büyüden birisi olmaktadır. Bu kadar çok tercih edilmesi ve bağlama büyüsü nedir diye sorulmasının temel nedeni sevdiğine bağlanmaktır. İki kişi arasında etkili iletişim ve iyileşme için tercih edilir.

Uygulayan kişiler ise genellikle evli çiftlerdir.  Bağlama büyüsü içerisinde kişi mevcut duygularını feda ederek kalbini bağlanmak istediği kişi için kullanmalıdır. Büyü yapılan kişiler sevdiği veya eşinden başkasını görmez, fark etmez bu doğrultuda sadıklık durumu oluşacaktır. Gözü dışarda olarak belirtilen kişiler için oluşturulur.

Ancak bahsedilen büyünün güçlü olabilmesi için dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Bu büyünün başarılı olması için öncelikle temiz bir kalbe sahip olunması. Gerçekleşen büyüler birbirine iyi bir şekilde bağlayacak ve beraberinde iletişimin bağlanmasını sağlayacaktır.

Yapılan büyü ile birlikte sadece iletişim değil aynı zamanda cinsel bağlantı da gerçekleşecektir. Bu sebeple hoşgörü gibi durumlar meydana gelecektir. Ancak kötü amaçlarla yapılan büyüler doğru veya yanlış uygulandığı takdirde istenmeyen bazı durumlara neden olabilir. Bundan dolayı tecrübeli medyumlardan destek alınması gelecektir.

YouTube video
Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü evde tek başına yapılabilecek bir çeşit değildir. Bundan dolayı kişilerin doğru sonuçları elde etmek amacıyla bu alanda bilgili kişileri tercih etmesi gerekir. Bu alanda çeşitli farklı yöntemler de bulunduğundan dolayı bu konuda bilgili olmak oldukça önemlidir.

Bununla birlikte büyü esnasında muhatap olunması gereken varlıklar söz konusudur. Bu durumda kişiler üzerinde talepler ve istekler meydana gelebilir. Bundan dolayı bu alanda bilgili de birini bulunması duruma müdahale konusunda başarı sağlayacaktır.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna karşı büyü esnasında 7 gün farklı özel dualar ve tılsımlar kullanılır. Buna ek olarak bağlı bir şekilde malzemeler farklılaşabilir. Ancak bu konuda tecrübe sahibi tercih edilmelidir. Bu konu unutulmamalıdır. Aynı zamanda bilen kişi tarafından gerçekleştirilen Bu işlem daha tesirli bir sonuç oluşturur.

Yapılan işlem esnasında mevcut etki süresi için en önemli faktör ise mevcut ilişkinin seviye durumu olur. Bu durum daha da açılacak olur ise evlilik gibi bir bağı bulunan kişilerin etki seviyesi ve hızı daha fazla olur. Ancak herhangi bir bağı olmayan ya da öfke durumu bulunan kişiler üzerinde geç bir etki oluşturacaktır. Böyle kişilerin umudunu kaybetmemesi ve sabırlı bir şekilde ilerlemesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kadın ve erkek üzerinde meydana gelen bağlama büyüsü ya da herhangi bir büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak uzman kişilerin işidir. Çoğu kişi tarafından bağlama büyüsü nasıl anlaşılır sorusu meydana geliyor. Bu gibi bulunan kişiler uzman kişilerden yardım almalıdır.

Kişilerin kendi üzerinde farklılıklar hissetmesi ve şüphelenmesi muhtemeldir. Bu durumlarda uzmanlara başvurması gerekir. Bu alanda pek çok kişiye profesyonel destek sağlamaktayız.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

baglama-buyusu-belirtileri
Bağlama Büyüsü Belirtileri

Mevcut büyü çeşitleri fark etmeksizin pek çok fiziksel değişiklikler meydana gelebilir. Bunlara ek olarak ruhsal değişimlerle sıklıkla görülür.  Çoğunlukla yapılan  kişilerin belirtileri şu şekildedir;

 • Manevi olarak radikal değişiklikler yaşanması,
 • Bir anda psikolojik rahatsızlıklar ile dert sahibi olmak,
 • Uyku sorunları bu durum çok uyumak veya uykusuzluk olarak ifade edilebilir,
 • Şiddetli baş ağrıları,
 • Bir kişiye karşı yoğun ilgi oluşması,
 • Belirli rüyalar,
 • Mevcut ilgi alanların değişmesi,
 • Fikir düşüncelerinde bazı tutarsızlıkların bulunması gibi belirtileri olmaktadır.

Yukarıda yazan belirtilerden bazılarını veya hepsini gösteriyor olabilirsiniz. Büyü yapıldı düşüncesine karşın mutlaka sizlere yardımcı olabilecek ilimli kişilere yönelmeniz gerekir.

Büyü, çoğu zaman, hayalleri gerçekleştirme sanatı olarak düşünülmüştür. Vizyonları gerçekleştirme sanatı. Yine de vizyonu doğurmadan önce onu görmemiz gerekir.”YILDIZ ŞAHİN

Bağlama Büyüsü Etkileri

Çoğu zaman kişiler yaşadığı beraberlik veya birliktelik süreci içerisinde sorunlar yaşayabilir. Eşinin veyahut sevgilisinin onu ihmal etmesi veya ayrılması gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durum ile karşılaşmanın doğru ancak olmadığını hatta kendisine haksızlık yapılıyor düşünen pek çok kişi yer almaktadır.

Kişiler tekrar sevdikleriyle olmak için hırslanabilir. Yapılan işlem ile birlikte bağlama büyüsü etkisi olarak partneriniz sizden başkasını göremez.  Daima sizle vakit geçirmek ister. Uzun zamandır büyü işlemleriyle insanlara yardım etmekteyiz ve bu alanda başarı oranımız oldukça yüksektir. Temel amacı ise insanların hayatını ve birlikteliklerini huzurla sevgiyle yaşamalarıdır.

Fakat bu esnada dikkat edilmesi gereken bazı konular yer alır. Kişilerin mevcut bu durum içerisinde beraberlik konusunda dikkatli davranması gerekir. Uygulamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için yani orada hiç önemli bir konu olacaktır.

Bu konuda eğer şu şekilde durumlarınız mevcut ise;

 • Sevgilim veya eşim bana bağlansın,
 • Sevgilim beni aldatıyor,
 • Sevgilimin veya eşimin hayatında başkası var,
 • Sevgilim veya eşim baştan çıkarıldı,
 • Eşim veya sevgilim artık eskisi kadar benimle ilgilenmiyor,
 • Sevgilim veya eşim eskisi kadar ailemizle ilgilenmiyor,
 • İş bahanesiyle artık seni ihmal ediyor,
 • Herkese karşı güler yüzlü iken size karşı kötü davranışlar sağlıyor,
 • Evi ihmal ediyor aklını sürekli başka yerde,
 • Eşimle güzel bir evliliğimiz vardı ancak artık iyi değil. 

Gerçekleşen bağlama büyüsü etkisi ile birlikte eski mutluluğunuza kolaylıkla dönmeniz sağlanmaktadır.

Bağlama Büyüsü Ritüeli

bağlama-büyüsü-ritüeli
Bağlama Büyüsü Ritüeli

Bağlama büyüsü ritüeli genel olarak çiftleri aşık etme ve bağlanma amaçları ile tercih edilir. Birbirinden farklı pek çok yöntem ile medyumlar tarafından gerçekleştirilir. Mevcut çiftlerin mutlu olması sağlanmaktadır.

Bu alanda pek çok uygulanan bağlama büyüsü ritüeli ile birlikte başarılı bir sonuç elde eden kişi sayısı bulunmaktadır. Deneyim sahibi kişiler tarafından çeşitli duaların okunması ve büyülerin yapılması ile işlem olumlu sonuçlar verir. Bu ritüelin başlamasından önce büyü yapılacak kişinin özel bir eşyası talep edilmektedir.

Bağlanma büyüsün ritüeli genellikle farklı teknikler ile meydana gelmesidir.  Bu amaçla medyum özel eşyayı kullanarak bu işleme başlar. Bu işlem genellikle sessiz ortamlarda meydana gelmektedir. Kalabalık ortamda yapılması etkili bir sonuç vermeyeceği için sakin ortamlarda gerçekleş. Üzerinde ise herhangi bir olumsuz zararı bulunmamaktadır. Yapılan ritüelin temel amacı kişinin sevdiği ile birlikte olmasıdır.

Bağlama Büyüsü İle Bağlanmak

Mevlana Ve Aşk

Bağlanma büyülenin gerçekleşmesi için medyum hocalardan yardım alınması gerekir. Bu konuda talebi bulunan kişiler tarafından bağlanma büyüsü ile bağlanmak konusu oldukça merak ediliyor. Çoğunlukla bu büyüleri talep eden kişiler etkisinin hızlı olması beklentisi ile karşılaşıyor.

Ancak istenilen sonucu ermek için öncelikle maneviyat güçlü olmalıdır. İşlem için sonuna kadar sabırla beklenmesi gereklidir. Bu alanda tecrübeli kişi ile birlikte gerçekleşen işlemler kısa bir süre içerisinde istenilen sonucu oluşturacaktır.

Gerçekleşen büyüler çoğunlukla tutsa da maalesef her zaman küçük bir ihtimal de olsa tutmama ihtimali yer alır. Ancak bu durumun temel nedeni ise eşinizin ya da sevgilinizin önceden bağlanma büyüsü ile bağlanmış olmasıdır.

Ondan dolayı sizin yapacağınız büyünün işe yaraması için öncelikle ilk büyünün bozulması gerekecektir. Gerçekleşen bağlanma büyüsü bozulduktan sonra tekrar siz büyü yapma şansına sahip olabilirsiniz. Ancak yine de mevcut ritüel etkisini göstermiyor olabilir. Bu durumlarda daha sabırlı olarak biraz beklemeniz gerekebilir.

Bağlama Büyüsü Gerçek Mi

baglama-buyusu-gercekmi

Eşi veya sevdiği ile arasında problem olan kişiler çoğunlukla bağlama büyüsü gerçek  mi sorusu meydana geliyor. Çünkü pek çok kişi tarafından ilişkilerini eski haline döndürmek için tek çare olarak görülmekte.

Aşk veya evlilik birliği bir tarafta meydana gelen soğukluk ile birlikte bozulmaktadır. Bundan dolayı arada yıpranıp ilişki bağını zayıflaması ile birlikte kişiler çare arayışı ile karşılaşıyor. Günümüzde pek çok çift arasında sevginin azalması veya aldatma gibi durumlar yaşanıyor.

Bu durumlar beraberinde soğukluk meydana getiriyor. Özellikle kadınlar bu esnada ilişkisini veya evliliğini kurtarmak üzere pek çok yol deniyor. Gerçekleşen bağlanma büyüleri çiftlerin arasında oluşan sorunların çözülmesi amacıyla farklı tekniklerden oluşmaktadır.

Meydana gelen bağlanma üyeleri diğer adı ile geri getirme büyüsü olarak ifade edilir. Genellikle uygulanan bu büyüler doğrultusunda yüksek oranda başarı elde edilmektedir. Çiftler bu sayede eski mutluluğuna kavuşmaktadır.

Bağlama Büyüsü’nü Kimler Yapar?

Bağlama büyüsü işlemleri mutlaka tecrübe sahibi medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Her medyum kendi yöntemleri ile bu işlemi uygular. Bu yöntemler farklılık gösterse de genel olarak sonuçlar aynı olacaktır.

Fakat eğer herhangi bir hata veya yanlış kişiye yapıldığı takdirde bunun büyük bir zararı meydana gelebilir. Yanlış yapılan kişi üzerinde ruhsal tedaviler gerekmektedir. Bu gibi detaylardan dolayı bu işlemi yaptırmadan önce iyi bir medyum bulmak gerekir. Bu alanda uzun süredir tecrübe veren kişiler işlerin başarılı olmasını sağlar.

“ Büyüden asla şüphe etme. En saf dürüst düşünceler çocuklardan gelir, herhangi bir çocuğa büyüye inanıp inanmadığını sorun ve size gerçeği söyleyeceklerdir” Scott Dixon

Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bağlama büyüsü ne için yapılır sorusu merak edilmektedir. Karşı tarafın ayrılma tehlikesine göre tercih edilen manevi bir yöntemdir. Bağlama büyüsü dahilinde 9 adet büyü yer alır. Bunlar;

 • Eşi bağlama; çiftler arasında problem meydana gelmesi durumunda uygulanmaktadır. Oldukça etkili bir büyü olup kadınlar tarafından erkeği kendine bağlamak amacıyla kullanılır.
 • Sevgiliyi bağlama; mevcut anlaşmazlık doğrultusunda eski bağlarına kavuşması amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bu ritüeller başarılı çalışmalar olarak ifade edilmektedir. Mevcut çalışma doğrultusunda kişiler arasında ilişki sevgi ve saygı bazında oldukça gelişir. Bu durumda çiftler soğuma gibi durumlar bu yönteme başvurur.
 • Uzaktan bağlama; partnerinizin ihmal durumlarını engellemek amacıyla gerçekleştirilir. Gerekli şartlar taşındığı takdirde geçici ayrılık gibi durumlarda bağlama büyüsü yapılarak karşı cinsle yakınlaşma engellenir.
 • Dil bağlama; etrafınızda yer alan kişilerin kırıcı laflar söylemesini engellemek amacıyla gerçekleştirilen bir büyü olmaktadır. Mevcut sözlere karşı cevap vermekte zorlanma da ve susmaktadır. Böylece sert konuşarak kalp kıran kişiler için etkili bir yöntem olarak bilinmektedir.
 • İki kişiyi bağlama; sevgili veya nişanlı gibi kişilerin ortak bir paydada buluşturmak için tercih edilmektedir. Böylece iki kişiden biri olmadan diğeri karar veremez ve yarım hisseder. Mevcut bağlanan kişiler uzakta bile olsa yanına gelmeden hiçbir şekilde huzurlu olamaz.
 • Koca bağlama; Kocasını evine, ilişkiye bağlamak isteyenler tarafından tercih edilir. Birbirine zaman ayırmaması kapsamında kocalara yapılan büyü çeşididir. Buna örnek olarak kocanın eve bağlanması gibi durumlardan bahsedilebilir.
 • Erkeklik bağlama; evli bir erkeğin başka kadına ilgi duymasını ve aruzlarını engellemek amacıyla gerçekleştirilen bir büyü çeşididir. Genellikle kadınlar tarafından eşlerin aldatmasını engellemek amacıyla gerçekleştirilir.
 • Söz dinleme; eşler arasında meydana gelen durum karşısında kişilerin kendi sözünü dinlememesi amacıyla gerçekleştirilen bir büyü türüdür.
 • Sadakat büyüsü; geçmişte yaşadığı olayları geleceğe yansıtmaması ve canlandırmaması amacıyla gerçekleştirilir.

İp İle Bağlama Büyüsü

İp ile sevenleri birbirine bağlamak amacıyla kullanılan ip büyüsü yer almaktadır. Genellikle bu büyü çeşidi kullanıldığı malzemeye göre farklı isimlerle anılır. Büyü içerisinde siyah kalın ve özel olarak üretilmiş bir ip kullanılmaktadır.

Seven kişilerin bağlanması amacıyla büyü yapılırken aynı zamanda duada gerçekleştirilmektedir. Dua okunurken özel tılsımlı sözler kullanılır mevdu sözlerin ezberlenmesi talep edilir. Ezberleyen kişinin her gün rutin olarak bunu yapması gerekecektir. Böylece etkili bir sonuç alınacaktır.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılır Mı?

Evde bağlama büyüsü yapılır mı sorusu oldukça çok araştırılıyor. Bu durum karşısında mevcut unsurların detaylı bir şekilde aktarılması gerekecektir. Evde yapılan büyüler çoğu zaman kişilerin hayatı üzerine büyük bir etki yaratır. Aynı zamanda verimli olması gibi durumlarda değişiklik göstermektedir. Meydana gelen büyü olaylara hayatın her noktasında etki gücü yüksek bir uygulama olarak kabul edilmektedir.

Evde gerçekleşen bağlama büyüsü insanların iç dünyası bağlı olarak etken olmaktadır. Kişilerin herhangi bir problem ile karşılaşmaması amacıyla bu konuda dikkatli davranılmasında fayda var. Bu alanda tecrübeli bir isimden yardım alınması gerekir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

YouTube video
Büyü Kaç Günde Tutar

Bağlama büyüsü kaç günde tutar? pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Kişilerin sevdiklerini kendine bağlaması amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bağlama büyüleri etki bakımından büyük bir etkiye sahip olup kısa süre içerisinde sonuç vermektedir. Ağlama büyüsün etkili olmasının pek çok nedeni bulunmaktadır. Genellikle;

 • Sevdiği kişiler ile arası bozuk olan kişiler,
 • Terk edilmiş olanlar ve
 • Eşleri ile araları bozulan kişiler tarafından geri getirmek amacıyla tercih edilir.

Gerçekleşen bu büyü ile birlikte tekrar gönül bağı kurulması amaçlanır. Çok eski çağlardan itibaren uygulanan bir yöntemdir. Bu denemeler sonucunda pek çok kişi tarafından tercih edilmiş ve başarısıyla birlikte daha da yayılmaya başlamıştır.

Bağlama büyüsü içerisindeki temel amaç kişilerin hayatlarını sağlıklı ve mutlu bir ilişki içerisinde geçirilmesini sağlamaktır. Bağlama içerisinde etkili bir çalışma meydana gelir. Büyü ile birlikte kişiler sevdikleriyle birlikte hayat geçirmeyi hedefler.

Aşk duygusu pek çok kişi tarafından değer verilmekte olan bir duygu durumudur. Yapılan büyü ile  insanlar sevdiği ile birlikte mutlu olmayı hedefler. Genellikle yapılan büyüler iki gün içerisinde etki eder. Fakat büyünün değerine bağlı olarak iki haftadan sonra etki etmeye başlayan çeşitlerde yer almaktadır. Konu içerisinde net konuşulacak olursa 1 hafta ile 21 gün arasında etki ettiği bilinir.

“Aşk, birbirinizin gözlerine bakarken dünya etrafındaki her şeyi unutmaktır.”anonim

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Bağlama büyüsü bozmak isteyenlerin bu alanda tecrübeli bir hocaya danışmaları önerilir. Uzman Medyum tarafından malzemelerin toparlanması gerekir. Başarılı bir şekilde yardımcı olan medyum sabit tecrübesi ile birlikte büyüyü bozmak için işlemleri gerçekleştirir.

Genel olarak bağlama büyüleri 7 gün ile 2 ay arasında bozulmaktadır. Aynı zamanda bu durum her insan için farklı bir süreç haline gelebilir. Hakkında detaylı bilgiyi medyumlardan öğrenebilirsiniz. Böylece bağlama büyüsü kaç günde bozulur sorusuna cevap verilmiş olacaktır.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri

Bağlama Büyüsü Malzemeleri

Bağlama büyüsü içerisinde ritüel esnasında bağlama büyüsü malzemeleri olarak saç teli, tırnak veya fotoğraf tercih edilmektedir. Kullanılan malzemeler kıyafet veya özel eşyalar olarak tercih edilir. Bu özel eşyaların medyuma verilmesi gerekir. Büyük bağlama büyüsü esnasında yaygın olarak kullanılan malzemeler büyü için vazgeçilmez bir eşya haline gelmektedir.

Gündelik hayatta anılan eşyaların tercih edilmesinin temel amacı büyünün güçlü olmasını sağlamaktır. Sık kullanımı medyum hocalar tarafından etkili bir şekilde meydana getirilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

baglama-buyusu-nasil-bozulur
Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Yapılmış olan bağlama büyüsünün bozulması amacıyla bazı yöntemler bulunmaktadır. Çoğu kişi bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunu sormaktadır. Farklı alternatif yöntemlerden bahsetmek mümkündür. Sıka kullanılan büyü bozma yöntemleri pek çok medyum tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bu durum ise Kur’an ayetleri kullanarak bozulmaktadır. Bu durum özellikle son zamanlarda sıkça uygulanmaktadır. Büyü bozdurmak istediği kişiler genellikle psikolojik olarak yıpranmış bir durumda yer alır. Bağlama büyüsü bozma çeşitleri genellikle rutinler şeklinde meydana gelir.

Bağlama Büyüsü Bozma Duası

Bağlama büyüsü bozma duası esnasında öncelikle abdest alınması ve temiz olması gerekecektir. Ardından ise kişilerin yönünü kıbleye dönük olması ve dua eder bir pozisyonda yer alması gerekecektir. Ayetlerin yapılmış büyüye göre farklı sonuçları meydana gelebilir. Sıklıkla kullanılan dualar ise Felak suresi olmaktadır.

 Felak suresi büyü ve cin gibi durumlardan korumak amacıyla kullanılmaktadır. Felak suresi; Hz Peygamber Efendimize Yahudi bir kadın tarafından tarak ile büyü yapılmıştır. Bu tarağı kuyuya atılması sonucu inmiş bir ayet olarak kabul edilmektedir. Büyü etkisi içerisinde olan kişi başına gelen ani bir olay ile birlikte büyü etkisini kaybedebilmektedir. Buna örnek olarak doğal afet veya doğal doğum gibi durumlardan bahsedilebilir.

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar

baglama-buyusu-bozan-hocalar
Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar

Bağlama büyüsü tarihte çok uzun yıllardır yer alan bir büyü çeşidi olmaktadır. Geçmişten günümüze kadar pek çok kişi tarafından tercih edilmiş bir yapılmıştır. Günümüzde uygulanmakta olan en etkili büyülerden birisi olan pek çok kişi tarafından talep görmektedir. Bağlama büyüsü kişilerin kendilerine karşı bağlamak amacıyla uyguladıkları gibi bir şeydir. Özellikle karşılıksız aşk yaşayan veya sadakat durumu bulunmayan kişilere yapılmaktadır.

Ama büyüsünün temel amacı hayatlarda manevi ve fiziksel yönden bağlanmak ve ömür boyu beraberlik geçirmektir. Tehlikeli büyüler içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple mutlaka tecrübeli medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Kişilerin bağlama büyüsü bozan hocalar konusunda araştırma yapması gerekir. En tecrübeli olanları tercih etmesi gerekir

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

“Son zamanlarda eşimde meydana gelen ilgisizlik ve mutsuzluk durumları ile birlikte içime kuşku düşmüştü. Beni aldattığını öğrendim. Son çare bu büyüye başvurdum. Şuan bağlama büyüsü sayesinde  çok mutluyuz.” – Derya K.

“ 6 yıldır birlikte olduğum sevgilim ile büyük bir ayrılık yaşadık. Onu çok sevdiğim için bu yönteme başvurdum. Tüm sıkıntılarımız bitti, mutluyuz.” –Ece T.

Nişanlım son zamanlarda çok fazla işkolik oldu. Beni sürekli ihmal ediyordu. Bir süre sonra bu durum aramızda büyük uçurumlar yaradtmaya başladı. Nişanı atmamız üzere yaptığım araştırmalar sonucu bu büyüyü öğrendim. Uygulamadan kısa bir süre sonra nişanlım ile mutlu halimize döndük.” Kezban A.

“Eşim ile birbirimizi çok sevmemize rağmen ailesi ve lafları yüzünden sürekli bir kavga durumumuz bulunuyordu. Huzurumuz için dil bağlama büyüsü araştırdım ve talep ettim. Sonuç olarak tüm kötü laflar bitti. Artık huzurlu ve daha mutlu bir hayat sürüyoruz.” Elif K.

Rüyada Bağlama Büyüsü Görmek

Rüyada bağlama büyüsü görmek, kişilerin zarar göreceğini ifade eder. Etrafınızda bulunan kişiler iyiliğinizi istemiyor veya sizi çekemiyor olabilir. Çevrenizde bulunan kişilere karşı dikkatli olmanız gerekecektir. Aynı zamanda bu insanlar ayırt etmeniz gerekir. Bu rüya hayra yorulmaz. Genellikle rüyalar bilinç altını yansıtır. Gerçek hayata dair bazı işaretler anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin önlem alması gerekir.

Bağlama Büyüleri Yöntemleri

Bağlama büyüleri yöntemleri pek çok farklı seçenek ile yer almaktadır. Farklı seçenekler incelendiği takdirde;

 • İp büyüsü başta gelirken bunu ek olarak
 • Resimli bağlama büyüleri,
 • Mumla yapılan bağlama büyüleri ve
 • Kaşıkla yapılan büyüler olarak ifade edilmektedir.

Gerçekleşen büyüler içerisinde kırmızı mum kullanılması aşk anlamına gelmektedir. Beyaz mum kullanılması ise gelinlik ve evlilik anlamına gelecektir. Kişilerin bunda karar vermesi gerekir. Tutku isteyenler kırmızı mumu seçerken; evlilik isteyenler beyaz mumla işlemi gerçekleştirir.

Kaşık ve resimle gerçekleştirilen büyüler genel olarak etkili bir sonuç oluşturmaktadır. Net olarak sonuç isteyen kişiler genellikle kaşık büyüsünü tercih etmelidir. Kaşık ile bağlama büyüsü ile başarılı sonuç alan sayısı neredeyse %100’dür. Ek olarak bu alanda bilgili olan medyuma danışarak karar verebilirsiniz. Her büyünün farklı özellikleri ve farklı malzemeleri gerektiği unutulmamalıdır. Bu alanda mevcut durum baz alınarak medyuma danışmalı ve kendi durumunuz için en uygun olan bağlama büyüsü talep etmelisiniz.

Bende Bağlama Büyüsü Var Mı Testi

/
Merhaba! Uzaklarda bir yerde sen istemediğin halde seninle olmak isteyen birisi olabilir.
Kötü niyetli bir şekilde seni kendine aşık ettirmeye çalışıyor olabilir.
Eğer düşüncelerinde ve kafanda böyle bir şey hissediyorsan; bana Aşk Büyüsü mü yapıldı Testini çözebilirsin.
Sonucunu göz önünde bulundurarak sana önerilerde bulunacağız.
Lütfen bu testi doğru cevaplamaya çalış. Sevgiler. Başarılar.
BAŞLA
Hiç aklına gelmeyen bir insani bir anda düşünmeye başladın mı?
Birini sık sık rüyanda görmeye başladın mı?
Cinsel içerikli rüyalarının sayısı artmaya başladı mı?
İşte-okulda-evde-araba sürerken…aklına gelen her anda bir kişiyi düşünmeye başladın mı?
Düşüncelerin seni rahatsız etmeye mi başladı?
Hiç beklemediğin birisi aklından çıkmamaya mı başladı?
Uykunda hep o kişiyi görmeye başladın mı?
O kişiye asla hayır diyememeye mi başladın?
Her dakika iletişim içinde olmayı mı istiyorsun?
Herkese ondan bahsetmek mi istiyorsun?
SONUÇLARI KONTROL ET

Bağlama Büyüsü Sık Sorulan Sorular

 • Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

  Bu büyü uygulanışı bakımından önem taşır. Bu yüzden mutlaka deneyimli ve başarılı medyumlar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

  Bir önceki yazımız olan Büyü Bozan Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Bağlama Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalıyız?

  Bağlama büyüsü yaptıracak kişilerin sevdiğine veya eşine yaptırması gerekir.

  Bir önceki yazımız olan Büyü Bozan Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Bağlama Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

  Gerçekleşen bağlama büyüsü kişiyi mutlu edecek bağların oluşmasını sağlar.

  Bir önceki yazımız olan Büyü Bozan Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Bize Ulaşın

  Bu konularda yardıma ihtiyacınız varsa Bakım ve Analizler sayfamıza göz atabilirsiniz. İlginizi çeken Bakım Formunu doldurabilirsiniz. İlk fırsatta gerekli bakım ve analizi yapar size döneriz. Bakımdan sonra bize ulaşmanız durumunda, çıkan sonuca göre manevi yardım alır ve sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluruz.

  Astroloji ve Tarot Analizleri, Yıldız name Bakımı, Gideni Geri Getirme, Aşk Büyüsü gibi çeşitli büyüler hakkında da alanında uzman ünlü Medyum- Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu’na WhatsApp hattından ulaşabilirsiniz.

  Medyum Zeynel Eroğlu sayesinde hayata ve yaşama dair tüm sorunlarınızı kökten bir şekilde çözeceğinizden emin olunuz. Yılların verdiği bilgi birikimi ve Tecrübesi ile gerekli yardımı en iyi şekilde alacaksınız. İnşallah.

  Aşağıda yer alan videomuzu da izleyebilirsiniz. Youtube Kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları 

  YouTube video

  BAŞA DÖN

  Bir önceki yazımız olan Büyü Bozan Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.