MEDYUM

El Falı Nedir?

El Falı yorumlamasında avuç içindeki çizgilerin belirli kısaslara göre incelenerek yorumlanması ile yapılır. Avuç içindeki çizgiler insandan insana değişkenlik göstermektedir. Nasıl ki parmak izi her insanda farklıdır, avuç içindeki çizgilerde benzersizdir. Her avuçta bulunan 3 adet standart çizgi vardır bunlardan birisi yaşam çizgisidir. Yaşam veya diğer adıyla hayat çizgisidir. Bu çizgide ömrün uzunluğu ve yaşam kalitesiyle ilgilidir. Diğer bir çizgide beyin veya zihin çizgisi dediğimiz beynimizin işleyiş biçimi ve olaylar karşısında nasıl tepkiler verdiğimi ve karar alma mekanizmamızı yorumladığımız çizgidir. Üçüncü ve son olarak en önemli sayılacak çizgiden birisi de Kalp çizgisidir. Kalp çizgisi duyularımızın, sezilerimizin, aşk, sevgi, merhamet, sadakat gibi yorumlamaların yapıldığı çizgidir.

Fal Yorumlanası Nasıl Yapılır?

El Falı yorumlaması yapılırken bu üç çizgiden hariç olarak bazı insanlarda bulunan bazı insanlarda bulunan çizgilerde vardır. Evlilik çizgisi serçe parmağının alt tarafında bir veya birden fazla olacak şekilde görülebilir. Kader çizgisi olabilir bu çizgi hangi tepe veya parmağa uzandığına göre yorumlanır. Kader çizgisi insanın yaşamında nasıl biz misyon yükleneceği ile ilgili olarak yorumlamaları gösterir. Güneş çizgisi olabilir bu çizgi de nasıl tanınacağımız veya kendimizi nasıl ortaya koyacağımız ile ilgili yol göstericidir. Kısaca güneş çizgisinde şan ve şöhret gibi durumları nasıl yönlendireceğimiz ile ilgili yorumları belirtir.

Venüs Tepesi baş parmak civarında bulunmaktadır. Bu tepe el falının yorumlanması yapılırken çocuk ve çocuklar ile ilgili yol gösterici olarak kullanılır. El Falının bakımında sıhhat çizgisi ile sağlık durumları bir şeyler ortaya koyup koyamayacağını belirtir. Bu çizgilere ek olarak kişinin bileğinde bulunan bilek çizgisi dediğimiz insanın yaşamı ile ilgili yorumlama yapılması için bilgi veren çizgilere de bakılmaktadır. El Falı bakımı yapılırken bu çizgilerden hariç olarak bazı izler ve işaretlerde mevcuttur. Bu çizgiler değerlendirirken bu izler ve işaretlere de bakarak yorumların daha detaylandırılması mümkündür.

El falı Gelecekten Haber Verir Mi?

El falı gelecekten haber verir fakat uzman bir yorumlayıcı şarttır. Eldeki çizgileri imge ve işaretleri yanlış yorumladığı takdirde veya anlamlarını bilmediği takdirde el falı gelecekten haber verir cümlesi manasını kaybeder. Konu ile ilgili uzman ve tecrübesiyle doğru yorumlamalar yapabilen Zeynel Eroğlu bu videosunda el falı gelecekten haber verir mi konusunu ele alıyor. El falı bakılırken eldeki çizgiler büyük oranda yol gösterici konumundadır. Bu eldeki çizgiler her insana özgü olarak aynı parmak izinde olduğu gibi tek ve benzersizdir. Bu nedenle eldeki çizgiler gelecek, evlilik, kariyer, çocuk vb. Gibi konular hakkında uzman yorumu ile öngörülerek aktarılabilir.

Engin bilgi birikimi ve tecrübesiyle Medyum Zeynel Eroğlu el falı ile ilgili bilgiler aktardığı diğer videolarını da izlemenizi öneriyoruz.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Kahve Falı Nedir? Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/kahve-fali-nedir/

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.