Büyüler

buyuler

 

BÜYÜLER

Büyüler , Zamana, Mekana ve İnsana Bağlı Olarak Çok Geniş Boyutlarda Uygulanabilir.

Büyüler – Bir büyü yapılışına göre farklılıklar gösterebilir; insanın iş düzeni, aşk hayatı, sağlığı ve aklınıza gelen hemen her türlü konuda büyü yapmak mümkündür.

Büyüler – Büyülerin uygulamaları, yiyerek, içirilerek, bir yere asılarak, konularak, yakılarak, gibi farklı şekillerde olabilir. Bir büyü yapıldığında, etkisi bir mikrobun insan içinde çoğalması gibi zamana bağlıdır; burada kişinin iradesi çok önemli bir rol alır. Halk arasında büyülere Papaz Büyüsü, Sabun Büyüsü, Saç Büyüsü, Aşk Büyüsü, Harmura Celbi gibi çeşitli isimler verilmiştir; ve büyüler bu isimlerle anılmıştır. Bazı büyüler ise yüzyıllardan beri hem uygulanmıştır hem de günümüzde bu işlemlerin uygulanmasına devam edilmiştir. Kısa açıklamaları ile aşağıda bazılarını aktarıyoruz…

 

BÜYÜLER VE BAZI BÜYÜLERİN AÇIKLAMALARI

BÜYÜLER – AŞK BÜYÜSÜ

Aşk Büyüsü son yıllarda en çok istenen, en çok rağbet olunan ve sıklıkla sorulan konuların başında gelir. Aşk Büyüsü herhangi bir sebepten dolayı ayrılan ve terk edilen kimselerin oldukça fazla başvurduğu yöntemlerden birdir. Aşk Büyüsü sadece bir tane değildir. Günümüzde aşk büyüsünün uygulanma şekilleri o kadar fazladır ki, yapılış tarzına ve yapan kimseye göre Aşk Büyüsünün tutma olasılığı vardır.

BÜYÜLER – PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz Büyüsü canlı ve canlıdan çıkan malzemelerle yapılan ve oldukça zahmet gerektiren bir Büyüler çeşididir. Papaz Büyüsü kavramı, son yıllarda en fazla merak edilen, hakkında en çok bilgiye ihtiyaç duyulan konuların başında geliyor. Papaz Büyüsü nün tanımına geçmeden önce şu konuyu önemle belirtmek isteriz ki, her yapılan işlem Papaz Büyüsü değildir… Eğer bir uygulamada kişilere ait bir parça kullanılıyorsa bu işlem kuşkusuz ve istisnasız Papaz Büyüsü sınıfına girer.

BÜYÜLER – BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama Büyüleri kendi içinde çeşitlilik gösteren oldukça zor ve zahmetli uygulamalardan biridir. Bağlama Büyüsü değil, bağlama büyüleri olmasının nedeni göz bağlama, dil bağlama, erkeklik bağlama, aşk bağlama gibi çeşitlerinin olmasıdır. Bağlama Büyüleri toplumun büyük bir kesimini rağbet ettiği yöntemlerin başında gelir. Evli kadınların kocalarına, sevgililerin ve anne babaların evlatları için yaptırdıkları işlemlerdendir.

BÜYÜLER – EVLİLİK BÜYÜSÜ

Evlilik Büyüsü evliliği belirli bir neden ya da nedenlerden dolayı gerçekleşmeyen; evlilik yaşı geldiği halde evlenemeyen kimseler için hazırlanan bir uygulama çeşididir. Evlilik Büyüsünün amacı, evliliğe karşı sıcak bakmayan kişi ya da kişileri ikna etmek ve evliliği ister hale getirmektir. Bu Uygulamayı yaptıran kimseler, işlemi kim için yaptırıyorlarsa, o kişi büyü yaptıran kişi ile evlilik için acele eder.

BÜYÜLER – SEVGİ VE MUHABBET BÜYÜSÜ

Sevgi ve Muhabbet Büyüsü, İkili insan ilişkilerini güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirdiği için en çok tercih edilen çalışmalardan biridir. Sevgi ve Muhabbet Büyüsünün amacı kişiler arasında bulunan ya da zamanla bitmeye yüz tutmuş sevgi ve muhabbet duygularını canlandırmaktır. Sevgi ve Muhabbet Büyüsü de yine oldukça fazla rağbet gören ve tercih edilen çalışmalardan biridir.

BÜYÜLER – ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ

Şirinlik Büyüsü belirli bir yaşa kadar evlenmemiş, yuva kuramamış; çok istediği halde herhangi bir sevgi ya da sevgi bağı kuramamış kişi ya da kişiler için yapılan ve oldukça etki eden bir uygulamadır.

BÜYÜLER – ADET KANI (AY HALİ) BÜYÜSÜ

Adet Kanı Büyüsü, yani kadınların hayız kanı ile yapılan büyü, aslında “Papaz Büyüsü”dür… Papaz Büyüsü sınıfına girmesinin nedeni kişiye ait DNA parçaları ile bu işlemin yapılıyor olmasıdır.

BÜYÜLER – BİRLEŞTİRME BÜYÜSÜ

Birleştirme Büyüsü Genellikle ayrı olan yada bir sebep nedeni ile ayrılan çift, eş, sevgili ya da evlat, anne-babanın birleştirilme işlemidir. Bu işlemi yapmada herhangi bir sakınca ya da günah yoktur. Çünkü maksat iyi ve güzeldir. Maksadı aşan herhangi bir büyü uygulamasının yapılması dinen caiz olmadığı gibi, ahlaken de ayrı bir boyuttadır.

BÜYÜLER – GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Geri Getirme Büyüsü, giden, kaçan ya da gittiği yer bilinmeyen belli olmayan bir kimseyi sevdiklerine ya da ailesine geri döndürmek amaçlı yapılan bir uygulamadır.

BÜYÜLER – KAŞIK BÜYÜSÜ

Kaşık Büyüsü çok eskilerden beri bilinen ve uygulanan en etkili işlemlerden biridir…

BÜYÜLER – AYIRMA – SOĞUTMA BÜYÜSÜ

“AYIRMA – SOĞUTMA BÜYÜSÜ” Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır…

BÜYÜLER – SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Birbirini seven iki insanı, çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılmış ayrılık büyüleridir…

BÜYÜLER – YILAN BÜYÜSÜ

Yılan Büyüsü, etkili ayırma büyülerindendir…

BÜYÜLER – BOŞANMA – AYRILMA BÜYÜSÜ

Sorunsuz bir şekilde eşlerden ayrılmak için yapılan büyü çeşididir…

BÜYÜLER – SADAKAT BÜYÜSÜ

Eşlerin ömür boyunca birbirlerine sadık kalması, aldatma-aldatılma sorununun önüne geçilmesi için çok tercih edilir…

BÜYÜLER – GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Göz Bağlama Büyüsü, evli kadınların kocaların karşı yaptırdıkları büyülerin başında gelir…

BÜYÜLER – DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Dil bağlama yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür…

BÜYÜLER – ERKEKLİK BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Evli olan bir erkeğin veya nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek, böyle bir durum olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşididir…

BÜYÜLER – EVLENMEME BÜYÜSÜ

Etkili bir büyü çeşidi olup ömür boyu sürenleri vardır…

BÜYÜLER – KISMET KAPAMA

Belirli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenme konusunda problem yaşayanların ortak sorunlarındandır…

BÜYÜLER – KISMET AÇMA

Evlilik konusunda her seferinde başka bir bahane çıkması nedeniyle sürekli olumsuzluk yaşayan erkek veya bayanların yaşadıkları en önemli sorunlardan birisidir…

BÜYÜLER – ŞİFA BÜYÜSÜ

Büyü olgusu belirli bir şekilde zihinlere empoze edildiği gibi sadece kötülük amacı için ortaya çıkarılmaz. Şifa Büyüsü bunun en güzel örneğidir.

BÜYÜLER – NOHUT BÜYÜSÜ

Nohut Büyüsü, muhabbet ve sevgi için yapılan uygulamalardan biridir…

BÜYÜLER – KARABİBER BÜYÜSÜ

Karabiber Büyüsü, sevgi ve muhabbet işlemlerindendir…

BÜYÜLER – SAÇ BÜYÜSÜ

Saç Büyüsü, hem birleştirme hem de ayırma maksatlı yapılır…

BÜYÜLER – MUM BÜYÜSÜ

Mum Büyüsü, Aşk ve Sevgi, Birleştirme için yapılan bir uygulamadır…

BÜYÜLER – SARIMSAK BÜYÜSÜ

Sarımsak Büyüsü, birleştirme ve geri getirme çalışmalarından olduğu bilinir; Ancak daha çok ayrılık uygulamalarında kullanılır…

BÜYÜLER – TIRNAK BÜYÜSÜ

Tırnak Büyüsü’nün hem sevgi için hem de ayrılık için yapılan çeşitleri oldukça fazladır…

BÜYÜLER – YUMURTA BÜYÜSÜ

Yumurta Büyüsü, genel olarak birleştirmek, aradaki soğukluğu gidermek için yapılsa da, erkekliği bağlamak için ve ayırmak için yapılan şekilleri de mevcuttur…

BÜYÜLER – DOMUZ BÜYÜSÜ

Domuz Büyüsü’nün de bir çok değişik yollarla yapılış şekilleri vardır…

BÜYÜLER – SABUN BÜYÜSÜ

Sabun Büyüsü, yine amacı kötülük olan ve şer yönden yapılan büyülerdendir…

BÜYÜLER – CANBAR BÜYÜSÜ

BÜYÜLER – CANBAR AŞK BÜYÜSÜ

Kolay kolay tarifi bulunmaz Canbar Aşk Büyüsü’nün… Bu nedenledir ki etkilidir ve gerçek anlamda işini iyi bilen bir kişiden destek alındığı takdir de elbette hedefine varacaktır….

BÜYÜLER – ODKARA BÜYÜSÜ

BÜYÜLER – ODKARA AŞK BÜYÜSÜ

Odkara Büyüsü eski çağlardan ve orta asyadan günümüze kadar ulaşmış şaman gelenekleri ile yapılan şaman büyülerindendir.

BÜYÜLER – HARMURA BÜYÜSÜ

BÜYÜLER – HARMURA CELBİ
BÜYÜLER – HARMURA AŞK CELBİ

Harmura Büyüsü yine birleştirme, aşk ve sevgi işlemleri için uygulanır…

Büyüler hakkında daha geniş bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.