Büyü

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Geri getirme büyüsü, seven kişiyi terk edip uzaklaşan kişiler için uygulanan tılsım ritüelidir. Bu büyü boyut üstü varlıklarla iletişime geçerek, terk edip giden kişiyi manevi olarak etki altına almayı hedefler. Bu büyü, bitmiş sanılan ve sönüp gittiği düşünülen aşkları yeniden harekete geçirip alevlendirebilir. Bu sayede evi terk eden eşler de evine dönüp ikinci baharını yaşayabilirler.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzun yıllardır birlikte hayatınızı paylaştığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden uzaklaşıp gitmesi acısı tarif edilemeyecek şekilde zor bir durum olabilir. Bu ayrılık sizi dayanamaz hale getirmiş de olabilir. Siz eski halinize gelebilmek için her türlü eforu sarf etmenize rağmen elden bir şey gelmiyor olması sizi tamamen kaybetme psikolojisine sokuyor olabilir. Bu gibi durumlarda bu büyü size yardım sağlayabilir. Geri getirme büyüsü gelmiş geçmiş en etkili tılsımlardandır. Bu büyüyü yaptıran kişi sonsuz mutluluğa kavuşabilir.

büyü

Büyünün Etkileri Nelerdir

  • Terk eden kişiyi pişman eder
  • Evini ve çocuklarını terk edip giden eşi kısa sürede geri döndürür
  • Kaybolan evcil hayvanlar için de uygulanabilir

Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması birçok farklı sebepten oluşuyor olabilir. Geçmişte sizin tarafınızdan kaynaklı sorun ve hatalar, karşınızdaki kişiden kaynaklanan sorunlar, hatta araya başka birinin girmesi, eski eş ya da eski sevgiliye dönüş, aile baskısı gibi sebepler ilişkilerin sonlanmasına yol açabilir. Bazı durumlarda ise hiçbir neden olmadan aniden sonlanan ilişkiler de olabilir.

Bu tür durumlarda geri getirme büyüsünü uygulamak için manevi çalışmalardan destek alabilmekte mümkündür. Üstelik bu çalışmayı yapan kişilerin hemen hemen hepsi uyguladığı yöntemin en etkili yöntem olduğunu düşünür ve uygular.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsünü yapılışında birbirinden farklı manevi teknikler uygulanmaktadır. Kimi zaman medyum hocaların hazırladığı vefk ve tılsımlı sözler kullanılırken kimi geri getirme büyülerinde de manevi alemde farklı karşılıkları bulunan ekipman ve malzemeler kullanılmaktadır. En çok ilgi gören bu büyü yapılırken büyünün kısa sürede tesir etmesi isteniyorsa, mutlaka manevi yönden nefesi kuvvetli olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Geri Getirme Vefki Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Geri Getirme Vefki

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizde büyü, büyü yapıldığında cinler musallat olur mu ve cin hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler