MEDYUM

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Geri Getirme Büyüsü Nedir

Geri getirme büyüsü, seven kişiyi terk edip uzaklaşan kişiler için uygulanan tılsım ritüelidir. Bu büyü boyut üstü varlıklarla iletişime geçerek, terk edip giden kişiyi manevi olarak etki altına almayı hedefler. Bu büyü, bitmiş sanılan ve sönüp gittiği düşünülen aşkları yeniden harekete geçirip alevlendirebilir. Bu sayede evi terk eden eşler de evine dönüp ikinci baharını yaşayabilirler.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzun yıllardır birlikte hayatınızı paylaştığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden uzaklaşıp gitmesi acısı tarif edilemeyecek şekilde zor bir durum olabilir. Bu ayrılık sizi dayanamaz hale getirmiş de olabilir. Siz eski halinize gelebilmek için her türlü eforu sarf etmenize rağmen elden bir şey gelmiyor olması sizi tamamen kaybetme psikolojisine sokuyor olabilir. Bu gibi durumlarda bu büyü size yardım sağlayabilir. Geri getirme büyüsü gelmiş geçmiş en etkili tılsımlardandır. Bu büyüyü yaptıran kişi sonsuz mutluluğa kavuşabilir.

büyü

Büyünün Etkileri Nelerdir

  • Terk eden kişiyi pişman eder
  • Evini ve çocuklarını terk edip giden eşi kısa sürede geri döndürür
  • Kaybolan evcil hayvanlar için de uygulanabilir

Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması birçok farklı sebepten oluşuyor olabilir. Geçmişte sizin tarafınızdan kaynaklı sorun ve hatalar, karşınızdaki kişiden kaynaklanan sorunlar, hatta araya başka birinin girmesi, eski eş ya da eski sevgiliye dönüş, aile baskısı gibi sebepler ilişkilerin sonlanmasına yol açabilir. Bazı durumlarda ise hiçbir neden olmadan aniden sonlanan ilişkiler de olabilir.

Bu tür durumlarda geri getirme büyüsünü uygulamak için manevi çalışmalardan destek alabilmekte mümkündür. Üstelik bu çalışmayı yapan kişilerin hemen hemen hepsi uyguladığı yöntemin en etkili yöntem olduğunu düşünür ve uygular.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsünü yapılışında birbirinden farklı manevi teknikler uygulanmaktadır. Kimi zaman medyum hocaların hazırladığı vefk ve tılsımlı sözler kullanılırken kimi geri getirme büyülerinde de manevi alemde farklı karşılıkları bulunan ekipman ve malzemeler kullanılmaktadır. En çok ilgi gören bu büyü yapılırken büyünün kısa sürede tesir etmesi isteniyorsa, mutlaka manevi yönden nefesi kuvvetli olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Geri Getirme Vefki Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/geri-getirme-vefki/

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Sevdiğim kişiyle aramıza bir kadın girdi ve ilişkimiz bitmişti. Zeynel Hocama gittim yardımını istedim çok zor durumdaydım ve inanılmaz şekilde bir süre sonra hocanın yaptığı uygulamalar ve benim azmim ve uğraşlarım sayesinde şimdi tekrar birlikteyiz. Allah hocamızdan razı olsun. Zor durumda olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum

  2. Hocam merhaba ben Deniz size minnetarlığımı söylemek istedim. Allah sizden razı olsun. Allah’ın izniyle yapılan çalışmaların etkisini eşimin üzerinde olumlu yönde görmeye başladım, şu an normal davranıyor eski hırçınlığı ve kinciliği yok. Beni daha çok seviyor gibi davranıyor ve benimle iki kelime konuşmayan insan yada konuştuğunda azarlayan bağıran insan halimi hatrımı sorar bana daha iyi davranır oldu bu bir mucize. Daha da iyi olacağına inanıyorum. Sağlıkla kalın.

  3. Merhabalar geri getirme büyüsü hakkında bilgi alabilirmiyim ne yapmam gerekli işlem yaptırmak için

    1. Merhabalar iletişim hattımızdan +90 (533) 594 25 77 bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.