Büyü

Kara Büyü Nedir

Kara Büyü Nedir

Kara Büyü, tarihin en karanlık ve en zor zamanlarında adı gibi kara bir şekilde karşımıza çıkar. Kara büyüler tarihte çok eskiye dayanır ve bozulması gerçekten çok zor olan büyü çeşitlerindendir. Kara büyülerin en temel amacı kişi ve kişilere zarar vermektir.

Kara  büyüler, tamamen kötülük amaçlayan bir büyü çeşididir. Şeytan ile bağlantılı olduğuna inanılan büyücülük türü de Kara Büyü türüdür. Lavey işe başlayıp Roma Katolik inancının çöküşünü simgelediği iddia edilen Satanist uygulamalarla Kara Büyüler çok alakalıdır. Bu büyülerin çeşidinin ayinlerinde kan, ceset parçaları, kötü kokan tütsüler, bakire kızlar vb. gibi şeyler kullanılır ve halen dünyanın her yerinde uygulanır. Dinsel inancın tamamen reddettiği bir uygulamadır. Bu büyüyü yapmak için binlerce sebep vardır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Büyü yapılacak olan kişiden uzakta yapılır ve bu büyüyü yapacak olan hocalar çok ileri düzeyde ilim sahibi kişilerden oluşup yeteneklerini kötüden yana kullanmayı seçenlerdir. Bu sebeple yapılmış olan bir kara büyüyü bozmak oldukça zordur. Kara büyünün de çeşitleri vardır. Örneğin bir insanı kendine aşık etmek için yapılan karar büyüler de vardır. Kara büyünün yardımı ile hazırlanmış olan bağlama büyüsü en kuvvetli aşk büyüsü olarak geçer. Ama genellikle bu büyünün amacı birisine zarar vermektir. Kara büyünün bir çeşidi olan kara düğün büyüsü kişiyi kendinize aşık edip evlenmek için yapılır. Bu en kuvvetli evlilik büyüsüdür. Bu büyünün direkt kader ve duygular üzerinde etkisi vardır. Dolayısıyla büyü yapılan kişinin bir anda duyguları ve kaderi değişir.

Kara Büyünün Yapılma Nedenleri

İnsanın hayatına, sağlığına, mal-mülküne, evin hayvanlarına ya da başka bir şeye zarar vermek ve kötülük etmek için yapılan bir büyüdür. Yapılma nedenlerinden bir kaçı şunlardır:

  • Birbirini sevenlerin ayrılması
  • Karı-kocanın boşanması, cinsi kudretin önlenmesi, erkekliğin bağlanması
  • Kendisine karşı kin ve husumet duyulan bir kimsenin hastalanması, sakat kalması veya ölmesi
  • İstenen kişinin dilinin bağlanması
  • Bir kimsenin uyuyamaması, uykusunun bağlanması

Kara büyüler nedir, neden yapılır, nasıl yapılır, kime yapılır gibi sorular için ve görüşleriniz için Medyum Zeynel Eroğlu‘ndan yardım alıp iletişime geçebilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Medyum Zeynel Hoca‘mızın Youtube kanalındaki Kara Büyü Nedir adlı videosunu izleyebilirsiniz.

 

Aşık Etme Duası Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/asik-etme-duasi/

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. 14 yaşında bi kızım var hergece ağlayarak uyanıyodu kabuslar gördüğünü söylüyodu. Doktorlara psikologlara terapislere gittik derman bulamadık artık korkmaya başlamıştık kızım için kötü şeyler düşünmesinler diye kimseye anlatamıyodum internetten araştırdım ve ZEYNEL EROĞLU övgülerini gördüm tamamen rahmani yöntemlerle çözüm bulduğu yazıyodu hemen aradım çok şükür kızım şuan çok iyi ALLAH ZEYNEL EROĞLU HOCADAN RAZI OLSUN

    1. Merhabalar iletişim hattımızdan +90 (533) 594 25 77 bize ulaşarak önce derdinizi kısaca yazınız sizlere dönüş yapılacaktır

  2. Zeki bey bende sizin gibi internette araştırarak kıymetli hocam Zeynel beye ulaştım işinin ehli nefesi kuvvetli bir hoca ben ve çevrem çok memnun kaldık.Ben Allah rızası için ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum

  3. Zeynel hocaya aşk büyüsü yaptıran var mı ? herkes hocanın yaptığı büyülerin işe yaradığını söylüyor doğru mu