Muska

Korunma Muskası Nedir?

Korunma Muskası Nedir?

Korunma Muskası olarak bilinen bu muska türü, kişilerin negatif enerjilerinden ve kötü olan ve olabilecek her şeyden korunmak için uygulanan üçgen şekli verildikten sonra kişinin boynuna asılan bir koruyucudur. Birçok muska türü mevcuttur. Bunlardan bir tanesi ise korunma muskası olarak adlandırılır. Bazı muskalar ise büyü için yapılır ama büyü için yapılan muskalar boyuna takılmaz. Büyü ne için yapıldı ise ona göre bir yere koyulur. Kişiler büyü yoluyla muskalar hazırlarlar ise çok büyük günaha girmiş olurlar. Fakat korunma muskası gibi başkasına zarar vermeyip sadece kendini koruma amacı ile yapılıyorsa bu günah değildir.

Korunma Muskası Etkisi Ne Zaman Başlar?

Muska etkisi yapıldıktan sonra hemen başlayabilir. Ancak muskanın ne olduğu, neden-nasıl yapıldığı ve hangi gayeyle yapıldığı gibi faktörler etki süresini değiştirebilir. Bunlardan önce muska nedir sorusunun cevabını aramak gerekir. Muskalar, kişi üzerinde bulunan hastalıkları, kötülükleri ya da nazarları uzaklaştırmak ve korumak için asılan yazılı ve dualı kağıttır. Muska çoğunlukla hastalıklardan ve kötülüklerden korunmak için taşınan üçgen şeklinde bir kağıttır.

Muskalar Kimler Tarafından Yazabilir?

Muskalar sıradan insanlara hazırlandırılmamalıdır. Bu alanda uzman kişiler tarafından yapılması gereken dualı bir yazıdır. Muskalarda ayet ve tılsımlı kelimeler ve sayılar da bulunduğundan dolayı her kişi bunları bilmediği gibi yazamaz ve yazmamalıdır. Babasından el alarak bu işe başlayan ve uzun yıllardır insanların sorunlarına cevap ve yardımcı olan Medyum Zeynel Eroğlu’ndan yardım alabilirsiniz.

muska ve büyü

Korunma Muskası Ne Zaman Yaptırılır?

Bir Kişiye bir ve birden fazla cin musallat olmuş ise kişi öncelikle metafizik uzmanı bularak bu uzman kişiden yardım almak zorundadır. Çünkü kişiye bir muska hazırlarken yine o kişinin musallat olan cinden kurtulması gerekir. Cin muskalarında da yazılan dualar farklıdır. Kişiler muska hazırlandıktan sonra muskayı takarken kişi yine duaya devam etmelidir ki muska en iyi şekilde etki etsin.

Kişi Büyünün Etkisinden Kurtulabilir Mi?

Müslüman olmayan cinler çoğunlukla büyü yolu ile gönderilirler ve o kişiye musallat olurlar. Musallat oldukları kişilerin hayatlarını kötü yönde etkilerler. Büyünün etkisi gitse bile musallat o kişi ile birlikte olduğundan dolayı büyünün etkisinden kurtulamaz. Uzman bir kişi ile bakım yaptırıp ardından neler uygulanacağına karar vermelidir. Uzman kişi karar verdikten sonra büyü bozmak için cin hazırlıklara başlar ve büyü bozulduktan sonra kişiyi koruması için bir muska yazar ve kişi kısa bir sure bu muskayı taşır. Ardından yüksek bir yerde saklamaya devam eder ve kendini bu şekilde korumaya almış olur.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Muska Nedir Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/muska-nedir/

 

Bir önceki yazımız olan Muska Nedir? başlıklı makalemizde avustralya muska yapan hoca, danimarka muska yapan hoca ve gizli ilimler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Zeynel hocam size teşekkür etmek için yazıyorum telefonda size anlattıgım tüm korkularım Allahın izni ve sayenizde geçti bu kadar kısa sürede düzeleceğini tahmin etmemiştim size çok teşekkür ediyorum

  2. Bunun işe yarayacağı ne malum? gerçekten bu muskayı yapıp fayda gören var mı varsa yazabilir mi. inanmak istiyorum çünkü benimde ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.