Mistik

Tutankamon’un Laneti

Tutankamon’un Laneti Mısır Firavunu Tutankhamun’un antik mezarı, 1922’de Lord Carnarvon ve Howard Carter tarafından Krallar Vadisi’nde keşfedildi. Carnarvon ve mezara giren diğer birçok insan gizemli koşullarda ölmeye devam etti. Ölü Firavun’un öfkeli ruhu tarafından lanetlendiler mi?

Tutankamon’un Laneti Kan Emiciler

Antik çağlardan beri dünyanın her yerinde kan emici iblislerin hikayeleri anlatılır. Vampirlerin yaşayanların kanını içmesi gerekir. Sizi hipnotize edebilir ve kedilere, köpeklere ve tabii ki yarasalara dönüşebilirler! Cesaretiniz varsa Karayipler’den El Chupacabra’ya veya Malezya’nın Langsuir’ine bakın! Cinler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sibirya Cehennem Deliği

Bilim adamları, 1980’lerde Rusya’nın Sibirya kentinde Cehennem’e bir delik mi açtılar? Raporlar, tatbikatın 14 km’den (8,5 mil) fazla düştüğünü ve aniden boş alana girdiğini söylüyor. Sıcaklık 1100 ºC’nin üzerindeydi ve bilim adamlarının mikrofonları çığlık gibi gelen sesleri yakaladı!

Kattaki Yüzler

1971’de İspanya’nın Belmez kentinde bir evin zemininde bazı gizemli izler belirdi. Aynı yüzlere benziyorlardı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, yüzler kaybolacak ve sonra geri gelecekti. Tutankamon’un Laneti Tuhaf! Evde yaşamış uzun zaman önce ölmüş insanların yüzleri miydi, yoksa sahte miydi?

Atlantis’in Kayıp Ülkesi

Binlerce yıl önce eski bir uygarlık deniz tarafından tamamen yutuldu mu? Bazı insanlar Atlantis adlı muhteşem bir şehrin dünya dışı varlıklar tarafından inşa edildiğine inanıyor. Bu varlıkların hala orada olduklarını ve sualtı gemileriyle okyanusun derinliklerinde yolculuk ettiklerini söylüyorlar.

Spektral Kara Köpekler

Bu devasa ve korkunç canavarların kilise bahçelerine ve kavşaklara musallat olduğu söyleniyor. Gözleri tabaklar kadar büyük ve yanan kırmızıdır. Yürürken iz bırakmazlar ve ses çıkarmazlar. 1577’de Kara Köpek Bungay, kilisede dua eden insanlara saldırdı. Bu yaratıklar bir ölüm alameti mi yoksa bir efsane mi?

Tutankamon’un Laneti ve Huzursuz Ruhlar

Perili evlerin hikayeleri tüylerinizi diken diken eder. En korkunç hikayeler, bir raket yaratan poltergeistleri veya hayaletleri içerir! Tutankamon’un Laneti Bu ruhlar, gece gürültülerinden, eşyaların odanın etrafına fırlatılmasına kadar her türlü belaya neden olur. Bazı hikayeler kötü kokular bile yapabildiklerini söylüyor!

Tutankamon’un Laneti ve Kurt Adamlar

Bazı insanlar kendilerini sihirli bir şekilde kurtlara dönüştürebilir mi? Her dolunayda şekil değiştirmeye mi mahkumlar? Bir kurdun ayak izinin suyunu içmemeye dikkat edin yoksa bu başınıza gelebilir! Bu, kan dondurucu, insan avcısı bir kurt adam olmanın birçok yolundan sadece biri.

Doppelgänger veya Yaşayanların Hayaletleri

Hiç kendinizi yolda yürürken gördünüz mü? Ünlü Alman yazar Goethe, bir gün ata binerken aynı “çift”iyle tanıştığını söyledi. Sizin veya bir başkasının birebir kopyası olabilir mi, yoksa garip bir rüya veya hayal şekli mi?

Balık Yağmuru ve Diğer Tuhaf Düşen Nesneler

Bazen garip şeyler, görünürde bir sebep olmadan gökten düşer. Balık yağmurlarından sıcak taş yağan sağanaklara kadar pek çok türde “gizemli yağmur” olduğuna dair raporlar var. 1977’de Bristol üzerinden yüzlerce fındık gökten düştü! Bu garip havanın arkasında ne olduğunu kimse bilmiyor!

 

Diğer mistik olaylara göz atmak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

Bir önceki yazımız olan Büyü ile alakalı Esrarengiz Olaylar başlıklı makalemizde aşk büyüdü, aşk büyüsü ve aşk duası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.