Medyum

Önemli Duyuru !

Önemli Duyuru

Medyum Zeynel Eroğlu Değerli danışanlarımız, okurlarımız ve ziyaretçilerimiz için ÖNEMLİ DUYURU!

0533 594 25 77 nolu Whatsapp numaramız ve resmi web sitelerimiz dışında hiçbir yerde işlem yaptırmayınız. Dolandırıcılar siz değerli takipçilerimizle iletişime geçip sizin için işlem yapabileceklerini söylüyorlar ya da farklı platformlarda Medyum Zeynel Hocamızın adına sahte hesaplar açıp insanlarla iletişime geçerek para talep ediyorlar. Lütfen bu kişilere itibar etmeyiniz. Sadece 0533 594 25 77 numaralı telefondan ve resmi web sitelerinden iletişim kurabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Medyum Zeynel Eroğlu

Bizim adımızı kullanarak bizlere ait olmayan iletişim numaralarından ve web sitelerinden yapılan işlemler için şahsım ve işletmem olarak sorumlu değilimdir. LÜTFEN İletişim adreslerim ve resmi web sitelerimiz harici bizlerin adını kullanarak sizinle iletişime geçenlere İTİBAR ETMEYİNİZ.

Medyum Zeynel Eroğlu ile deneyimim

Mahallede çocukluk yaşlarımdan beri inanılmaz bir aşkla sevdiğim ancak bana bir abiden öte hisleri olmayan adamla şu anda evlilik hazırlıkları yapmaktayım. Bunu da tamamen Medyum Zeynel Eroğlu hocama borçluyum. Size deneyimi aktarmak istiyorum. Amacım doğru hocadan yardım almanız, mağdur olan kişileri duyuyorum ve bunu yaşamanızı istemem. Kendisine bir arkadaşım tavsiyesi ile ulaştım, o daha önce vefk yardımı almıştı. 05335942577 telefon numarası ve [email protected] ise mail adresi ve siz de bu şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ben aradım ve asla iletişim kurmakta zorlanmadım. Selvi aşk duası ve diğer konularda ne kadar vakıf bir insan olduğunu kendisinden destek alınca anladım.

Ben durumumu anlattım ve bir başka kızlar görüştüğünü bildiğim için çaresizdim. Bana 12 saatte etkili aşk duası verdi ve bu koruma ile başla, sana özel hamaylı hazırlayacağım dedi. Bu dua anında tutan aşk duası ve inanamadım, ben okumaya başlar başlamaz görüştüğü kız ile tartıştığını duydum. En tesirli aşk duası için ise hamaylı işlemini bana önermişti, hocam bunu da 10 günde hazırladı. Gümüş kaplı bir muska ve 60 gün üzerimde taşıdım. En tesirli aşk duasının yardımını hocamdan bu şekilde aldım, hocamın verdiği duayı da 10 gün aralıklı şekilde okudum. Önce o kızdan ayrıldı, sonra bana geldi ve şu anda bana son derece aşık. Kuvvetli dua için siz de hocayla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

 

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evlilik Analizi başlıklı makalemizde astroloji, evlilik ve evlilik analizi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler