MEDYUM

Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur mu?

Büyü Yapılırken Cin Musallatı

Büyü yapıldığında cinler musallat olur mu? Evet! Çünkü cinler olmaksızın yapılacak bir büyünün tutma imkanı yoktur. Yapılacak büyünün amacı çerçevesinde cinlerin büyüyü yapılan kimseye musallat olması ve rahatsızlık vermesi hedeflenir. Büyünün gayesi çok önemlidir.

Büyü neyi amaçladıysa, cinler büyünün emri doğrultusunda bu amacın hedefine varması için çalışırlar. Eğer büyünün amacı doğrultusunda cinlerin rahatsızlık vermesi ve musallat olması gerekiyorsa, cinler bu yoldan ilerleyecektir. Büyüyü yaptıran veya yapılan büyüden etkilenen insanlar, zamanla yapılan büyünün etkisine girerek onlardan hiç beklenmeyen bazı davranışlar içinde kendilerini bulabilirler. Öncelikle bu kişilerin incelenip deyim yerindeyse gözaltına alınmaları gereklidir. İşinde ve gücünde, çevresinde saygınlığı ile tanınan bir kişinin, çevresinde saygınlığı ile bilinen bir insanın, tamamen aksi bir durum sergilemesi ve hareketlerinin olumsuz olarak değişmesi, o kişinin belli bir büyü etkisi altında olduğunun kanıtı olabilir.

Büyüyü yapan büyücü ve yapılmasını isteyen kişinin isteği doğrultusunda bu varlıklardan bir grup ile anlaşma sağlanır ve büyünün, istenen ve hedeflenen ne ise onun oluşması için belirli olanaklar sağlanır. Kişi büyüyse uğradığı andan itibaren bazı etkilere maruz kalabilir.

Cin Musallatı Etkileri

  • Gece uykudan sıçrayarak uyanmak
  • Kötü rüya ve kabuslar görmek
  • Karanlıktan korkmak
  • Uykusuzluk ya da uykuya doyamama
  • Sıkla karabasan durumları yaşanması
  • Uyku veya uyanıklık arasında bedenen rahatsız edildiğini hissetmek

büyü

Bu sayılan durumlar en göze gelen ve ilk etapta oluşan etkilerdir. Böyle bir durumda büyü ve büyü ile gerçekleşen musallat olma durumları düşünülebilir.

Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yanınızda

Kendinize büyü yapıldığında cinler musallat olur mu? sorusunu soruyorsanız ve bundan şüphelerinin varsa bir medyum ile iletişime geçiniz. Büyü bozma ve bakım işlemleri yaptırmak için güvenilir medyumları tercih etmeniz şiddetle önerilir. Babasından el alarak bu işe başlayan ve çok uzun yıllardır bakım işleri ile ilgilenip on binlerce insanı huzura kavuşturan Medyum Zeynel Eroğlu ile dilediğiniz zaman iletişime geçip engin bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Zeynel Hoca’mızın Youtube kanalındaki Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur Mu? adlı videosunu izleyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Cinler Kimlere Musallat Olur Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/cinler-kimlere-musallat-olur/

 

Bir önceki yazımız olan Bakım Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.