Soğutma Büyüsü

sogutma-buyusu

 

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NEDİR

Soğutma Büyü Yapılan Kişi Sebepsiz Yere Soğuması İstenen İnsandan Uzaklaşır…

Soğutma Büyü , Kişileri birbirinden ayırmak için yapılan bu büyüleri kullanmak oldukça tehlikeli ve günahtır. Diyeceksiniz ki neden yapılır. Bazen öyle olur ki iki kişi zina halindedir bunları ayırmak için, yada iki kişi bir araya gelerek fesat işler tertip etmektedirler bunları ayırmak için kullanılır. Soğutma Büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler genelde burada yazmak istemediğim ve siteye uygun olmayan pis malzemelerdir.

Soğutma Büyüsü Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – BİR KİŞİYİ KADINDAN SOĞUTMA

Her şey yolunda devam ederken erkeğin ilişkisinin bulunduğu başka bir kadından ayırmak için yapılan Soğutma Büyüsü dür.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – SEVENLERİN ARASINA SOĞUKLUK KOYMA

Birbirini seven iki insanı, çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılmış ayrılık ve Soğutma Büyüsü dür.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – EŞTEN SOĞUTMA

Evli ve Ailesi olan bir erkeği seven ve onda gözü olan bir kadın tarafından, erkeği eşinden ve ailesinden ayırmak için yapılan Soğutma Büyüsü dür.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – AİLEDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Evli olan kişilerin, eşlerinin ailelerine karşı aşırı ilgi göstermesi ve bu ilginin dozunun abartılı olması durumlarında, ailesine karşı gösterdiği bu ilginin evine ve eşine karşı olmaması durumlarında, ailesinin eşinin aklına fikirler yerleştirmesi nedeniyle huzur bozucu sonuçlar doğması durumlarında, eşin bu anlamsız ilgiden vazgeçip karısına ve çocuklarına zaman ayırmasını sağlayan ve eşleri huzura mutluluğa götüren çok etkili bir Soğutma Büyüsü dür.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – ERKEĞİ SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Bir ilişkide erkeğin baskın olması veya sevgilinin evli olduğunun sonradan öğrenilmesi nedeniyle bayanlar tarafından erkekten sorunsuz bir şekilde ayrılmak için tercih edilen, son derece etkili bir çalışma olan Soğutma Büyüsü dür. Yuva yıkmamak amacıyla yapılır.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – EVDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Birlikte yaşanılan bir evde istenmeyen eş, anne, baba, kayınvalide, kaynana, kayınpeder, kaynata, görümce, elti, çelebi ya da bir başkasının birlikte yaşanılan bu evden soğuyup bu mekanı terk etmesi için yapılan çalışmalardır. İstenmeyen kişi huzur bozucu hareketlerinden vazgeçer ve birlikte yaşanılan evden ayrılma kararı alır.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ – AYIRMA-SOĞUTMA BÜYÜSÜ BOZMA

Geçmişten bu yana sevgilinizle veya eşinizle birlikte huzurlu, mutlu sıcak bir yuva kurmanızı istemeyen, çekemeyen, bu konuda sürekli engel olmaya çalışan bir kişi, size ya da eşinize “AYIRMA-SOĞUTMA BÜYÜSÜ” yapmış olabilir. Her şey yolunda giderken aniden değişmeler başlar. Açıklamada hem siz hem de eşiniz yetersiz kalır ve uçurumun kenarına doğru yürümeye başlarsınız, bunu bilirsiniz ama engel de olamazsınız. Buna benzer konular yaşıyorsanız lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz.

Soğutma Büyüsü konusu ve Soğutma Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…