Dualar

Soğutma Duası

Soğutma duası ve türevleri çaresizlikleri ortadan kaldıran çok önemli dualardır. Konu aşk olunca yapamayacağınız şey yoktur.

Ben de tam olarak bu durumda iken Medyum Zeynel’in uyguladığı eşleri birbirinden soğutma duası ile karşı karşıya geldim. Ayırma duası eğer ki Medyum Zeynel gibi işinin ehli insanlar tarafından gerçekleştirilirse, çok tesirli bir dua haline gelir. Başımdan geçen olay inanın ki sizi de üzer. Ben on yıl boyunca bir adama âşık kaldım. O benim çocukluk aşkımdı. Aramızın iyi olduğu dönemler de oldu, imkânsıza yakın olduğumuz zamanlar da… Her geçe gün aşkım içimi dağlarken, onunla olmanın hayali ile kendimi hayata adapte edebiliyordum ancak.

Geçen zaman içerisinde ben intihar edecek dereceye kadar gelince, yakınlarımın da tesellileri işe yaramamaya, umudumu yitirmeye başladı. Çünkü o âşık olduğum adam artık bir başkası ile beraberdi. Söyleyin bana buna can dayanır mı? Derken, çok sevdiğim bir ablamın tavsiyesi ile Medyum Zeynel ile tanıştım. İki kişinin arasını soğutma duası uygulamasıyla aşkıma ulaşabileceğime emindim…

Koca İle Karıyı Ayırma Duası Da Mevcutmuş

Öğrendim ki birçok türden dualar Medyum Zeynel tarafından uygulanabiliyormuş. Ben de evli bir çifti ayırmak isteyen arkadaşıma Medyum Zeynel’i önerdim. Medyum Zeynel’de iki kişiyi soğutma duası denenmiş olduğundan dolayıdır ki her zaman herkes çok pozitif dönüşler yapmaktadır bu konularda. Artık sevdiğim adam ile yani o yıllar yılı peşinde olduğum çocukluk aşkım ile beraber olduğumu söylesem inanır mısınız?

Evet, ben aşkıma kavuştum. Medyum Zeynel yaptığı uygulama ile sevdiğim adamı sevgilisinden ayırmakla kalmadı, bu sayede de bana âşık etti. Ben o kadar mesut ve de ferah bir haldeyim ki, isterim ki çaresiz kalan herkes bu duyguyu tatsın. Artık onları yan yana görmüyorum ve acılar içinde kıvranmıyorum. Üstüne üstlük sevdiğim adamla beraberim ve geçmişin acısını çıkartıyorum. Bunu yaşamamdaki tek sebep, Medyum Zeynel ile beraber çalışmış ve gerekli kriterleri yerine getirerek işi ona bırakmış olmamdır.

Şimdi siz de artık tam olarak istediğiniz hayalleri yaşamak istiyor iseniz Medyum Zeynel’e ulaşın. Birçok türden duayı uygulayabiliyor oluşu ve bu uygulamaların daima kaliteli ve de kesin çözüm veriyor oluşu, Medyum Zeynel’in ne kadar da profesyonel olduğunu gösterir. İşinin ehli bir medyum ile çalışmak zor olsa gerek… Siz hemen bu fırsata erişmek için adım atın.

İki Kişiyi Soğutma Duası Hayatımı Kurtardı

Benim durumumun ne kadar da kritik olduğunu intihara teşebbüs etmiş olmamdan anlamış olmalısınız. Siz de daha kötüye gitmeden istediğiniz duayı Medyum Zeynel’e okutun. Benim uygulattığım uzaklaştırma duası belki de derdinizin dermanıdır. Şimdi size iletişim bilgilerini bırakıyorum arkadaşlar. Telefon numarası 0533 594 25 77, mail adresi ise [email protected].

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Aşık Etme Duası  Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Aşık Etme Duası

Bir önceki yazımız olan Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua başlıklı makalemizde bağlama duası, eşimin bana düşkün olması için dua ve kocamı kendime nasıl bağlarım hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler