Sabun Büyüsü

sabun-buyusu

 

SABUN BÜYÜSÜ NEDİR

Sabun Büyü yine amacı kötülük olan ve şer yönden yapılan büyülerdendir.

Sabun Büyüsü Kara – Kırmızı Büyü sınıfına girer ve her ne kadar ismi Sabun Büyüsü olarak bilinse de “Papaz Büyüsü” çeşitlerindendir. Papaz büyüsünün temel ilkesinin “Parça Bütüne Aittir” olduğunu daha önceki konularımızda belirtmiştik. Sabun Büyüsü nde de bundan yola çıkılarak yapılışında canlı ve canlıdan çıkan malzemeler kullanılır. Sabun Büyüsü nün ana simgesi adından da anlaşılacağı gibi sabundur. Ancak Sabun kişilere ait DNA parçaları olmadan kendi başına hiçbir işe yaramaz. DNA parçası olmaksızın yapılan Sabun Büyüsü herhangi bir etki göstermeyecektir.

SABUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Sabun Büyüsü ve bu tür büyüler bizim tasvip etmediğimiz ve onaylamadığımız uygulamalardır; ve yapılan işlemleri de hiçte islama göre olmayan şekillerde gerçekleştirilir.

Sabun Büyüsü için Sabun, kişilere ait yada kime işlem yapılacaksa o kişiye ait tırnak, saç, tükürük benzeri DNA malzemesi, bazı durumlarda resim, fotoğraf, kişilere ait bilgiler, anne adı, doğum tarihi, bazı yapımlarında ise toplu iğne ve mum kullanılır.

Sabun bildiğiniz gibi eriyen bir maddedir. Sabun Büyüsü nde ki amaç işte budur; kişiyi eritmek, yataklara düşürmek ve sonunda daha da kötü bir noktaya sürüklemek… Sabun Büyüsü Kesinlikle günah olan bir uygulamadır ve yapılan kişilere çok büyük çapta zararlar verir.

Maalesef yine ülkemizde sık tercih edilen Sabun Büyüsü ; Sabunun bazı işlemlerden geçirdikten sonra çeşitli okumalar yaparak kuyu dibi, mezarlık yada güneş görmeyen izbe, terk edilmiş yerlere gömülmesi ve atılması ile gerçekleştirilir.

Ancak Yüce Allah’ın İnşirah Suresi 5 ve 6. Ayetlerde buyurduğu gibi:
“…Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır. Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır…”

Güçlüğü veren yüce yaratıcı elbette kulunun yaşadığı bazı olumsuzlukları bir imtihan vesilesi yapar ve ardından mutlaka kolaylığı gözler önüne serer. Bu durumda yapılacak olan ilk şey Allah’a tam bir inançla bağlanmak ve mücadele etmektir. Yapılan bir büyü varsa, elbette çözümü de olacaktır. Önce teşhis, Sonra tedavi ilkemizden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz: yapılan büyü her ne olursa olsun, iyi bir mücadele sonunda elbette etkileri ortadan kalkacaktır. Bozulmaz yada Çözülmez denilen büyü yoktur. Şifayı önce Allah’tan dileyerek, sonrasında mücadele eden her kul elbette istediği sonuca varacaktır.
Sabun Büyüsü yada böyle bir durumdan şüpheniz varsa her zaman tavsiyemiz, mutlaka bakım yaptırmanız olacaktır. İyi bir bakım neticesinde hem siz istediğiniz cevaplara ulaşacaksınız, hem de sorununuz çözüme kavuşacaktır. Kendinizde bu ve buna benzer bazı sorunlar ve problemler hissediyorsanız, bu konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım; sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …

Sabun Büyüsü –  Sabun Büyüsü Nedir, Sabun Büyüsü Neden Yapılır, Sabun Büyüsü Sabun ile mi Yapılır, Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, Sabun Büyüsü Bozulur mu, Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur, Sabun Büyüsü Nasıl Belli Olur, Sabun Büyüsü Nasıl Etki Eder, Sabun Büyüsü nü Kim Yapar, Sabun Büyüsü nü Kim Bozar, Sabun Büyüsü Günah mı, Sabun Büyüsü Bozulabilir mi, Sabun Büyüsü Zararlı mıdır, Sabun Büyüsü ve Sabun Büyüsü Hakkında Tüm detaylar Hakkında soru, sorun ve görüşlerinizi paylaşmak için iletişime geçebilirsiniz…