MEDYUM

Kara Büyü

Kara büyü, sıklıkla kullanılan, çokça tercih edilen, kuvvetli tesirli bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmak konusunda dikkat edilmeli.

Eğer ki hatalı medyumlar ile çalışıldı ise oldukça tehlikelidir. Kara büyüyü yaptırmak riskli gibi görünür bu nedenle. Fakat eğer ki doğru ve işinin ehli bir medyum ile çalışma yapılır ise eğer gayet de yolunda gidecektir. Kara büyü çeşitleri oldukça geniş bir yelpazededir. Genellikle karşı tarafa ciddi zararlar vermek için, karşı taraftan intikam almak için veya can yakmak için tercih edilen kara büyünü yine çok tercih edilen tarafı da, aşk konusunda kesin çözümler sunmasıdır. Benim başıma gelen olan sonrasında benim de kara büyüye başvurmamın en büyük nedeni içerisinde bulunduğum ilişkim yani aşkım idi.

Kara Büyü Nasıl Bozulur Diye Merak Ediyordum

Ben başıma bu iş gelmeden önce yani ben kara büyü yaptırmadan önce bana kara büyü yapıldı diye endişe ediyordum. Medyum Zeynel ile karşılaştığımda anladım ki Medyum Zeynel hem profesyonel bir büyü uygulayıcısı hem de yapıla büyüleri çözebilme konusunda oldukça usta. Neyse ki başımdaki büyüleri bir an evvel bozdu Medyum Zeynel ve beni ferahlattı. Daha sonrasında ise ondan âşık olduğum adamın da beni sevmesi için büyü yapmasını istedim. O da seve seve bana yardımcı olabileceğini söyledi. Medyum Zeynel hakkında binlerce olumlu yorum okumama rağmen hala içimde bir kuşku vardı. Bu kuşku ne zaman gitti diye sorarsanız eğer Medyum Zeynel ile iletişim kurduğum an kuşkumdan eser kalmadı.

Onun sıcak ve de güvenilir oluşu benim içimi rahatlattı ve ona son derece güven duydum. Öncelikle işini çok kaliteli bir şekilde yapıyordu. Evet, ona kara büyü yaptıracaktım ve sevdiğim adamı bana âşık etmesini isteyecektim ama kara büyü nasıl yapılır diye de çok büyük bir endişe ve merak var idi içimde. Neyse ki Medyum Zeynel bana her konuda yardımcı olduğu gibi, büyünün nasıl yapılacağı konusunda da son derece yardımda bulundu. Beni bilgilendirdi, ferahlattı ve hemen şe koyuldu. Sonucunu görmem ise hiç zamanımı almadı. Anında istediğin ne var ise tak tak gerçekleşti. İnanın bu kadar kusursuz bir sonucu ben de beklemiyordum. Şimdi çok mutlu ve de rahatım. Her şeyin tam da hayal ettiğim gibi oluşu da benim size Medyum Zeynel’i önermeme neden oldu.

Medyum Zeynel Sayesinde Aşkımı Yaşıyorum

Artık sevdiğim yanımda ve de onun gün gelince gideceğinden bir an bile olsun şüphe etmiyorum. Adı üstünde ‘kara büyü’… Yapıldığı kişiden çıkması oldukça zor olsa gerek. Siz de benim gibi kesin bir çözüme varmak istiyorsanız ve kafanızdaki soruların cevaplanmasını istiyorsanız 0533 594 25 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz veya zeyneleroglu@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz değerli arkadaşlar.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

Büyü Nedir Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/buyu-nedir/

Bir önceki yazımız olan Kaşık Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.