MEDYUM

Sevdiğini Unutmak İçin Dua

Sevdiğini unutmak için dua ile manevi huzura kavuşabilir; hayatınıza kaldığınız yerden daha iyi şekilde devam edebilirsiniz.

İnsan bazen inanılmaz derecede sever. Aşk, delilik ile eşdeğer bir durumdur. Gözünüz kimseyi görmez. Sevdiğiniz olmadan nefes bile alamaz hale gelirsiniz. Ancak, ne yazık ki birçok tutkulu aşk ayrılıkla sonuçlanmaktadır. Böyle ağır bir travma yaşayanlar sevdiğini unutmak için dua yöntemine başvurmaktadırlar.

Sevdiğini unutmak için tesirli dua arayışı içerisinde girmenin sebebi kişinin aşk acısı ile delirmesinin bile mümkün olmasıdır. Bu acıyla deliren, yataklara düşen ve ölüme kadar giden birçok vaka gerçekten yaşanmıştır ve hikayeleri hala anlatılır durur. Birini unutmak için tesirli dua okumak insanın kalbini hafifletir, ruhunu özgürleştirir. Dualar, kader yolumuzda karşımıza çıkan ağır imtihanları selametle aşmamızı sağlar. Ferahlamayı, hayata yeniden dönmeyi sağlar. Birini unutmak için dua ile ilgili birçok bilgi çeşitli dua kitaplarında ya da internette yer almaktadır. Elbette diller ve kalpler birleşir birini kalbinden silmek için dua etmek üzere eller semaya kaldırılırsa etkili olacaktır. Tabi, kendi duanızın tesiri olsa da daha kuvvetli bir etki için medyum yardımı alınması mümkündür. Bazen dua ederken odaklanamayız, kalbimizi açamayız ya da unutmak istemeyiz. Birini düşünmemek için okunacak dua hakkında profesyonel hizmet veren bir medyumdan destek almak hem hedefe ulaşmada ki süreyi uzatacak hem de çok daha kalıcı etki sağlayacaktır.

Eski sevgiliyi unutturan dua

Bir gün başımızdan geçen bir olayı anlatmak isterim. Kuzenim bir erkeğe aşık oldu. Ama ne aşk. Gözü başka kimseyi görmüyordu. Evlilik hayalleri içerisindeydi. Adam kendisini terk etti. Canlı, cana yakın, üniversite öğrencisi bir genç kızdı. Günlerce gecelerce ağladı durdu. Artık kendi kendisine konuşmaya ve gülmeye başlamıştı. Babası çaresizce doktorlara gitti. Tıbbi tedavi ilaçlarla sağlanabiliyordu. İlaçları almadığında çok kötü duruma düşüyordu. Eski sevgiliyi unutturan dua, birini düşünmemek için okunacak dua araştırırken aklımıza doktor desteğinin yanı sıra bir de ruhsal destek almak geldi.

Medyum yorumları, medyum şikayetleri hakkında birçok yazı okuduk. İçlerinden en güvenilir olarak Medyum Zeynel Eroğlu’nu gördük. Hemen 05335942577 no’lu telefondan iletişime geçtik. Bizimle çok sıcakkanlı ama kibarca bir sohbet etti. Derdimizi dinledi. Neler yapabileceğimiz ile ilgili bir bilgilendirme sağladı. Bizde profesyonel çalışma istedik. Kuzenimin durumu çok ağırdı. Ünlü medyum Zeynel Eroğlu bizlere engin bilgisiyle yardımcı oldu.  Kendisi ile daima görüşme halindeydik. Son derece titizlikle ve adım adım ilerledi. Çok kısa sürede de sonuç aldık. Şimdi kuzenim eskisinden çok daha iyi. Çalışmanın etkilerini 2. Haftadan itibaren hissetmeye başladık. Bundan sonra ne derdimiz olursa güvenilir medyum Zeynel Eroğlu’nun yardımını talep edeceğiz. Sizde güvenilir bir danışmanlık almak istiyorsanız hiç düşünmeden zeyneleroglu@gmail.com üzerinden de iletişim kurabilir ya da 05335942577 no’lu telefondan da kendisine ulaşabilirsiniz.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 

 

Hacet Duası Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/hacet-duasi/

Bir önceki yazımız olan Şirin Görünme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Hocam merhaba sevdiğim kişiyle 10 yıldır beraberiz ama aileler razı olmuyor diye bir türlü kavuşamadık. İkimizde çaresisiz lütfen yardım edin hocam

    1. Merhabalar iletişim hattımızdan +90 (533) 594 25 77 bize ulaşabilirsiniz

  2. Merhaba hocam benim sevdiğim bir adam var kendisine arkadaşları çok gaz veriyor o yüzden bana bakmıyor bende ondan uzaklaşmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.