MEDYUM

Hacet Duası

Hacet Duası kaderinizi değiştirecek ve sizi huzura götürecektir. Hepimiz hayallerimiz için yaşarız. Ancak bu hayaller bazen olmaz.

Beklemek tam bir zulümdür. Bazılarımız bir ömür bekler. Özellikle de aşk söz konusu ise ve beklenen gelmiyorsa işte en zoru budur insan hayatında. Sevdiğimiz kişinin bizi sevmemesi, aradığımız aşkı bir türlü bulamamak ya da daha da kötüsü bulup kaybetmek bizleri derinden yaralar. Hiçbir şey fayda etmez hale gelir. Hayat artık bizler için bir çilehaneye döner. Tüm bunlardan kurtulmanın ve sevdiğine kavuşmanın bir yolu var mıdır? Böyle kronikleşmiş durumlarda ilk çalınacak kapı Medyum kapısıdır. Çünkü Medyumlar sahip oldukları doğuştan yetenekler, öğrendikleri ilimler ve sezgisel becerileriyle kötü gidişatı tersine çevirebilirler.

Büyük Hacet duası okuyanlar

Havas ilmi, İlm-i Ledun gibi birçok gizli öğretiye hakim olan Medyumlar sizlerin dertlerine çare olabilmek için tüm yeteneklerini ve bilgilerini kullanırlar. Aşık etme, geri döndürme, bağlama gibi birçok işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirler. Alanlarında profesyonel hizmet veren, referanslı kişilerden destek almak son derece önemlidir. İnternette gezindiğinizde bir sürü büyü, dua gibi açıklamalar bulabilir; bunları bende yapabilirim diyebilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki kendi başınıza yapabileceğinizi düşündüğünüz her şey felaketle sonuçlanabilir. Her şey tersine dönebilir; işe yaramayabilir ya da başka alemlerden gelecek kötücül enerjiler sizi delirmeye kadar götürebilir. Tam da bu nedenden gizli ilimlerde uzmanlaşmış kişilerle iletişim kurmak son derece önemlidir.  Büyük hacet duası okuyanlar hayallerinizin hızla gerçekleşmesini sağlayacaklardır.

Anında kabul olan hacet duası

Benim de başıma gelen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Üniversiteden arkadaşıma deliler gibi aşık oldum. Benimle asla ilgilenmiyordu.  Varlığım ve yokluğum onun için bir şey ifade etmiyordu. Ne derslerime odaklanabiliyordum ne de başka bir şeye kendimi verebiliyordum. Okulda, evde her yerde onu görüyor, sesini duyuyordum. Böylece iki yıl geçti. Birçok dua okudum, internetten bir sürü anlatılan ritüeli gerçekleştirdim. Kesinlikle fayda vermiyordu ve başka bir kızla çıkmaya başladı. Artık benim için her şey dayanılmaz bir hale gelmişti. Kuzenim beni Medyum Zeynel Eroğlu ile tanıştırdı. Kendisi benimle ilgilendi. Sorunumu sabırla dinledi ve bana neler yapabileceğimizi tek tek anlattı. Bende kendisinin de onayı ile Celp yaptırmaya karar verdim. 14 gün içerisinde Celp hazırlandı ve yapmam gerekenler bana söylendi. 90 gün kolye şeklinde üzerimde taşıyacaktım. Anında kabul olan hacet duası böyle bir şey olsa gerek. Gerçekten inanılmazdı. Birkaç gün sonra konuşmaya başladı. Bir iki ay içerisinde de aşkını ilan etti.  Daha üniversite bitmeden evlilik teklifimi de aldım. O kabus dolu, bunalımlı günler geride kalmıştı. Ayaklarım yerden kesildi. Medyum Zeynel Eroğlu bana dünyaları verdi. Şimdi eşimle çocuğumuzu kucaklayacağımız günleri sayıyoruz. Siz de kendisiyle 0533 594 25 77 no’lu telefondan ya da zeyneleroglu@gmail.com dan ulaşabilir; yardım alabilirsiniz.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Bağlama Duası Konulu Yazımıza Göz atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/baglama-duasi/

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Vefki başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.