MEDYUM

Kara Büyü Ve Medyum

Kara Büyü Bilmeden Medyum Olunur Mu?

Kara Büyü bilmeden medyum olunmaz. Öncelikle bunu belirtelim. Hayret nidalarınızı duyar gibi oluyorum. Ancak en net ve kesin ifade maalesef budur. Bir kimseyi Medyum veya Metafizik Uzmanı yapan nedir biliyor musunuz? Havasın tüm derinliklerine hakim olmak…

Kişinin medyumluk vasfını nasıl kullandığı, etrafında bulunan insanlar ve yüce yaratıcı ile arasında ki konudur. Ancak kara büyünün, bir medyum tarafından bilinmesi, bu büyü konusunda çalışmalar yapması anlamına gelmez.

Çünkü, bir medyum, Kara Büyünün etkilerini bozmak için Kara Büyüyü bilmek zorundadır. İşte bizi ilgilendiren kısım burasıdır. Kişi veya kişilere tesir eden Kara Büyünün etkilerinin giderilmesi için, bazen aynı büyünün farklı şekillerde tekrarlanması esastır.

Elbette nasıl silinmesi gerektiği yapılan bakım neticesinde ortaya çıkarılır ancak, Kara Büyü sınıfında uygulanan bir etkinin temizlenmesi için, uzman olan medyum veya metafizik uzmanının bu konuda bilgili ve tecrübeli olması şarttır. Bu nedenle elbette bir medyumun veya metafizik uzmanının kara büyünün bilgilerine vakıf olması çok önemlidir.

Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü denilen işlemler, birden fazla çeşitlere ve türlere ayrılmıştır. Ancak hepsinin ortak amacı kötülük ve olumsuzluktur.

Ölüm, ayırma, soğutma, yakma, yıkma, perişan etme, hastalık verme, iflas ettirme, yoldan çıkarma gibi  insan hayatını ve kaderini etkileyen tüm büyüler bu sınıfına girer.

En bilinen kara büyü çeşidi papaz büyüleridir. Bu büyülerin bu kadar etkili olmasının nedeni ise, yapılışlarında kişilere ait parçalar kullanılmasıdır. Bu parçalar DNA içerdiği için, yani et, kan, tırnak, saç, tüy, kıl, ter, vücut ifrazatı gibi malzemeler içerdiği için maalesef ciddi anlamda etkili olurlar ve günden güne etkilerinin şiddeti artar. Kara büyü amacı neyse ona ulaşmadan durmayacaktır.

Nasıl Bozulur?

Kara büyünün bozulması için, deneyimli ve tecrübeli bir medyumun uzmanlığına başvurulması burada önemli bir etkendir. Uzman bir medyum veya metafizik uzmanı olmaksızın çözülmesi imkansız işlemlerdendir.

Medyum Kara Büyüyü Nasıl Bozar?

Medyum veya Metafizik Uzmanı, var olan bir Kara Büyünün nasıl ve hangi amaçla yapıldığını bakım denilen görü usulünü kullanarak cevaplandırabilir.

Bakım , tüm cevapları en doğru şekliyle verirken, aynı zamanda çözümleri de yanında getirir. Yine bakım yöntemi kullanılarak çözüm yolunun nasıl olduğunu bulan uzman kimse, bu tür bir büyünün amacını ve hangi yöntemle gerçekleştirildiğini öğrendikten sonra, çözme yolunun nasıl olması gerektiğinin bilgilerine ulaşacaktır.

Bu nedenle ilmi ve tecrübesi yüksek, havas konularına hakim kimseler ile çalışmanızın hayati bir önem vardır. Kara büyünün derecesine ve amacına göre izlenen yolda sabır ve metanet çok önemlidir.

Çünkü kara büyünün etkisi gerçekleşirken ciddi anlamda yol kat etmiştir.

Bu etkinin bozulurken de ciddi anlamda sakin kalınması, uzmanın dedikleri ve yaptıkları çerçevesinde kalınması bu çözüm yolunda çok büyük bir etki sağlar.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Bakım Nedir Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/kara-buyu-nedir/

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.