Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü ile hakkında iftiralar atanları, kötülüğünü isteyenlerin rahatlıkla konuşmalarını bertaraf edebilirsin.

Günümüzde toksik insanlar asla bitmiyorlar. Özellikle ülkemizde bizler başkalarının hayatını yaşamak gibi bir özelliğe sahibiz. Onlara yardım ettiğimize olan inancımız o kadar derin ki aslında yardım ettiğimizi zannederek ne kadar zarar verdiğimizin farkında bile olmuyoruz. Herkes farklı tecrübeye, yeteneğe, karaktere, akli melekelere sahiptir. Ayrıca her nesil bir diğerinden de tamamıyla farklıdır. Kişinin bilgisi, aileden ve okuldan ya da çevreden aldığı eğitim farklıdır. Yani herkes aynı olayda farklı tavırlar sergileyecektir. Hal böyle olunca durmadan kendi fikirleriniz ve tecrübeleriniz doğrultusunda bir başkasını yönetmeye kalkmanız, akıl vermeniz o kişinin yüzde yüz zararına olacak ve haliyle sinirlendirecektir. Farklı yaşamlara, farklı tecrübelere sahip her bireye kendi ile ilgili kararları kendinin vermesi konusunda saygı göstermeyen bir toplumuz.

Kişiyi birey olarak değil, emirlerimizi yerine getirmek zorunda olan kişiler olarak gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Sonrasında ilişkiler arasında nefret tohumları ekilmeye başlanıyor. Hayatlar dağılıyor, yuvalar yıkılıyor, kavgalar gürültüler eksik olmuyor. Çaresiz böyle baskılar altında kalan insanlar destek almak üzere harekete geçiyorlar. Dil bağlama duası bu tür sorunlarda son derece etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Dil bağlamak için güçlü dua bizlere kendi hayatımızı yaşamak adına nefes alabilecek bir alan sağlıyor. Medyum, ilk akla gelen yardım alınacak kişi oldu. Gizli ilimler ve dini öğretilere hakim olan bu zatlar doğuştan gelen sezgisel yetenekleri ile de destek olarak sorunu çözebiliyorlar.

Ağız kitleme duası

Benim en büyük sorunum kayınvalidem ile olmuştu. Daha istemeye geldiklerinde sorunlar başladı. Nefes alsam karışıyor, beni her yerde kötülüyordu. Saygıda kusur edip cevap vermiyordum. Ancak yaptıkları bitmek bilmiyordu. Yaptığım çay için bile o yapamaz sen yap diye başkasına söylüyordu. Birlikte yaşıyorduk. Sıcak su versem soğuk, soğuk su versem sıcak su istiyordu. Artık şiddete kadar götürmüştü. Ailemle konuştuğumda büyüktür sen sus diyorlardı. Komşulara, aileme, arkadaşlarıma, sokaktan geçene bile beni kötülüyordu. İnternetten karşındakinin ağzını dilini bağlamak için dua varaştırdım. Ben okudum ama sonuç alamadım. Kocam da annesini dinliyor o daha da beter davranıyordu. Kocanın ağzını bağlamak için dua okudum olmadı. Umutlarım artık tükenmişti. Dil bağlamak için esma araştırırken medyum yorumları karşıma çıktı. Bir sürü kişi manevi şifa bulduğundan bahsediyordu. Medyum şikayetleri olmayan bir kişi gördüm. Hemen iletişime geçtim. Hayatım değişti. Medyum Zeynel Eroğlu ile sizde 05335942577 no’lu telefondan ve zeyneleroglu@gmail.com kocanın ağzını bağlamak için dua adresinden irtibata geçebilirsiniz. Kendisinden profesyonel  çalışma yardımı almayı tercih ettim. Detaylıca görüştük ve sorunları tespit etti. Bana özel çalışma yaptı. Kayınvalidemin de eşimin de dili bağlandı. Karşılıklı saygı ve sevgi ile yaşamaya devam ediyoruz. Hepimiz de son derece mutluyuz. Artık evimizden kavga değil kahkaha sesleri işitiliyor.

Bir önceki yazımız olan Barışma Büyüsü başlıklı makalemizde barışma büyüsü nasıl olur, barışma büyüsü nasıl yapılır ve barışma celbi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.