MEDYUM

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü genellikle sevilen kişiyi bağlamak için tercih edilir. Yaptıran kadın erkeğini bağlamak için adet kanı kullanır.

Her büyü gibi bu büyünün de kendine has püf noktaları ve uyulması gereken kuralları vardır. Ritüelleri yerine getirerek uygulanırsa %100 etkili olur. Fazla etkili ve çok güçlü bir çalışma olduğu için dikkatle yapılmalıdır. Eskiden beri yapılan ve günümüze kadar gelen bu uygulama ile istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Merak edilen diğer konulardan biri de adet kanı büyüsü belirtileri ve bunun yanı sıra adet kanı büyüsü nasıl bozulur konusudur. Bir miktar aybaşı kanı, kumaş parçası bez gibi malzemeler ve okunan dua ya da tılsımlar ile hazırlanan bu çalışma Zeynel Hoca tarafından özenle uygulanmakta üstelik çok makul bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Sizle hocamız tarafından asla kandırılmayacaksınız bu konuda hiç şüpheniz olmasın.

Daha önce büyü yaptırmamış olanlar ve bu nedenle adet kanı büyüsü nasıl yapılır merak edenler doğru sayfadasınız. En etkili adet kanı büyüsü yapanlar arasında bir numarada bulunan hocamız sayesinde isterseniz boşandığınız kişiyi yeniden kazanabilir, terk eden kocayı eve döndürebilir, kavgasız gürültüsüz evlilik hayatı sürdürebilir, üzerinizdeki nazardan belalardan kurtulabilirsiniz.

Evliliğim bitme noktasındaydı

Çok değil bundan yaklaşık birkaç hafta evvel bitme noktasına gelmiş evliliğim yüzünden bunalım yaşıyordum. Eşim artık beni sevmiyor istemiyor gibiydi. Aramızdaki muhabbet bitmiş birbirimize soğuk ve mesafeli iki yabancı olmuştuk. Bardağı taşıran son damla eşimin evi terk etmesi olmuştu. Bu aşamada Zeynel hocam ile konuşma kararı aldım. Üzerimizde büyü olduğunu ve bu yüzden boşanma noktasına geldiğimizi belirten hocamız vakit kaybetmeden önce büyüyü bozup ardından eşimle muhabbetimizin artması sevgimizin yeniden alevlenip evliliğimizi kurtarmak için ay başı kanı büyüsü yapmanın doğru bir seçim olduğuna karar verdi.

Çalışmaları o kadar hızlı bir şekilde etki gösterdi ki eşimin evi terk etmesi ile geri dönmesi bir oldu. Eşimin gözleri benden başkasını görmez olmuştu. Aramızdaki bütün sorunlar bitmişti. Hiç tartışmıyor kavga etmiyorduk. Şuan birçok kişinin örnek aldığı son derece mutlu bir aile tablosu oluşturmuş durumdayız. Eşim ve ben birbirimizden kopamıyor bir saniye bile ayrı kalmak istemiyoruz.

Aramızdaki bütün buzlar eridi o kadar mutlu ve huzurluyuz ki bebek yapıp ailemizi büyütme kararı bile aldık. Allah kendisinden razı olsun buradan hocama şükranlarımı iletiyorum.

Adet Kanı Büyüsü İçin Tereddüt Etmeyin Arayın

Hayatta her birimizin ayrı sorunları farklı problemleri ya da baş etmeye çalıştığımız sıkıntılarımız var. Burada önemli olan doğru kişilerle görüşüp sağlam insanlara danışıp yardım almak. Sizler de benim gibi maneviyatı ve imanı güçlü kişilerden biriyseniz adet kanı büyüsü zararları var mı yok mu, etkilimi değil mi, kaç günde tutar ve benzeri tüm sorularınıza 0533 594 25 77 numaralı hattan veya zeyneleroglu@mail.com adresinden cevap alabilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Zeynel Hoca’mızın Youtube kanalındaki Adet Kanı Büyüsü adlı videosunu izleyebilirsiniz

 

Domuz Büyüsü Adlı Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/domuz-buyusu/

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozan Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.