Büyü

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü ile aşkını geri kazananlardan olmak ister misiniz? Geri getirme büyüsünün etkilerini hızlı hissedebilirsiniz.

Selam arkadaşlar. Ben bu yazımda size başımdan geçen hazin olayı ve mutlu sonumu paylaşacakken aynı zamanda da Medyum Zeynel’in geri döndürme büyüsü hakkındaki mükemmel uygulamasından bahsedeceğim. Sevgiliyi geri getirme için uygulanan bu büyünün her zaman kesin bir sonuç verdiğini ve amaca ulaşıldığını bildirmek isterim. Tabii bu genellememi yanlış anlamayın sakın. Ben sadece Medyum Zeynel ile çalışılır ise bu büyü gibi her büyünün kesin sonuç verdiğini söylüyorum. Ben de terk edilen ve de üstüne üstlük aşağılanan bir kadın olarak son derece kırgın ve onuru kırılmış bir halde idim. Siz de bu yazıyı okuyorsanız artık son raddedesinizdir diye düşünüyorum. Ben açık konuşmak gerekirse, intihar etme aşamasına gelmiştim ki, Medyum Zeynel ile tanıştım. Onun bana uygulayabileceği büyülerin ne denli çeşitli olduğunu ve her birinin de kesin ve mutlu edici sonuçlar verdiğini öğrendim. İnanın ki dünyalar benim oldu. Aynı rahatlamaya sizin de erişmenizi istiyorum.

Sevgilimin Geri Dönmesi İmkansızdı                

Evet, sadece sevgilimde değil bende de büyük hatalar vardı. Ama yine de bir ilişkiyi en berbat biçimde bitirmesine gerek yoktu. Benden ayrıldı ve üstüne üstlük başka bir kadın ile nişanlandı hem de ayrığımızın üstünden 1 ay bile geçmeden böyle bir şeyi yaptı. Dünyam başıma yıkıldı. Üzmek istiyordum onu, canını yakmak istiyordum… Zaten benim yaram çok taze idi ve yapacaklarımdan zararlı ben çıkarsam daha da yerin dibine gireceğimden emindim. Çünkü onu tanıyordum ve ne yaparsam yapayım onu geri döndüremeyeceğimden emindim. Evet, ona hala çok aşıktım fakat mühim olan o değildi. Mühim olan ondan intikam almam gerektiğiydi. Tabii ondan intikam alabilmem için öncelikle onun bana geri dönmesi gerekiyordu.

Peki, bu nasıl olacaktı? Tabii ki de Medyum Zeynel aracılığı ile. Medyum Zeynel, her büyü konusunda profesyonel olduğu gibi, sevgiliyi geri getirme büyüsü konusunda da son derece profesyonel bir medyumdur. Onunla çalışmak resmen anında acılarımı dindirdi. Çok geçmeden büyüyü uygulamaya koymamızla, sevgilimin deliler gibi pişman bir şekilde bana geri dönmesi bir oldu… Tabii ki onu affetmedim. Biraz burnunun sürtmesini istedim. Öyle de oldu. İnanın ki intikamımı alana kadar onu peşimden koşturdum. Medyum Zeynel nasıl kuvvetli bir büyü yapmışsa artık, 5 ay boyunca hiç vazgeçmeden kapımda köle oldu eski sevgilim. Sonunda onu affettim tabii ben ikna olduktan sonra…

İlişkimin Mükemmelliğini Medyum Zeynel’e ve Onun Geri Getirme Büyüsü ‘ne Borçluyum

Evet, benim şu an büyük engeller aşıp bugünlere yani mükemmel hallere gelmiş olan bir ilişkim varsa, bunu Medyum Zeynel’e borçluyum. Onun profesyonelliğine siz de şahit olmak istiyorsanız 0533 594 25 77, zeyneleroglu@gmail.com bu iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz değerli arkadaşlar.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Geri Getirme Vefki  Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz.

https://www.medyumzeyneleroglu.com/geri-getirme-vefki/

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.