Büyü Belirtileri

buyu-belirtileri

BÜYÜ BELİRTİLERİ NEDİR?

Büyü Belirtileri kişiden kişiye ve uygulamanın ne olduğuna göre değişiklik ve çeşitlilik göstermektedir.

Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür. Bu nedenle Büyü Belirtileri , bazı insanları etkilerken, bazılarında ise az etki gösterir. Büyüler insanların burç yapılarına göre de, etki farklılıkları gösterebilir. Büyü Belirtileri ile çok etki alan burçlar olarak, yengeç ,aslan, ikizler ,oğlak, koç gibi burçları saymak mümkündür.

Sihir ve Büyü; dünyanın en eski ilimlerinden biri, belki de en eskisi. Çok eski çağlardan beri süregelen, günümüzde de etkisinden hiç bir şey kaybetmeyen bir ilim…

Pozitif bilimin kabul etmek istemediği ama rahatsızlıklarına da asla çare bulamadığı , adeta aciz kaldığı bir ilim…
Kendi sorunlarının sadece kendi içinde çözülmesine müsaade eden bir ilim …
Bana göre bizim ve bizden sonraki toplulukların asla hafife almaması, çok dikkatle takip etmesi gereken bir ilim, bir gizem dünyası …
Sevsek de sevmesek de, inansak da inanmasak da, adını çokça konuştuğumuz yada duyduğumuz bir esrar yumağı …

Öyleyse bilgi ve birikimimi sizlerle paylaşmak, dertli insanları sahtekarların elinde oyuncak etmemek, becerebildiğimi yapmak, beni aşan konularda sizlere rehberlik yapmak, Büyü Belirtileri ve Büyü hakkında sizleri aydınlatmak bir insan olarak benim görevim diye düşünüyorum.

İnsanların kimi zaman baş vurdukları bu yolda alınan etkiler, zamana, yapan kişinin manevi durumuna, büyünün çeşidine göre farklılık gösterir. Büyü Belirtileri ile Burada genel de görünen rahatsızlıkları belirterek önleminin en kısa zamanda alınması GEREKTİĞİNİ hatırlatmakta fayda vardır.

BÜYÜ BELİRTİLERİ İLE İLGİLİ BAŞLICA RAHATSIZLIKLAR

Kendi ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz,
Kendinizi tanıyamaz durumda olmanız,
Gece ufaktan başlayarak sıçrayarak uyanmalar,
Korkutucu rüyalar görmeye başlamanız,
Kedi ,köpek gibi yırtıcı hayvanlarla rüyalarınızda karşılaşmanız,
Midede ve kalpte belli bir rahatsızlığınız yokken devamlı ağrılar,
Göğüs kafesinizde ağrı,
Aşırı yorgunluk halleri,
Ensenizde ağrılar,
Saçlarınızda elektriklenmelerin olması,
Gözlerde ki ağrılar,
Gölgenizin sizi izliyor gibi hissetmeniz,
Uyuşukluk,
Ayak tabanlarında yanma ve tik Büyü halinin başlangıcıdır…

Unutulmaması gereken bir nokta da, tıbben doktorun teşhis koyduğu bir hastalıkta, alınan ilaçlar sonucunda, hastada en ufak bir gelişme olmadığı durumlar söz konusu olduğunda; Büyü Belirtileri ve büyünün etkisi var olduğunu söyleyebilmek mümkün olabilir. Yani, önce tıbbi müdahalenin her çeşidi denendikten sonra büyü olabileceği düşünülmelidir ve Büyü Belirtileri gözlenmelidir.

Büyü Belirtileri ve Hastalık
Bir kişinin yapılan büyü ile amacına bağlı olarak insanın o bölgesindeki elektrik yükünü azaltarak ve etkileyerek o bölgenin düzensiz olarak çalışmasını ve yeterli enerjiyi alamayan organda çalışma bozukluklarının sonucu hastalıklar söz konusu olmaktadır. Unutmamak gerekir ki, her organımızı düzenleyen ona enerji gönderen beynin, bu gibi durumlarda hastalıktan ilk etkilenen bölge olması söz konusu olabilir.

Bazı insanlardaki aşırı etkilenme sonucu ve geç müdahalerde sinir bozuklukları ve delirmelere kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, basite almamak lazımdır.

Büyü Belirtileri ve Büyünün Teşhisi
Önce sorunlarınızı konuşalım, Büyü varsa Büyü Belirtileri saptayalım ve teşhisi koyalım …
Büyü Belirtileri dikkate alınarak sorununuzu nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …
İnsan olarak, Allah’ın yarattığı en şerefli, en onurlu varlıklar olarak hak ettiğimiz yerde olmamız, daha iyi yarınlara, daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşmamız dileği ile …