ASTROLOJİMEDYUM

Yeni Yılda Beklenecek Astroloji Temalar

  Astroloji, İnanç sistemlerinin çatışmasının aileleri ve toplulukları bölen büyük çatlaklar yaratabileceği bu kutuplaşmış anda bile, kendi gerçeklerimizi konuşma özgürlüğümüz olduğunu kutlamayı unutmayalım; 2022, bu özgürlüğü tam olarak nasıl kullanacağımıza kişisel, sosyal ve toplu olarak karar verme yılı olacak. Neptün, Balık’ta Jüpiter ile birlikte olacak ve şefkat, empati ve bağışlamada hızlı bir genişleme sunacak. Keskin nişancılık, kötü niyetli dedikodular ve insanları yerlerine koymak için nefretin kudurmuş kullanımı sosyal medyayı kirletti ve topluluklarımızı parçaladı, gerçekten ayrı olduğumuz ve birbirimizle savaşmaya mahkum olduğumuz fikrini besledi. Astroloji 2022’de yıkılması gereken yalan budur. Tüm atakların ve tepkiselliğin altında işlenmemiş acı ve travma vardır. 2022’de, yaygın olarak pazarlanan birbirimize karşı olduğumuz fikrinin temel nedenlerini iyileştirmeye çağrıldık. Bu, travma bilgili bakımı herkes için daha erişilebilir kılmak ve topluluk konuşmalarını iyileştirmek için fırsatlar yaratmakla başlar.

Aşkın öncülerinden misin

Aşkın öncülerinden misin yoksa korku savaşında bir asker misin? Başkalarını yükseltmeye veya katılmadığınız kişileri ezmeye kararlı mısınız? Çaba sarf ederek, her birimiz aidiyetten koptuğumuz yolları keşfedebilir ve kalplerimizde ve topluluklarımızda zedelenmiş güveni onarmaya başlayabiliriz. Bu döngü hepimizi değerli zamanımızı nasıl harcadığımızı yeniden değerlendirmeye davet edecek. Artık size hizmet etmeyen, hatta size zarar vermeyen durumlarda veya ilişkilerde kendinizi çarçur ediyor musunuz, yoksa enerjinizi bağları ve ilişkileri beslemek için mi yönetiyorsunuz? En çok ihtiyaç duyulan ve en çok ihmal edilen programları, politikaları ve uygulamaları destekleme fırsatına sahip olacağız. Şifacılar ve hemşireler ve yeni alternatif ve geleneksel çığır açan terapiler için daha da güçlü bir takdir olacaktır. İnsanları coşkulu bir şekilde bir araya getiren yaratıcı sanatlarda ve etkinliklerde bir patlama da göreceğiz. Yeni ve daha çeşitli sesler, halka açık platformlara erişim kazanacak. Astroloji Maneviyat, sihir, kanallık ve psişik fenomenlere yoğun bir odaklanma olacaktır. Bir dünya topluluğu olarak birliğimize dair daha fazla kanıt ve farkındalıktan yararlanacağız. Bu gezegensel kavuşumun beceriksiz tarafı da sergilenecek. Daha fazla insan bedenden ve geleneksel modların dışında olmak için ateşli bir arzu hissettikçe, bağımlılığa, aşırılığa, yanlış kehanetlere ve dolandırıcılık oyunlarına kapılabilirler. 2022’de kendinize şunu sorun: Dünya ve diğerleriyle bağlantımı derinleştirmek için maneviyat ve kutsal ilaçlar mı kullanıyorum yoksa kaçmak ve kontrol etmek için çok mu fazla zaman harcıyorum? Balık, okyanus Neptün tarafından yönetilen bir su burcu olduğu için suya da büyük bir vurgu yapılacaktır. Su kıtlığı için çözümler üreteceğiz ve iklimsel su olaylarıyla ilgileneceğiz. Uranüs Kova’da ve Satürn Boğa’da kare açı yaptığında, 2022 aynı zamanda eski muhafızlar ile her ideolojiden hevesli radikaller arasındaki gerilimin tırmandığı bir yıl olacak.Sayısız insanın özel ve ayrıcalıklı kurumlardan ve çıkarlardan dışlanmasına yol açan kapitalizmin gölge yüzüyle ve daha fazla ve daha hızlı her zaman daha iyi olduğu şeklindeki baskıcı anlatı ile uzlaşmalıyız.

Daha iyi, daha iyi ve yeterli.

Sınırsız büyüme fantezisi gerçeklik tarafından temellendirilecektir. Dizginlenemeyen fazlalığın sonuçlarıyla yüzleşmek yerine değişimi seçmemiz bize yarayacaktır. Sahip olduklarının tadını çıkarıyor musun? Cömertliğiniz tüketiminiz kadar büyük mü? Niteliğe niceliğe öncelik verebilir misiniz? Sürdürülebilir yaşam tarzınıza ulaşmanıza kim veya ne yardımcı olabilir? Gerçekten ihtiyaç duydukları şeye sahip olan daha fazla insan, hem maddeyi hem de ruhu dengeleyecektir. Umutsuz durumlarda daha az insanımız olduğunda herkes daha iyisini yapar ve daha az tehdit edilir. Topluluklarımızdaki acıyı anlamada ve bunlara yanıt vermede başarısız olduğumuzda, şiddetli şiddet ve daha fazla sürtüşme dahil olmak üzere yoğun gerici sonuçlar göreceğiz. Ayrıca, tüm türümüzün yararı için hepimizin yan yana çalışmasını gerektirecek depremler, volkanik hareketler ve aşırı iklim olayları gibi dünya temelli olaylar olacaktır.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dua Türleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.