Medyum

Genel Tarot Analizi

Genel Tarot Analizi insanoğlu var olduğundan beri geleceği öğrenmeye karşı hep bir merak duymuşlardır.

Bu merak ve bilinmezlik girdabında sürekli yöntemler geliştirmiştir. Yüzyıllardır kullanılan en eski ve başarılı yöntemlerden biri de Tarot’tur. Tarot bir fal değildir. Ona böyle bir inançla bakmak beklentilerini sadece hayal kırıklığına uğratmaktan başka bir işe yaramaz.

Tarotun gizemli gücü yüzyıllardır merak edilen her soruya cevap verir. Tarot sahibiyle arasında o Mistik bağı kurabilmişse gelişen her olayı tüm çıplaklığıyla açığa vurabilir.

Önemli olan sorulara cevap arayan kişi ne beklediğini bilsin .

Tarot bakan ve baktıran duygu ve düşünceyle beslenen bu sistemi doğru olarak yürütebilir. Tarot doğru elde ise merak ettiğiniz her kehaneti içinde barındırır. Bakan ise kartların dili olup bu durumu size aktarır.

Tarot tüm kehanet gücünü bakanın sezgilerinden ve bakan kişi ile arasında kurduğu o gizemli bağdan alır. Kısaca Tarot Yorumcunun 6. hislerini ve Danışanın sorularının enerjisi arasında bağ kuran araçtır. Genel Tarot Analizi ise soracağınız tüm sorulara cevap verecek olan açılımların en yeganesidir.

NET SORULAR SORUN

Tarot, çok genel sorulara çok genel ve muğlak yanıtlar verir. Sorunuz ne kadar ayrıntılı ve netse tarotun yanıtı o kadar açık olur. “Aşk?” gibi çok genel bir soru yerine “Ahmet ile ilişkilerimi geliştirmek için Tarot’un tavsiyesi nedir?” sorusu daha fazla yardımcı olur.

SORU SORARKEN NEGATİF OLMAYIN

“X kişi beni neden terk etti?” sorusu olumsuz bir enerjiye sahiptir ve olumsuz enerjinizin kartlara geçmesi iyi değildir.

“Ahmet’le ayrılmamızın nedenleri nelerdi?” sorusu daha nötr bir sorudur. Soru sorarken yargılayıcı ve ağır ifadelerden kaçının.

SİZİ DOĞRUDAN İLGİLENDİRMEYEN, BAŞKA KİŞİLERLE İLGİLİ ŞEYLERİ SORMAYIN

Sizin dışınızdaki kişilerle ilgili, onların rızası olmadan soru sormak doğru bir davranış değildir. Sorunuzu sorarken başkalarının gizlilik haklarını ihlal etmeyin. Üçüncü kişilerle ilgili sorular, onların psişik alanını işgal eder.

“Ahmet, Ayşe’den ayrılacak mı?” gibi bir soru yerine “Ahmet’le ilgili bilmem gereken şey nedir?” diye sorabilirsiniz.

SAĞLIKLA İLGİLİ SORULAR SORMAYIN:

Sağlıkla ilgili bir sorunuz varsa doktora danışmalısınız, tarot a değil. Tarotun bu konuda sunabileceği bir yaşam dersi-bilgelik yok.

TAROT KARTLARINA GENEL SORU SORULABİLİR Mİ?

Evet sorulur, önemli bir düşünceniz, merakınız o günlerde sizi meşgul eden fikirleriniz ve olaylarınız yoksa genel olarak önünüzdeki aylarda neler yaşayacağınızı sorabilirsiniz.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Uyum Analizi Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Uyum Analizi

Bir önceki yazımız olan Kehanet Nedir? başlıklı makalemizde kehanet nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler