MEDYUM

Büyünün Ters Tepmesi

Büyü Ters Tepebilir mi? Büyünün ters tepmesi durumları ile çok kere karşılaştık bu güne kadar ve karşılaşmaya devam ediyoruz. Konuyu derinlemesine açıklıyoruz.

Peki Nedir Büyünün Ters Tepmesi?

Büyünün ters tepmesini, acemi ve işi bilmeyen kimselerin cinler nedeniyle zarar görmesi olarak açıklayabiliriz. Bize gelen bazı danışanlarımızın, kendi başlarına yaptıkları, yapmaya çalıştıkları ya da kendilerine medyum, hoca diyen ve genelde internette sayfaları bulunmaktan öte gitmeyen umut tacirlerine yaptırdıkları işlemlerin kötü sonuçlandığını, bu sonuçların büyünün gerçekleşmesini bir tarafa bırakın, kişilere cin musallatı olarak geri döndüğünü çok kez gördük.

Böyle bir durumla karşılaşılmasının ana sebebi, insanların güvenebilecekleri çok fazla havas uzmanının olmaması olarak görüyoruz. Kendilerince bu işi yapan ve tecrübesi olan kimseler ise ya çok uzaktır, ya da büyü yaptırmak isteyen kimseler kendilerini gizli tutmak isterler. Ancak yaşanılan bu tür durumlar maalesef büyü yaptırmayı bırakın, yanlış işlem neticesinde cin musallatından kurtulmayı ana amaç haline getiriyor.

Büyünün ters tepmesinin birinci nedeni, yanlış ve yetersiz, eksik ve hatalı yapılan işlemlerdir. Tüm bunların yanında ise, bilinçsizce yapılan işlemlerde büyünün geri tepmesine neden olarak, bu tür işlere bulaşan kimselere hayatı zehir edebilir. Bu konunun ciddiyetini ve öneminin belirtmekte fayda var.

Kişide Koruma Olması, Büyünün Ters Tepmesine Neden Olur Mu?

Büyünün ters tepmesinin bir diğer nedeni ise, büyü yapılan kimsede iyi bir koruma muskasının ya da ciddi bir koruyucunun olmasıdır. Böyle bir durumda ya büyü baştan hiç tutmayacaktır ya da atılan bir bumerang gibi geri yapan kişiye dönecektir. Böyle bir durumun hem yapana, hem de yaptırana ciddi zararlar vereceğinin önemi çok büyük. Çünkü, yapılan büyü nedeniyle ortaya çıkan enerji, adresini bulamadığı için ve gönderilen yerdeki güçlü korumayı aşamadığı için, çıkış noktasına geri dönecektir. Çıkış noktası büyü isteyen ve yapan kişiyi açık bir hedef haline getirdiği açık olduğundan, büyü ters teperek büyü de görevlendirilen varlıkların ciddi zararlarına uğramaları kaçınılmaz olacaktır.

İfrit, musallat gibi ciddi anlamda yaşanılan cin rahatsızlıklarının neredeyse çoğu bu nedenden kaynaklanmaktadır.

Bakım Bu Yüzden mi Çok Önemlidir?

Evet, bakım denilen analiz yönteminin bu tür etkilerin oluşmasının çok öncesinde yapılması, karşı tarafın nasıl korunduğu hakkında kesin bilgiler vermesi açısından çok büyük öneme sahiptir. Bakım yapılmaksızın, yapılan herhangi bir işlemin faydadan çok zararı dokunur.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Bakım Nedir? Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/bakim-nedir/

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.