Medyum

İzmir Medyum

Doğup büyüdüğüm şehirde bir tane İzmir Medyum tanımıyor olmak beni yıpratıyordu. İzmir medyumları hakkında araştırma yaptım.

Yakınlarıma böyle bir olaydan da bahsedemiyordum çünkü pek sıcak bakmayacaklarını biliyordum. Ancak kafamın içinde sürekli kendim ile konuşuyor ve hayatıma birini dâhil ederek günlerimi onunla değerlendirmeyi çok istiyordum. İzmir Bozyaka medyum Hülya bir arkadaşım sayesinde duyduğum isimdi ancak görüşme sonrasında kendisine bile hayrı olmadığını düşündüm. Bu konuda kulağıma da gelen birçok isim vardı mesela İzmir medyum baransel bunlardan biriydi. Ben her biri arasında kaldığım da deneyerek doğru yolu bulacağımı düşündüm sonuç olarak ne kadar hata yapabilirdim. İzmir medyum Ece bir an güvenilir gibi oldum fakat sürekli soru sorma öğrenme isteklerim kendisinin benden uzaklaşmasını sağlamıştı. Benim elimde kötülük yaptığıma dair kanıt yoktu sadece haklı olarak işimi garantiye almak istiyordum İzmir medyum telefonları bulduğum da tek tek aramaya koyuldum eğer güzel sonuçlar istiyorsam bir takım katlanmam gereken zorluklar olacağını bilmeliydim.

İzmir Medyum Arıyorsanız Burayı Okumalısınız

Benim gibi yanılmak istemiyor ve boşa zamanım gitmesin diyorsanız o halde İzmir’ e dair bir araştırma içinden çıkmalı daha geniş düşünebileceğinizi bilmelisiniz. Telefonla veya mailleşerek bile isteklerinizi sonuçlandırabilirsiniz illa yüz yüze geleceksiniz diye bir kısıtlama söz konusu değil bunu unutmayın. İzmir ‘deki Medyumlar biraz bu durumdan sıkılmış ve aslında işlerini pek de saygıyla severek yapan kişiler değil ben bunu anladım. Benim isteğime kısa sürede yanıt veremeyecek ve kaçamak yanıtlarla karşılanacaksam güven duymam imkânsız olur ve sizler de illa ki kendinizi öyle hissedersiniz. Bu bakımdan bende sonrasında güvenebileceğim birini bulduğum için buraya yazma gereği duydum ve benim gibi araştıran insanların içini rahatlatmaya geldim.

Sıfırdan Başlayabilirsiniz

Korkularımın olduğu bir hayat yaşamak ve diken üstünde oturmak beni iyiden iyiye delirtmek üzereydi. Yanlış insanlarla kurduğum bağ sonrasında tam tükenmek üzereyken Zeynel hocamıza rast geldim hakkında yazılmış çok güzel cümleler okudum. Sonrasın da son bir hamle ile görüşmek istedim artık bu da olmasaydı pes edeceğimi bile düşünüyordum.  Ancak umduğum olmadı zeyneleroglu@gmail.com adresine mail attıktan sonra kısa zaman da geri dönüş aldım ve bana 0533 594 2577 nolu telefonu vererek yardımcı olmak istediğini yazdı. Hayatım ve hikâyem ilgisini çekmiş olacaktı ve uzatılan bu yardım elini ilk önce korkarak tuttum ancak vakit geçtikçe önce ruhen sonra da bedenen rahatlamış olduğumu fark ettim.

Kafamın içinde kendimle çelişmelerim son buluyor ben ise hayata yeniden gülmeyi öğreniyordum. Yeni bir ilişki içerisine girmeyi bile hocam sayesinde başardım ve bende o zaman herkese tavsiye etmeye karar verdim. Şuan her şeyin dört dörtlük ilerlediği mutlu hayatım da evlilik yolundayım hocamızı her zaman minnet ile anıyor ve saygı duyuyorum.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Büyü Bozan Hocalar Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/buyu-bozan-hocalar/

Bir önceki yazımız olan Medyum Ankara başlıklı makalemizde ankara en iyi medyum, ankara eryaman medyum ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.