ASTROLOJİMEDYUMYILDIZNAME

Yıldızname Nasıl Bakılır

Yıldızname Nedir, Nasıl Bakılır ?

Yıldızname, yaptıran kişinin doğum tarihi, ismi ve karakteristik özellikleri gibi kriterlerden yola çıkıp o kişinin öleceği zamana kadarki yolculuğu hakkında yorum yapma yöntemidir. Bu yöntemi çoğu insan falla karıştırabilir ancak yıldızname faldan tamamen farklı bir uygulamadır. Bu uygulamayı gerçekçi ve daha kesin bilgiler veren yıldıznameyi öğrenmek için çaba harcamak gerekir.

Yıldızname Nasıl Bakılır ?

Yıldıznameye baktırmak için, doğum tarihi, doğum saati, kişinin anne adı gereklidir. Bu bilgiler alındıktan sonra kişinin ebced hesabı yapılır ve Yıldız haritası yorumlanır. Doğduğunuz günden ölümünüze kadar olan süreci anlatan Yıldıznameyle önemli dönüm noktaları, kadersel gelişmeler, evlilik, hastalık, maddi ve manevi konular öğrenilir. Eskiden din alimleri tarafından bakılan Yıldızname günümüzde astroloji ile yakından ilgilenen medyumlar tarafından da yapılmaktadır.

Yıldıznameye Kimler Bakabilir ?

Kendinizi yıdıznamede çıkan yorumlara göre yaşayacağımıza inandırmak ve ona göre hareket etmekte yanlış olacaktır. Bu yüzden yıldıznamede hesaplama yaptırmak istediğiniz kişi bu konuda bilgi olmalı ki sonuçları doğru yorumlayabilsin ve sizi etkilemesin. Bu uygulama için kendisini 21.yüzyılın İlm-i Ledün uzmanı olarak tanımlayan Zeynel Eroğlu, babasının da el vermesiyle birlikte metafizik alanındaki eğitimleri ve işlemleri ile Türkiye’nin önde gelen en güvenilir medyumları arasındadır.

Bunlara dikkat edip güvenilir medyumlardan yardım ve bilgi almak gerekir. Tanınmayan ve geçmişi olmayan sahtekarlara aldanmayınız. Rahmetli babasından bu işi miras olarak alan, tanınan, güvenilen Medyum Zeynel Eroğlu Metafizik Uzmanı ile iletişime geçiniz. Bu konu ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizin yardımınıza yetişecektir.

Yıldızname Günah Mıdır ?

Fallar gibi, herhangi bir araca gerek duyulmadan bakılır. Yani kişi uzakta olsa da yıldıznameye bakılabilir. Bundan dolayı Yıldızname günah mı diye hep akıllarda soru vardır. Osmanlı döneminden bu güne kadar gelen ve kötü giden şeylerin, sebebinin tespiti ve sonrasında düzeltme amacı olan bir bakımdır. Dua ile başlayıp, dua ile bitmektedir. Birçok kişi bunu bilerek yada bilmeyerek fal amaçlı baktırmaktadır ve bu çok büyük bir yanlıştır. Bilinmesi gereken en önemli nokta, geleceğin değil, geçmişin bilgisi verilir ve hayatınızda olumsuz giden şeylerin düzeltilmesi sağlanır.

Yıldıznameden Hangi Bilgiler Öğrenilebilir?

– Baktıran kişinin karakteristik yapısı

– Ölme süresine kadar neler yaşayacağı

– Kaç kere evlilik yapacağı

– Uğurlu ve uğursuz günleri

– Büyünün olup olmadığı

– Koruyucu meleklerinin ismini

– Çocuk sayısını

 

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Zeynel Hoca’mızın Youtube kanalındaki Yıldızname Nedir adlı videosunu izleyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Yıldızname Baktır Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz.

https://www.medyumzeyneleroglu.com/yildizname-baktir/

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. Merhaba İlgi ve güveninize Teşekkür ederim. Ancak zaman bulamadığım için Eğitimlere ara verdim. İlerleyen zamanlarda tekrar başlarız inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.