MEDYUM

Büyü Bozma Duası

Evliliğim kötü gitmeye başladığı an büyü bozma duası ve büyü bozma duası nasıl yapılır konularını hemen araştırmaya başladım.

Biz birbirini severek evlenmiş iki insandık bu yüzden evlendiğimiz ilk sene de sorun yaşıyor olmamız bana ters geliyordu. Eşim sanki bana sevgili zamanlarımızda ki gibi bakmıyor sanki onun için çabalarıma evde koşturmama etrafında dönüp durmama aldırış etmiyordu.

Beni sürekli takdir etmesini beklemesem bile en azında en güzel cicim aylarımızın da yolunda gitmesi gerektiğini düşünüyordum. Mutsuz olmaya başlamıştım ne zaman sormaya kalksam uzaklaştığını dile getirsem ters tepkiler alıyordum sesi de yükseldiği için susmak zorunda kalıyordum. Aileme dönmem imkânsızdı o yüzden bu işi tek başıma çözmeliydim ve işe gittiği her gün araştırmaya okumaya koyuldum. Karşıma büyü bozma duası yapan hocalar çıktı, elbette her gün tekrar ediyordum okuyordum ancak bir değişim hiç görmüyordum.

Medyum Zeynel Hocamıza Denk Geldim

Bu biraz şansım olan bir durum oldu çünkü kendi başıma bu işlerin altından kalkabileceğimi düşünüyordum ama yanıldım. Bir arkadaşımın konuşmasında şahit olmuş ancak hiç ses etmemiştim sonrasında ben araştırma yaptığım da büyü için en iyi ismin hocamız olduğunu okudum . O zaman yalnız savaşmak yerine her şeyi ona anlatmaya karar verdim. Kendisine internet üzerinden zeyneleroglu@gmail.com adresine hikâyemi anlatarak ulaştım biraz da ilgisini çekmiş olacak ki hemen irtibata geçildi. Buluşmak zorunda değildik bende bu yüzden kendisine telefon ile başımdan geçenleri yaşadıklarımı bir bir anlattım burada detaylar çok önemlidir dikkate almalısınız. Bana bir süre verdi o zaman içerisinde her şeyin değişeceğini söyledi benim açımdan bu bile güzel bir umut oldu heyecanla beklemeye koyuldum.

Kaynamamın Yaptığı, Büyü Bozma Duası Sayesinde Buhar Oldu

Benim eşimle sorunum olmadığını bildiğim için biraz da gönülden inanmıştım ve gerçekten de bana nedense birden bire akşamları anlatmaya başladı. Annesinin laflarından sıkıldığını ve beni kötülemek için her gün iş çıkışı kahveye davet ettiğini söyledi. O zaman anladım benim eşime büyü yapıldığını ve arkasında durdum. Hocamızdan bu yüzden de büyü bozma duası talep ettim hem bizim eski ilişkimizi yerine getirecek hem de sonrasında oluşacak aynı sorunlar ile baş etmemi sağlayacaktı. Çok uygun bir rakam verip de beni her şeyden kurtarması yuvama tekrardan ışık saçmıştı.

Sonrasında tamamen bunları unutup yeniden eşime adapte olduğum da sizlere de hocamızı duyurmak istediğimi düşündüm. Benim gibi sorun yaşayan ve evliliğini kurtaran çok insan olmalıydı çünkü görüştüğümüz medyum bu konuda gerçekten çok iyi ve profesyonel bir insandı. Ben ona her defasında teşekkür etmeyi de ihmal etmiyorum bunu hak ettiğini düşünüyorum. Sizler de ulaşmak istiyorsanız 0533 594 2577 numaralı telefondan ulaşabilir hakkınız da ne varsa çekinmeden anlatabilirsiniz benim gibi biraz ve cesur olun ve evliliği kurtarın.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Zeynel Hoca’mızın Youtube kanalındaki Büyü Nasıl Bozulur adlı videosunu İzleyebilirsiniz

 

Bu Konu İle Yakından İlgili Olan Büyü Nasıl Bozulur Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz.

https://www.medyumzeyneleroglu.com/buyu-nasil-bozulur/

Bir önceki yazımız olan Büyü Çeşitleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.