Yumurta Büyüsü

yumurta-buyusu

 

YUMURTA BÜYÜSÜ

Yumurta Büyü Hem Birleştirmek hem de Ayırmak için Yapılan İşlemlerdendir…

Yumurta Büyüsü ,genel olarak birleştirmek, aradaki soğukluğu gidermek için yapılsa da, erkekliği bağlamak için ve ayırmak için yapılan şekilleri de mevcuttur…

YUMURTA BÜYÜSÜ UYGULAMA USULLERİ

Yumurta Büyüsü nün birleştirmek için yapılan şeklinde ebcedsel değerler göz önünde tutulur. Yumurta üzerine yazılacak olan yazıların hangi zamanda ve hangi harflerle yazılacağı, yapma ve okuma saatleri kişilerin ebced değerlerine göre belirlenir. Yumurta Büyüsü uygulamasında da yine yakma işlemi gündemde tutulsa da, toprağa gömülüp, gizli bir yerde saklama uygulamasıda yapılabilir.

AYIRMAK İÇİN YAPILAN YUMURTA BÜYÜSÜ

Ayırmak için yapılan Yumurta Büyüsü ise, onaylamadığımız yöntemler kullanılarak yapılır. Bazen kişilere ait bir parçanında delinmiş ve içi akıtılmış yumurta içine koyulması ile işlemleri uygulanan Yumurta Büyüsü nde, tüm hazırlıkları tamamlanmış olan yumurta, virane bir yere yada mezara gömülerek uygulanır.

BAĞLAMAK İÇİN YUMURTA BÜYÜSÜ

Bazı durumlarda ise erkekliği bağlamak içinde Yumurta Büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Bu işlem için kişilerin anne isimleri ve doğum tarihleri yanında kişiye ait saç, tırnak, tüy vb. gibi DNA malzemeleri kullanılabilir.

Şer amaçlı yapılan Yumurta Büyüsü genel olarak kişileri birbirinden ayırır, birbirlerine karşı sağuklaştırır ve kişileri birbirlerinden tiksinir hale getirir.

Bu ve buna benzer bir sorununuz için bilgilenme amacıyla yada probleminizi paylaşmak amacıyla dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz…

Yumurta Büyüsü konusu ve Yumurta Büyüsü Hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…