Büyü

Yumurta Büyüsü

Size bu yazım da yumurta büyüsü ve büyü detaylarını anlatacak başımdan geçenleri okuyarak kendinize pay çıkarmanızı sağlayacağım.

Benim gibi cesaret alıp hocamıza koştuğunuz an yaşadığınız kötü anı ve tecrübelerden kurtulacağınızı bilmelisiniz sadece biraz inanmak gerekiyor. Takdir edersiniz ki etrafta bu anlam da birçok kötü insan var ve bizler ne yazık ki hangisine güvenip derdimizi anlatacağımızı şaşıyoruz.

Bu uğurda çok paralar harcayıp boşa gideceğiniz düşünüyoruz. Aslında bir yerden haklıyız piyasada bu şekilde davrananlar da var ancak ben baştan önlemlerimi aldım ve araştırmalarımı uzun ve sağlam yapmaya çalıştım. Sonunda vardığım nokta beni mutlu etti. Çünkü Medyum Zeynel hocamızdan bir kişi bile yakınmıyor eleştiri adı altında kötü konuşmuyordu bu beni rahatlatan büyük bir detay oldu. Kırılmamış yumurta büyüsü herkesin yapabileceği bir şey değildir. Ancak bunu bile başarabilen bilgili ve görmüş geçirmiş bir insandır.

Sizlerden sürekli para talep etmek yerine sonuçlarını aldığınız vakit tamamını vermenizi de istiyor bu şekilde biraz daha derin nefes almış oluyor ve kendine olan güvenine de hayran kalıyorsunuz.

Oğlumu Gelinden Ayırmak İstiyordum

Size hem yumurta büyüsü nasıl yapılır anlatacak neyin içinde olduğunuzu bilmenizi sağlayacak hem de eğer vazgeçme ve bu işten cayma gibi bir durum olduğun da yumurta büyüsü nasıl bozulur bunu öğretmiş olacaktır. Bu sayede derin bir nefes alıp tüm beklentilerinizi çekinmeden hocamız ile paylaşabilirsiniz size çare olmak için çok çalışacaklardır. İsminden de anlayacağınız üzere gerçek yumurtalar ile yapılacak olan yumurta büyüsü nedir dediğiniz de ayrılma veya birleştirme olarak kullanılan bir çeşit olduğunu öğreneceksiniz. Ben gelinim ve oğlumu ayırmak için bunu kullanmak isteyerek hocamıza başvurdum. Bizim hayatımızı yiyip bitiren oğluma her gün çile çektiren sorumsuz bir kadından hızla kurtulmak istiyordum. Bu konuda her şeyi hocamızın önüne dökmeye razıydım ancak aldığı rakam da çok cüzi bir miktardı.

Yumurta Büyüsü Ayırma Olarak Gerçekten Etkiliymiş

Yumurta büyüsü yaptıranlar olarak benim ismimi görebilir dilediğiniz soruyu da şahsıma sorabilirsiniz. Sizlerin de rahat etmesi aslında her şeyden önemlidir her türlü eleştiriyi de övgüyü de görmeniz gerekir. Ben buraya yumurta büyüsü yaptıranların yorumları yazıyorum ki benim gibi merak eden çıkış yolu arayanlar çözümü hemen bulabilsinler. Ben oğlumun karısına olan bakışlarını kısa zaman da anlamaya başladım artık gözünü boyayamıyordu ve terslemeye başlayan oğlum kötü muameleye de maruz kalıyordu. İstediğini alamayacağınızı anladığı an terk eden gelinim oldu ve oğlum de böylelikle bir beladan kurtulmuş oldu tabi ki hocamızın yardımlarıyla. Sizler de zeyneleroglu@gmail.com internet adresinden ya da 0533 594 2577 kendisine ait olan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bir anne olarak mutlu olmak ya da eski eşinizi sizi aldattığı kadından ayırmak inanın artık çok kolay olacaktır.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Soğutma Büyüsü  Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/sogutma-buyusu-2/

 

Bir önceki yazımız olan Boşanma Büyüsü başlıklı makalemizde boşanma büyüsü, boşanma büyüsü yapan hocalar ve boşanmak için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.