Tırnak Büyüsü

tirnak-buyusu

 

TIRNAK BÜYÜSÜ NEDİR

Tırnak Büyü nün hem sevgi için hem de ayrılık için yapılan çeşitleri oldukça fazladır…

Tırnak Büyüsü de yine fazla önermediğimiz ancak adından sıkça bahsedilen büyülerdendir. Tırnak Büyüsü Kara – Kırmızı Büyü sınıfına girer ve Papaz Büyüsü grubundandır.

TIRNAK BÜYÜSÜ AMACI

Sevgi ve birleştirme, bağlama amacıyla yapılan Tırnak Büyüsü  uygulamayı yapan kişinin tırnakları ile işlem yapılır. Kesilen tırnaklar bazı okumalar ve işlemlerden geçirilip ya yakılarak kül haline getirilir yada direk toz haline getirilerek kullanılır. Yine bazı tütsüler, bazı karışımlar ve okumalar sonunda işlem tamamlanır ve uygulanır.

Bir başka sevgi için uygulanan Tırnak Büyüsü şeklinde ise, sevmesi istenen kimsenin tırnakları kullanılır. Yani uygulama yapılacak kişinin tırnakları kullanılarak işlem yapılır. Bulunan tırnaklar; yedi çeşmeden su alınarak, yedi gün bakır yada gümüş bir tas içinde bekletilir ve sevmesi istenilen kimsenin gelip geçtiği yerlere serpilir yada kapısının eşiğine yakın bir yere gömülür.

Ayırma amaçlı Tırnak Büyüsü ise; oldukça farklı şekillerde ritüeller içerir. Taraflardan hangisinin ayrılması isteniyorsa, o kişinin tırnakları yine bazı karışımlarla birlikte toz haline getirilerek yakılır. Yakılan tırnaklar bir süre bekletildikten sonra, bazı okumaları yapılır. Okumalar tamamlandıktan sonra, yapılan işlem ya mezara gömülür, yada kötü kokan bir yere atılır. Atılan yer ayak basmayacak ve asla temizlenmeyecek bir yer olmalıdır. Burada ki amaç; ayrılması istenen kişilerin ölümüne ayrılması ve birbirlerine tiksinti duymasıdır.

Tırnak Büyüsü konusu ve Tırnak Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…