Sizden Gelenler

hocam size çok güveniyorum çünkü çok sahte medyumlar gördüm ve tanıdım artık ümidimi kesmiştim ama allah sizi çıkardı karşıma derdime derman olacağınızdan çok eminim şimdiden teşekkürler – volkan çıtak 23 ankara – 12.09.2012 23:02:32

Hocam size ne kadar teşekkur etsem az başım daki o korkunç baş arısı nasıl gecti hayla hayret içindeyim tekrar terrar teşekkur edeyorum telefonda vaktını fazla almamak için sizi oyalamak istemiyorum çunku başkaları na da bana yaptığınız iyiliği yapacağınız zaman dan almak istemiyorum sizden allah razı olsun gercekten başım süper şimdi sizden rica iyi bir iş konusunda bana yardımcı olmanız bir özel yata girebilsem daha ne isterim .bide kendine güven konusunda bişey yapabilirmiyiz bunlar dada bana yardım cı olacağınızı biliyorum iyi akşamlar diliyorum kendinize iyi bakın.

– K. Çınarcı Erkek 25 Manisa –

Zeynel Hocam nasılsnız? bayramınz mübarek olsun arkadaşımla la barıştık biz beni çok sewdiğini söledi:) hayırlı günler herşey için tşk ederim

– N. Demir Bayan 19 Belçika –
Merhaba zeynel bey öncelikle size cok tesekkür ederim.Size en çaresiz anımda gelmiştim.6 senelik bir birlikteliğim vardı cok seviyordum ama cekmediğim eziyet duymadığım hakaret kalmamamıştı ve en kötüsü beni sürekli terkedip gitmesi beni iyice kahrediyordu.Çalışmadığım kişi yaptırmadığım işlem kalmamamıştı.İnanılmaz derecede param gitmiş ve umudum yok olmuştu hergün ağlamaktan başka birşey yapmıyordum meğer bu yedi kişi çalıştığım sözüm ona medyum yada hocalar sadece beni kandırmışlar.Son çare internette gezinirken sizi buldum ve geldim derdimi anlattım beni dinlediniz sabırla yapılabilecekleri söylediniz ve çalışmaya başladık okadar guven vermiştiniz ve emin konusmuştunuzki bana.mümkün değil bu adam bana dönmez bu iş bitti diyordum çünkü inanılmaz zor inatçı biriyle beraberdim.iflah olmaz diyordum ve kargom geldi işlemlere başladım bana 4 gün ve 1ay içinde sonuç verecek işlemin demiştiniz beraber olduğum insan hergün başka kadınlarla beraber olan başkalarının ağzına bakıp bana hakaretler yağdıran biriydi.ve çalışmaya başladıktan sonra 4.gün obeni görmek istemeyen adam hakaretler yağdıran adam içki içip saldıran adam gitmiş yerine melek gibi biri gelmişti şimdi kapılarımda yatıyor bir dediğimi iki etmiyor herseyi bıraktı heranımız hersaatimiz beraber geçiyor başka kimseyi görmek bile istemiyor yaptıklarını anlatınca obile bunlara inanamıyor şimdi çok mutluyuz ve nikah bile düşünmeyen adam şimdi bana nikahtan evlenmekten bahsediyor seni görmeyince duramıyorum diyor size işini yaptıran kimse en ufak bir şüphe etmesin ben yasadım ve gördüm çok mutluyum ve bunu size borçluyum iyiki allah karşıma sizi çıkardı her dediğiniz bir bir çıktı gelecek dediğiniz gün çıktı geldi şu an mutluluğumu anlatamam size tekrar başka işlemler içinde geleceğim kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun.

– S. Tekincan 25 Bayan Istanbul –
Tarafıma göndermiş olduğunuz yıldıznamemi satır satır harf harf okudum yazılanlar kesinlikle kalem kalem doğru ben kendimi anlatmak istesem bu kadar net anlatamazdım elinize ve yüreğinize sağlık teşekkür ederim. Arada oluşan iletişimsiz benim için sonuç aldığım sürece hiç önemli değil aynı düşüncedeyim herşeyde bir hayır mutlak vardır hatta en son “sanırım bu iş hiç hayırlı değil ki Rab bunu mümkün kılmıyor” diye aklımdan geçirmedim değil ve yardımcınızlada düşüncemi paylaşmıştım. Her sey icin Tesekkurler.

– D. Seçilmiş Bayan 22 Ankara –
Kocam eve geç gelmeye başlamıştı. Bu durumdan çok şüpheleniyordum. Arkadaşım aldatıldığımı söylemişti. 2 çocuktan sonra bu beni iyice kahretmişti. Kocam evine çok bağlı biriydi. Fakat birden bire bir kadın ile ilişkisi olmuş. Ayırma muskasını yaptırdım. İyiki yaptırdım kocam o kadından kurtuldu. Bana bağlandı. Hocam Allah senden razı olsun ne muradını versin sayende ailemi kurtardım. Sağlıcakla kal hocam. Selametle.

– İsviçre (S.F Bayan 30) –
Bir bela ile yakalamaç oynuyorduk. Sürekli benim peşimdeydi. Bırakmıyordu peşimi. Ailemi bile rahatsız etmeye başlamıştı. Zeynel hocamı aradım anlatım derdimi. Soğutma muskasının en etkili yöntem olduğunu söyledi. Aynen dediği gibiydi. Bir daha ne aradı ne sordu. Zeynel hocam ne kadar dua etsem azdır. Dua ile sağlıkla kalın hocam iyi varsın.

– Belçika (N.K Bayan 24) –
Gurbette olmam nedeni ile bekardım. Ailemin baskısı ve gurbetin verdiği acı ile evlenme kararı aldım ancak bir türlü evlenemiyordum. Sonunda Zeynel hocamla karşılaştım ve bana yaptığı uygulamayı kullanınca etkisini gördüm. Artık mutlu bir evliliğim var ve bi kızım bir de oğlum var. Allah sizden razı olsun Zeynel hocam.

– Avustralya (K.Y Erkek 26) –
Ayrılık acısı beni bitirmişti. Yaşamak anlamsız geliyordu. Zeynel hocanın sitesine girdim baktım fakat tereddüt vardı. Zeynel hocamla konuştuktan sonra vefk hazırlattım ve kullandım. İyi ki böyle bir karar vermişim. Sevdiğim erkek bana geri döndü. Allah seni başımızdan eksik etmesin hocam.

– Avusturya (R.B Bayan 28) –
Denemediğim hoca çalmadığım kapı kalmamıştı. Güzel ve bakımlı bir bayan olmama rağmen bir türlü evlenemiyordum. Görücü geldi kaç kez sayısını ben bile hatırlayamıyorum. Derken Zeynel hocamın sitesiyle karşılaştım. Bir daha deneyeyim dedim. Hazırladığı muska kısa sürede etkisini gösterdi ve kısmetim en kısa sürede açıldı. Şu an evliyim ve bir tanede oğlum var. Sağlıkla ve dua ile kalın hocam.

– Antalya (D.E Bayan 28) –
Nişanlımı çok seviyordum ama neden yokken ayrıldım. Nişanlım bir anda değişmişti. Kuzenim sizi önerdiğinde denemek istedim şansımı. Hocam iyiki varsınız. Dualarım sizinle her zaman.

– Adana (C.G Bayan 25) –
5 senelik evliliğim sebepsiz yere bitmişti. Ne yapacağımı bilmiyordum. Zeynel hocanın sitesine denk geldim. Çok mutluyum hocam. Çok sağolun hocam sayenizde aşkıma kavuştum. Selametle kalın hocam.

– DÜSSELDORF-Almanya (M.S Erkek 29) –
28 yıllık evlilik yaşıyorum. 3 tanede çocuğum var ama evliliğim koptu kopucak. Çaresizdim kardeşim sizi tavsiye etti. Yaptığınız vefk sayesınde kocam bana ve çocuklarına artık çok bağlı. Sağlıkla kalın hocam.

– İstanbul (F.D Bayan 23) –
Nişanlımla aramız çok iyiydi yalnız birtek sorun vardı oda kaynanamdı. Sürekli özel hayatımıza girerdi. Sayenizde kaynanam farklı bi eve çıktı ve tam anlamıyla karı koca olduk.

– Paris-Fransa (S.D Bayan 46) –
Sevgilimden ayrılalı tam 8 ay olmuştu ve ben onu çok özlüyordum. Nefes dahii alamıyordum. Arkadaşım sayesinde Zeynel Beye ulaştım. Vermiş olduğu vefkler sayesinde kız arkadaşım geri bana döndü. Allah Razı olsun hocam. İyi günler.

– Antalya (A.F BAYAN 21) –
Plotonik bir aşk yaşıyordum. Mutsuzdum. Kimseyle konuşmuyordum bile. Sağolsun Zeynel Bey beni yaptığı çalışma ile tüm sıkıntılardan çekti çıkardı. Çok mutluyum. Çok teşekkür ederim.

– Bursa (A.F BAYAN 21) –
İşlerim artık belli bir düzene oturdu. Kısmetim kapalıydı her yeri kurutuyor gibiydim. Artık kendime ait bir iş yerim var. Dualarım sizinle. Allah razı olsun.

– Ankara (B.N ERKEK 40) –
Eşim içkiyle çok haşır neşirdi. Eve sudan çıkmış balık gibi geliyordu. Bıkmıştım. Son çare olarak sizinle iletişim haline geçtim. Yaptığınız uygulamadan sonra eşim mum gibi oldu artık sözümden çıkmıyor. Allah razı olsun.

– İzmir (A.R BAYAN 35) –
Zeynel hocam sayenizde çocukluk aşkımla şuan evliyiz ve 2 tanede çocuğumuz var. Mutluluğumu size borçluyum. Allah razı olsun.

– İSTANBUL (S.T BAYAN 28) –
İşte yıllardır çektiğim çile bitiyor. Pek çok eziyette bulunupta boşanmak istemeyen eşim sabah kalktığında tanınmaz haldeydi. Boşanma davası açacağını söyleyip çekıp gitti. Hala şoktayım. Bu durum inşallah geçici değildir. Kısa zamanda bitsin bu iş gelip elinizi öpeceğim. Teşşekkürler.

– M.Mursel 25 Bayan Malatya –
Hocam ben bu işe şaştım kaldım ya adam benim size yazdığım şikayet yazısınıda kopyala yapıştır yapmış. Herşeyi ile aynı nasıl insanlar var böyle anlayamadım. Aslında burada isimde vermek istiyorum lakin siz böyle birşeye müsade etmezsiniz diye susuyorum. Bana yapmış olduğunuz yardımı aramızdaki dostluğu biliyorum ama adam beni hiç tanımadan referans diye kendi sitesine koymuş. Kişilik haklarıma saldırıdır bu hocam birşeyler yapalım.

– Yavuz R. Ankara –
Sana sonsuz teşşekür etsem azdır Zeynel Bey. İşsizdim aylardır. Sayende geçimimi sağlayabileceğim bir işe girdim. Size en kısa zamanda da borcumu göndereceğim. Hayırlı günler.

– N.Bolcu 25 Bayan Antalya –
Zeynel Hocam az evvel bir sitede benim yazmış olduğum referans yazısının aynısını gördüm. Buradan gelen yazılar çalınmış. Ben sizi dikkatli olmanız konusunda uyarıyorum etrafta gerçekten çok şarlatan var. Gerektiği takdirde hastalarınıza benim telefon numaramıda verebilirsiniz, yaptığınız iyilik sayesinde o kadar mutluyum ki şimdi ismimi kullanıp sizi zor durumda bırakan şarlatanlara başta ben karşıyım. Saygılar.

– Yavuz R. Ankara –
Benim hayata bağlanmama, kırılan ve incinen gururumu toparlamama yardımcı oldunuz. Çok teşekkür ederim Zeynel Bey.

– H.İşvermez 26 Bay Mersin –
Hocam şuan mutluysam bu mutluluğu size borçluyum. Eşim bugün beni aradı ve akşam görüşmek istediğini söyledi. 10 dakika sonra bir daha aradı. Eşyalarını topla akşam gelip seni alacağım çok pişmanım dedi. Çok mutluyum. Sağolun.

– D.Bayramoğlu 28 Bayan Manisa –
Ben bir paylaşım sitesinde sizinle bağlantı kuran kimseler ile iletişim kurdum. Olumlu şeyler duyunca geldim. Uyguladıktan 9 gün sonra istediğim sonucu elde ettim. Umarım mutluluğum ömürlük olur.

– Z.Yavaş 23 Bayan Muş –
Sizinle bi arkadaşım vesilesiyle tanıştım. Sizi aramaktan başka bir çarem yoktu. Sizinle yaptığım çalışma sonucunda işimin hallolacağına inancım tamdı. Çalışma çok zor geçti zorlanmıştım açıkcası ama değdi.

– R.Dalkılıç Bayan Ankara –
Hocam çok çaresizdim. Çareyi sizde aradım sanırım buldum da. Karımın beni haketmediğini söylediğinizde çok haklıydınız. Sizinle çalışmaya başlarken çocuğumun mutluluğunu düşündüm hep. Allah’a şükürler olsun ki kurban bayramının 1. günü sabah namazından sonra eşim eve geldi ve eve döndü. Şimdi bir aradayız. Allah’a her gece dua ediyorum iyiki sizinle beni karşılaştırmış. Sağolun.

– Y.Mutlu 29 Bay Mersin –
Sizinle tanıştığım ve karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Zor günümde arkamda durdunuz. Yanlışı doğruyu ayırt edebiliyorum artık. Sizinle 5 seanslık çalışma yaptık ve kendimi çok iyi hissediyorum. Artık sıkıntıya girdiğim zaman içimden söküp atabiliyorum. Teşekkürler.

– Y.Toprak 23 Bayan İstanbul –
Zeynel abi çok çok teşekkür ederim. Sevgilim artık seni seviyorum diyor. Evlilik konusunu açıyor çok mutluyum. Teşekkür ederim.

– H.Yılmaz 24 Bay Kastamonu –
Hocam sizinle konuşmaya başladıktan sonra kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Bakış açım çok değişti. Yaşam enerjim arttı bütün fiziksel sıkıntılarımın dindiğini hissediyorum. Biliyorsunuz size eski erkek arkadaşım için başvurmuştum. Siz başka bir şey daha yapmak lazım dediniz ve ilk onu yaptınız ama Mayıs ayından beri aramayan adam siz başladıktan iki gün sonra aradı halimi hatrımı sordu şimdi telefonda mesajlaşıyoruz. Artık biliyorum herşey daha güzel olacak. Allah sizden razı olsun.

– Z.Kömür 25 Bayan Konya –
Selamın Aleyküm hocam, yaptığınız vefk sayesinde küçükte olsa kıpırdama var. Kredi borçlarımı ödeyebilecek karnımıda doyurucak kadar kazancım olmaya başladı. Şansım u dönüşü yaptı diyebilirim. Bazı firmalar adımın kötü çıktığı için benimle iş yapmıyorlar. Bunlar zaman içinde düzelecektir size inanıyorum.

– H.Bulur 45 Bay Zonguldak –
Zeynel bey, sevgilimle barıştık fakat ailemde hiç bir değişiklik yok. Sevgilim garip bir şekilde baskı yapmaya başladı. Sevgilim bana bu konuyu aileme açmam ve bu ilişkinin artık bir adının olması için garip bir şekilde baskı yapmaya başladı. Beni istemeyen adam bu kadar kısa bir sürede bu şekilde değişti buna çok şaşırıyor ve seviniyorum ancak ailemde bir değişiklik yok bana karşı hala çok sertler ve sevdiğimide istemiyorlar o bakımdan birşey diyemiyorum o konu içinde yardımınızı lütfen esirgemeyin.

– G.Biçkur 25 Bayan Sivas –
Hocam vermiş olduğunuz çalışmayı kaybetmeme rağmen hiç üşenmeden bir daha hazırladınız. Allah sizden razı olsun. Ben uygulamaları 2 günde bitirdim. Bittikten 16 gün sonra yani dün beni aradı. Suçu benim üzerime yıkmaya çalıştı ama dediğiniz gibi davranınca kendisi bir geri attı ve özür diledi. Sizinle daha çok işimiz olacak hocam şimdiden teşekkür ederim.

– A.Koçyiğit 26 Bayan Samsun –
Zeynel hocam, öncelikle saygılarımı sunarım. Yapmış olduğunuz çalışmalar sonuç verdi hocam. Aslında 5 gün geçti kararsız kaldığım için 1 hafta bekleyeyim dedim. Teşşekkür ederim Allah’a emane olun.

– Z.Sevgi 25 Bayan Sinop –
Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Yaptığınız vefk sayesinde iş ayağıma geldi. Rızkımın açılmasını önce Allah’a sonra size borçluyum. Bundan sonra siz beni bıraksanızda ben sizi bırakmam, müteşekkirim.

– N.Sayısız 21 Bayan Sakarya –
Daha önce denemediğim medyumcu kalmadı. Siz bana en büyük destekçi oldunuz. Sabırla dinlediniz. Yaptığınız işlem daha devam ediyor olmasına rağmen ben amacıma ulaştım gibi en azından 10 aydır aramayan kadın şimdi aramaya başladı, zaten bana olan yaklaşımınızla şimdiden üzerimde hakkınız var. Çok teşekkür ederim.

– A.Karadut 27 Bay Ankara –
Hocam o kadar medyum arasından sizi tercih etmek sizi seçmek galiba büyük bi şans. O ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Yaptığınız iş sayesinde aramız çok iyi ve böyle giderse yaza düğünümüz bile olabilir. Korkuyorum bu güzel günlerin tılsımı bitcek diye. Hakkınızı helal edin.

– A.Akkaya 24 Bayan Ankara –

Zeynel abi, sen uygulamaya başladıktan 3 gün sonra gelip özür diledi sevgilim. İki dünya bir araya gelse benimle barışmıyacağını söyleyen sevgilimle şimdi beraberiz. Çok teşekkür ederim.

– E.Yılmaz 22 Bayan Erzurum –
Zeynel Hocam eski nişanlım beni sürekli rahatsız ediyordu. Siz en geç 5 gün içinde belli olur sonu dediğine rağmen aradan 2 gün geçti ve kapıma kadar gelip bir daha beni rahatsız etmeyeceğini söyledi ve mutluluklar dileyip gitti. Ondan sonrada hiç aramadı zaten. Böylesine gözü dönmüş bir adamı nasıl da uzaklaştırdınız benden. Allah sizden razı olsun.

– N.Kaya 25 Bayan Bingöl –
İşlerim yolunda gitmiyordu. Bundan önce gittiğim yerler büyü var deyip paramı aldılar. Siz büyünün olmadığını söyleyince çok şaşırmıştım. Kısmet açma uygulaması yaptık ve önce Allah’ın sonrada sizin sayenizde elimi attığım işler hemen yeşeriyor. Bu böyle giderse kısa bir içinde evleneceğim. İlişkimdeki sorunlar ekonomik yöndenmiş anladım. Sağolun.

– A.Yeşil 25 Bayan Ankara –
Hocam, uzun zamandan beri hazırlandığım banka sınavının sonuçları açıklandı. Hiç kazanma umudum yoktu sizin vefkleriniz sayesinde ayakta durabiliyordum. Hayalini kurduğum iş artık benim. Emeğinizin kalan kısmınıda en kısa zamanda ödeyeceğim. Saygılarımı sunarım.

– I.Karaca 26 Bayan Adana –
Açık açık söylemek istiyorum benim hiç inancım ve ümidim yoktu. Fakat bir kez şansımı denemek için size geldim. Hazırladığınız vefk sayesinde siftah yapmadığım dükkanım da şimdi müşteri eksik olmuyor. Aynı çarşıda benimle aynı ürünleri satan dükkan varken benim ürünleri tercih ediyorlar. İşin ilginç tarafı ise bizi buraya bir güç, bir samimiyet çekiyor diyorlar.

– M.Bayram 35 Bay İstanbul –
Zeynel hocam farklı tercihleri olan kimse olarak size geldim ve yardım istedim. Sizde hiç boşkoymadan beni dinlediniz. Bu ülkede en azından ileri görüşlü ilim sahibi bir ülke olduğunu kanıtladınız. Eşcinsel olduğumu sevgilim bilmiyor. Ama sadece onunla ilişki içindeyim ve inanabiliyor musunuz ki aynı evdeyiz.

– P.Sevdi 20 Bayan Adıyaman –
Hocam işimle aramızdaki problemler yavaş yavaş çözüldü. Evine geldi ve benden uzakta mutlu olmadığını söyledi. Çocuklarımın yüzü gülüyor artık. Hamburg’dan selamlar.

– N.Sav 31 Bayan Almanya –
5 senelik sevgilimle çok iyi anlaşıyoruz. Fakat annesi bizi ayırmak için elinden geleni yapıyordu. Artık sevgilim beni terketmişti. Yaptığınız o kadar etkili oldu ki, dediğiniz gibi oldu ve sevgilim bana geri döndü. Ne annesiyle nede sevgilimle aram kötü değil. İnşallah evleneceğiz.

– O.Karaarslan 23 Bay İzmir –
Zeynel hocam merhaba. Annem herşeyime karışıyordu. Aşırı ilgisinden sıkılmıştım artık. Sayenizde annemle artık anlaşıyoruz.

– O.Berrin 19 Bayan Edirne –
Hocam merhaba. Eşimle anlaşamıyorduk artık ona karşı bi sevgi hissetmiyordum. Yapmış olduğunuz tılsım sayesinde ayrılmak istediğini ve beni bir daha görmek istemediğini söyledi. Çok teşekkür ederim hocam.

– G.Polyaz 25 Bayan Gaziantep –
Zeynel bey merhabalar. Yaptığınız uygulamayı kullanalı 7 gün geçti. 1 saat önce eşim geldi ve benden pek çok özür diledi. Şimdi içerde oğlumuzla ilgilenirken bende size bunu yazıyorum. Teşekkürler.

– S.Balcı 34 Bayan İstanbul –

Zeynel hocam hayatımın yeniden bi şekil alması, o insanın beni bir daha rahatsız etmemesi, atamamın yapılması için sizden gelip yardım istemiştim. Allah’a şükürler olsun o insan artık beni ne arıyor ne de rahatsız ediyor. Kpss puanım oldukça düşükdü. Hiç umudum yoktu atanmak adına. Ama sizin sayenizde Maraş’a atandım. Benim için tertemiz bir sayfa açtınız. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

– Ş.Moldu 28 Bayan Diyarbakır –
Selamın aleyküm Zeynel Hocam. Daha önce haber vermeyi planlıyordum ama ani bir kararla eşimin yanına gittim. Beni evden kendisi gönderdi. Benden nefret eden hatta beni başka şehire ailemin yanına gönderen adam işlem bittikten 7 gün sonra geri dönmem için yalvardı. Şimdi evimdeyim ve eşim üzerime titriyor. Çok teşekkür ederim hocam.

– Z.Boz 29 Bayan İstanbul –

Hocam merhabalar. 1 haftalık sürem doldu. Aklıma takılan soru işaretleri vardı. Birden gelen mesaj beni o kadar mutlu etti ki. Erkek arkadaşım bütün yaptıkları için benden özür diledi ve beni sevdiğini söyledi. Gerçekten çok sağolun. Bu düğümün kolay kolay çözüleceğini sanmıyordum.

– S.Manav 24 Bayan Manisa –
Hocam nasıl anlatsam bilemiyorum. Kalbini kırıpta bir daha düzeltemediğim, sevgisini yitirdiğim artık bana karşı sadece nefret besleyen sevgilim 7 ay sonra beni aradı ve bir daha ayrılmamak üzere tekrar barışmak istediğini söyledi. Sayenizde çok mutluyuz. Sağolun.

– Y.Reyhan 25 Bay Trabzon –
Eşimin gözü benden başkasını görmüyor. Evimizde mutluluk ve huzur yer aldı. Yuvamı kurtardınız hocam çok teşekkür ediyorum.

– S.Menekşe 27 Bayan Mersin –
Merhaba hocam, şanssızlıklardan yakınan her işim ters giden ben yazdığınız vefkler sayesinde hakedipte uzun süre elde edemediğim terfiyi aldım artık mesleğimde istediğim pozisyondayım ve insanların bana bakış açısı tamamen değişti. Allah sizden razı olsun.

– Tahsin S. İstanbul –
İlk gün işin sonucunu göremediğim için yaptığım davranışlar ve söylemiş olduğum hakaretler için çok özür dilerim. İşin peşini sonuna kadar bırakmayıp takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim. 7 ay boyunca aramayan kadın bir anda arayıp çok özlediğini söyledi. Bende amacıma ulaştım, saygılar.

– A.Samet 23 bay Amerika –
Selamlar Zeynel bey. Tam umudumu kestiğim, bir daha olmaz bu ilişki dediğim anda birden siz çıktınız karşıma. Şimdi sevgilimle çok mutluyum ve herşey eskisinden daha da güzel.

– G.Yıldız 23 Bay Antalya –
Bana bu iş olur fakat yıldızlarınız uyuşmuyor dediğinizde ben yinede denemek istemiştim. Yapmış olduğunuz çalışma sayesinde sevgilim bana büyük bir aşkla geldi. Dediğiniz gibi 4 ay geçmeden tekrardan ayrıldık.

– B.Ela 24 Bayan Manisa –
Zeynel Hocam yazdığınız vefkler sayesinde nişanlandım ve haziran ayında evleneceğim. Hiç bir hocadan derman bulamamışken msn’de karşıma çıktığınız gün için Allah’a şükürler olsun. Sağlıcakla kalın.

– R.Ü 27 Bayan Batman –
Hocam merhaba. Ben sizinle bundan 5 sene önce yıkılmakta olan evliliğimi kurtarmanız için yardım talep etmiştim. Sayenizde oğlumun hayatınıda kurtardık. Allah razı olsun. Teşekkürler

– E.Boluk 45 Bay Mersin –
Merhaba Zeynel hocam. Sizi kaç sefer ağlayarak aradım ve beni sabırla dinlediniz. Çalışmaları bana gönderdikten sonra 4 günde herşey eskiye döndü. Ruh sağlığımdaki değişimleri size borçluyum. Allah’ın izniyle ve sizin yardımınızla bunu başardık.

– H.Yeşilyurt 29 Bayan İstanbul –
Bu yazıyı size karşı bir minnet borçlu olduğum için yazıyorum. Benim durumumu çözecek uygulamaları yapmadığınız için size sert davranıp kötü sözler sarf ettim. Ben o günlerde çok kötü durumdaydım şimdi aklıma geldikçe utanıyorum. Özür dilerim. Daha farklı bir çalışma yaparak tüm olasılıkları bana anlattınız ve sonuca ulaştık. Eşimle artık iki yabancı gibi değil gerçekten karı-koca gibiyiz.

– Y.Elibol 25 Bayan Zonguldak –
Yaşamak için sebebim kalmamıştı artık. Çünkü hiçbir işim istediğim gibi gitmiyodu. Düzgün bir ilişkim ve işim yoktu. Kargonuzu aldım ve kullanmaya başlayalı tam 45 gün geçti. İstemeye geldiler ve nişanlandım. İş konusunda ise ummadığım yerlerden teklifler geliyor. Bu büyü değil bu falcılık değil, bu Allah yolunda ilim yapmaktır bana göre. Önümüzdeki ay size olan borcumu fazlasıyla ödeyeceğim. Allah sizden razı olsun.

– G.Yaprak 27 Bayan Mersin –
Zeynel Hocam her sıkıntıya düştüğümde yardımıma siz koşuyorsunuz. Ettiğiniz dualar o kadar iyi geliyor ki. Boşuna demediniz ‘Dünya Dua Üzerine Kuruludur’ diye.

– Y.Ece 22 Bay İstanbul –
Tehdit eden insanlara karşı beni kurtardınız. Artık herşeyi inkar etmek zorunda kalıyordum. Bütün ettiğim dualar boşa çıkıyordu. Allah her türlü tövbeyi kabul eder. Önemli olan doğru yaklaşmaktır demiştiniz. Bütün inancımı toplayıp size geldim. Allah’a şükürler olsun bütün çilem bitti.

– A.Yılmazel 25 Bayan Adıyaman –
Merhabalar Hocam. Allah ne muradınız varsa versin. Ben acabalarla boğuşurken bana yardım ettiniz ama iki gün önce bu çabalarınızın sonucunu aldık. İşten çıktıktan sonra eskisi gibi aynı saatinde ve çiçeğiyle geldi. Konuşmanın gereksiz olduğunu ve onu affetmemi söyledi. Ama azda olsa kırgınlık var ona karşı yaşadıklarımı sizde biliyorsunuz. Benim inancım sonsuz lütfen bişeyler yapalım kırgınlığım için. Sağolun.

– A.Yaprak 34 Bayan Denizli –
Hocam benim size başvurduğum konu istediğim şekli aldı. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama Rabbim iyiki sizi karşıma çıkarttı. Sağolun.

– E.Demir 19 Bay Manisa –
Zeynel bey, size güvendim inandım iyi ki varsınız iyiki size başvurmuşum. Bana 7 gün demiştiniz fakan ben hemen sevdiğim adamla barıştım. Allah razı olsun. Sağolun

– R.Çuval 28 Bayan Hollanda –
Zeynel hocam eski nişanlım beni 5 aydan beri hiç aramıyordu. Sizden kargoyu aldıp uyguladıktan sonra herşey yoluna girdi. Beni aradı 10 dakika sonra çok mutluyum teşekkür ederim.

– S.Gölcük 24 Bayan Almanya –
Eşim sürekli alkol alıp eve geliyordu. Gözümün içine baka baka yalan söyleyip inkar ediyordu. Aynı yatağı bile paylaşmıyorduk. Durumum o kadar kötüydü ki Allah bilir. Size başvururken aklımda soru işaretleri vardı. Umutsuzdum.Çünkü böyle bir adam iflah olmaz diye düşünüyordum. Ancak sesiniz ve yorumlarınız beni sizinle çalışma konusunda ikna etti. Siz sözünüzde durdunuz eşim yaklaşık iki sene sonra çalışmaların bittiği 9. gün eve iş çıkışında geldi. Aradan 3 ay geçti ve gözü ailesinden başka kimseyi görmüyor.

– Z.Çubuk 29 Bayan Manisa –
Eşimin ailesinden uzak tuttuğunuz için çok teşekkür ederim. Eşimin annesi ablaları falan artık bize karışmıyor. Telefonla bile aramıyorlar. Eşim bu konuda üzgün ama evdeki huzurunda farkında. Mutluluğumuzu, yuvamızın ayakta kalmasını önce Allaha sonra size borçluyuz.

– M.Demir 28 Bayan Bingöl –
Merhabalar Hocam. Ortağım tarafından yaklaşık olarak 300 bin tl dolandırıldığımda herşeyimi kaybederek size başvurmuştum. Bana gerçekçi yaklaştınız. Adamın ödeme gücünün olup olmadığını sordunuz. Çalışmaya başladık ve kısa sürede sonra gelip pişman olduğunu söyledi. Sonuçta hem paramı hemde haysiyetimi kurtardım. Yüce Rabbim iyi ki sizi karşıma çıkardı. Bu referans yazısıda benden size nacizane bir armağan olsun.

– R.Yemez 31 Bay Kayseri –
Ben size bu maili sitenize koymanız için yazıyorum inşallah koyarsınız. Ben medyum hocayım diyen 3 kişi ile çalıştım hepsi kesin dedi sonra bir daha ulaşamadım. Size ulaştığımda çok çaresizdim ve bana bu iş kesinlikle olmaz paranı boş yere harcama kimseyede gitme dediniz. Bugüne kadar beni borçlandırdılar boş yere umutlandırdılar. Size güveniyorum ve inanıyorum Allah herşeyin en iyisini bilir ve bu işin peşini bırakıp tavsiyeniz üzerine yep yeni bir hayat kurmaya çalışıyorum. Sağolun.

– N.Solak 28 Bayan Samsun –
Hocam, eşim 8 ay sonra evine döndü. Özlemimi dindirdim. İşin en güzel tarafı eşim bana karşı çok mahcup. Bir daha benim sözümden çıkmayacağını bunu doğru olduğunu söylüyor. Büyüleri etkisiz hale getirdiniz için tesekkür ederim.

– R.Eryaman 32 Bay Adana –
Zeynel bey, 4 aylık hamileyken eşim beni bırakıp gitti. Allah karşıma sizi çıkardı tesadüfen. İşlemlerden 10 gün sonra dediğiniz gibi eşim eve aşk ve büyük bir bağlılıkla geri döndü. Fakat ailesini bir daha görmek istemediğini söyledi. Doğmamış bir çocuğun hayatını kurtarmış oldunuz. Allah ne muradınız varsa versin.

– B.Yorgun 28 Bayan Muğla –
Zeynel bey çok meşgul ve yoğunsunuz biliyorum ve bu yüzden sizi rahatsız etmek istemiyorum fazla. Size referans olarak katkıda bulunmak istedim umarım beni unutmamışsınızdır. 9 ay önce nişanlım ile barışmak için sizden yardım almıştım. Yaptığınız uygulamalardan 1 hafta içinde etkisini gördüm. Ve aramız eskisine göre muhteşem. 3 ay sonra evlendik ve eşim hamile. İki kişinin mutlu bir yuva kurmasına vesile oldunuz. Saygılarımla.

– G.Özer 28 Bay Malatya –
Sevgilimle muhteşem bir aşk yaşıyorduk diyemem. -Ki bu son 2 aydır benimle hepten alakasını kesti. Sizinle 24 Mart tarihinde çalışmaya başlamıştık. Bugün haziranın 12si ve sevgilim beni arayıp görüşmek ıstediğini söyledi. Lakin sizden özür dileyerek söylemek istiyorum amacım sadece ondan intikam almak. Onun benim karşımda ağlaması gerçekten çok büyük bişey. Umarım benim nasıl olduğumu anlamıştır.

– T.Kayam 24 Bayan İzmir –
Tüm ailem adına öncelikle çok teşekkür ederim. İlgi ve alakanızı tarif ederken lugatımdakı kelimelere yetersiz kalıyor. Minnetarım size. Allah razı olsun.

– Ö.Olmamış 27 Bay Muş –
Eşim çocuklarım ve kayınvalidemle yaşamımı sürdürüyorum. Eşimle birlikte neredeyse sorunsuz bir evliliğimiz vardı taki eşim eve geldğinde hiçbirşey yokken sert bir sesle konuşmak istediğini söyledi. Ayrılmaya karar verdiğini söyleyerek evden ayrıldı. Ne olduğunu anlamamıştık aylarca tüm aile eşimi iknaya uğraştık ancak girişimlerimiz sonuçsuz kalmıştı. Sizinle çalışmak konusunda kararsızdım çünkü bu tarz işlerle işim hiç olmamıştır. Ama sayenizde eşimin hafızası silinmiş ve yerine başka bir Ahmet gelmiş gibi. Teşekkürler.

– Ü.Dolmuş 28 Bayan Eskişehir –
Hocam yapmış olduğunuz vefk çalışması sonuç bulmaya başladı. Vefki üzerime aldığım gün 11. gündü. Çarşamba gününe ödemem vardı eğer o ödemeyi yapamasaydım eğer canım tehlikede olurdu diyebilirim. Size daha öncede bahsetmiştim. 3 seneden beri satılamayan arsam 20 dakika içinde istediğim meblada satıldı. Allah razı olsun.

– Z.Olgun 38 Bay Adana –
Zeynel bey eşimle altı yıllık bir evliliğim var. Evlenmeden önce bize ait evimizin olacağı konusunda hemfikirdik. Zamanla fikrinden dönmeye başladı. Annesi babası kardeşi beni evde hizmetçi olarak kullanıyorlardı. Bıkmıştım. Son çarem sizdiniz. Sizinle tanıştım ve uygulamaya başladık. Sayenizde eşim ayrı bir eve çıkmaya ikna oldu ve şimdi ailesinin yanında bile beni el üst ünde tutuyor. İnşallah bozulmaz mutluluğum. Teşekkürler.

– E.Gül 25 Bayan Ordu –
Merhabalar Hocam. Siz o kadar farklı bir insansınız ki herşeyden önce çok anlayışlı birisisiniz. Sizinle konuşurken dert gözlüklerimi çıkarıp bir köşeye koyuyorum. İçimde huzur oluşuyor size güveniyorum. Daha yolun başındayız fakat inancım sonsuz. Allah hepimizin hakkında hayırlı ne ise onu verecektir, bu sıkıntıların çözümü konusunda sonuç ne olursa olsun, iyi ki varsınız. Hakkınızı helal edin. Saygılarımla.

– H.Seven Bayan Muş –
Bazı şeyler var ki tarifi mümkün değildir. Sizinle tanışmadan önce yemek yeme düzeni uyku düzeni denen hiç birşey yoktu. İçinde bulunduğum psikoloji yüzünden işimden bile çıkarılma derecesine gelmiştim. Yıllardan beri hayatımı ona göre yönlendirdiğim insan beni yüzüstü bırakmıştı. Sizinle 3 haftadır irtibat halindeydik ki bugün özürler dileyerek onu tekrar kabul etmemi istedi, biz barıştık artık gene birlikteyiz. Allah o kötü günleri bir daha yaşatmasın.

– Ö.Adıyok 29 Bayan Malatya –
Evliyim ve 3 çocuk annesiyim. Eşimin gözü sürekli dışardaydı. Hafta içi eve geç geliyor ve hafta sonlarıda yıkanıp süslenip püslenip bize sormadan o kadının yanına çıkıp gidiyordu. Gezmediğim yardım istemediğim insan kalmamıştı. Ben hüsrana komşuyum. Sizinle çalışmak benim en son umudumdu. Son umudum da bıoşa çıkmadı. Eşimle aram çok iyi eve saatinde geliyor. Kafasına göre de takılmıyor. Sağolun.

– A.Yılmaz 33 Bayan Adana –
Zeynel Hocam sayenizde sevgilimle aramdaki bütün kavgalar bitti. Şimdi mutluyum. Sevgilim artık bana ağır gelen isteklerde bulunmuyor. Sadece mutlu olamamızı istiyor ve düşünüyor.

– M.Bakkalcı 25 Bayan İstanbul –
2 seneden beri birlikte olduğum sevgilimin evli olduğunu öğrenince gururumdan ayrıldım. Hem kandırıldım hem kullanıldım. Yaptığınız bağlama büyüsü sayesinde bu kişi beni aradı ve telefonu açmayınca evime kadar geldi ben içeri almadım. Arabasınaın içinde 2 gün boyunca kapımda oturdu ve barıştık. Eşinden ayrılmasını istemiyorum çünkü çocukları var. Fakat benimle olmasını yalan söylemeden sadece beni sevmesini istiyorum. Bu da oldu sayenizde. Hoca nikahı kıydık. Maddi manevi yardımda bulunacağını söylüyor. Herşey sizin sayenizde. Teşekkürler.

– F.Elmas 24 Bayan Almanya –
Geri getirme tılsımlarınız çok işe yaradı ve hem sevdiğimi hemde hayatımı geri bana verdi. İntiharın eşiğindeyken siz çıktınız karşıma. İftiradan dolayı beni silen adam geri dönüp bana aşık olamsına vesile oldunuz minnetarım.

– T.Alkaz 26 Bayan Konya –
Hocam o kadar dolandırıcı medyumlara rastladım ki her defasında hayal kırıklığına uğradım. Sizin resmi ruhsatlı bir medyumcu olmanız bana güven verdi. Allaha şükürler olsun ki yüce rabbim güvenimi boşa çıkarmadı. Etnik kökenimden ötürü beni kabul etmeyen kız arkadaşımın ailesi dize geldi ven sonunda evliliğimize izin verdiler. Kızı isteyin demeden gitmedik. Gidin isteyin dediğinizde kalbim duracak gibiydi. Hislerim kelimelere sığacak gibi değil. İnşallah birşey çıkmadan düğünüm olur.

– Y.Saraylı 24 Bay Ankara –
18 senelik evliliğimde sebepsiz yere bir anda bittiğinde eşim ne beni nede çocuklarını görmek istemiyordu. Bu durum beni çok yoruyordu. Sizinle bir arkadaşım vesilesi ile tanıştım ve iletişime geçtim. Eşimin üzerinde bulunan papaz büyüsünü bozdunuz ve sonunda eşim evine geldi. Allah sizden razı olsun.

– T.Bal 28 Bayan Kütahya –
Zeynel Bey yaptığınız bağlılık büyüsü sayesinde eşim alkölü bıraktı. Gece yarılarına kadar dışarda olan eşim şimdi işten çıktığı gibi eve geliyor. Sayenizde ailenin ne demek olduğunu nasıl bi duygu olduğunu anladık. Teşekkürler.

– U.Güler 39 Bayan Kayseri –
Uzun zamandan beri içinde bulunduğum rahatsızlık vardı ve siz psikiyatriye başvurmamı önerdiniz. Bende 3 sene boyunca tedavi gördüğümü söyleyince sorunuma birde siz bakmak istediniz ve sorunu buldunuz. Hazırladığınız vefkleri uyguladım ve şuan huzurlu mutlu bir yaşantı içindeyim. Evimden başka bi yerde gene sorunlarımı başlıyor.Evimde olmadığım zaman koyduğum vefkler etki göstermiyor. Allah’ımda size sağlık ve huzur versin. İyi günler.

– Z.Alkan 45 Bayan İzmit –
Bana uygulamalar için çıkardığınız takvim doğrultusunda çalıştık. Dediğiniz günde kargom geldi. Çalışma bitecek denen günde çalışma bitti sonuç alacağız dediğiniz tarihler içerisinde sonuç aldık. Bu kadar düzenli prensipli ve itinalı çalıştığınız için sizi takdir ediyorum, ayrıca artık beni yaşamaktan alıkoyan sıkıntıma derman olduğunuz içinde sonsuz teşekkür ediyorum.

– A.Uyarmaz 35 Bay Kahramanmaraş –
Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. İki seneden beri ayrı olduğum insanı zor demenize rağman bir buçuk ayda tekrardan bana çevirdiniz. Hakkınızı helal edin.

– R.Balcı 21 Bayan Adıyaman –
Zeynel bey saygılarımı sunuyorum. Aldığım paranın bereketini göremiyordum. Kredi kartı borçları iyice artmıştı. Eşimle birlikte geldiğimizde söyledikleriniz bizi çok etkiledi. Vefkler çok çabuk tesir etti. Kara bulutlar yavaş yavaş üzerimizden kalkıyor. Her geçen gün biraz daha güzelleşiyor. Sağolun.

– N.Sorar 34 Bay İzmir –
Zeynel bey sizi çok sık boğaz ettiğim için çalışmanın 2. gününde paramı iade edeceğinizi söylemiştiniz. Başkalarıyla çalıştıktan sonra tekrar gelirsınız nasılsa demiştiniz. Dediğiniz gibi ücretimi geri yolladınız ve sizden sonra 3 medyuma daha gittim. Değil ücreti geri vermek telefonlarıma bile karşılık vermedi. Birisinin ofisine gittiğimde ise tartaklanıp dışarı atıldım. Yaşadıklarımdan büyük ders aldım ve tekrar size geldim. Siz benden ücret dahi almadınız. Çabalarımın sonucu niyete vardı. Ben sizden çok özür diliyorum konuştuğumuzun iki katını hesabınıza geçireceğim. Emeğinize karşı bir hediye olarak kabul edin lütfen.

– B.Cem 38 Bay Belçika –
Hocam oğlum 3 yaşında olmasına rağmen konuşmuyordu. Yapmış olduğunuz çalışma sayesinde bir kaç kelime bile olsa telaffuz ettiğini gördük. Daha iyi olacağına inanıyoruz.

– S.Sırma 38 Bay Antalya –
Selam Zeynel Abi. Almanya’dan Muhsine. Sayenizde eşim aile baskısından kurtuldu. Beni önemsiyor artık. Ailesine hayır demesini biliyor. Somut örnek 2 gece önce yaşandı. Babası cumartesi günü yemeğe çağırdığında işimiz olduğunu söyleyerek gelmeyeceğimizi dile getirdi. Daha önce işimiz olsa bile istedikleri zaman onlara gitmeyi tercih ederdi. Yardımlarınız için teşekkür ederim Zeynel Hocam.

– M.Uk 37 Bayan Almanya –
Hocam iyi bir eğitimimin olmasına rağmen son 8 aydır işsizdim. Kısmet açmak için yaptığınız vefk işe yaradı. İş başvurusu yaptığım yer beni hemen kabul etti. Borçlarımı kapatıp artık kendime bakabileceğim. Katkılarınız için teşekkür ederim.

– O.Kaba 29 Bay Aydın –
Hocam merhabalar. 9. gün ve ilk gelişmeyi gördüm. İş çıkışı benimle görüşmek istediğini söyledi. Benimkisi karşılıksız aşktı. Daha önce o tarz teklifte bulunduğumda reddetmişti. Akşam üstü kafeye gittik, konuştuk duygularının değiştiğini, bi ilişki içinde olabileceğimizi ve benim düşüncelerimi sordu. Tam olarak anlatmasamda hislerimi bi kısmını söyledim ve ilişkimize başladık. Gelişmelerden haberdar ederim sizi. Hayırlı günler.

– E.Kısaparmak 32 Bay Bartın –
Uzun zamandır birlikte olduğum erkek arkadaşım beni oyaladı. Benimle yaşadığı özel hadiseleri arkadaşlarına anlattı. Beni insan yüzüne çıkamaz hale getirdi ve hakkımda pek çok dedikodu çıkarttı. Kötü kadınım diye suçladı ve herkeze yalan yanlış şeyler söyledi. Allah’ım sizi karşıma çıkarttı öyle bi bağlama büyüsü yaptınız ki tekrardan peşime düştü ve atmış olduğu iftiraları temizledi. Hemde herkesin gözünde kendini bitirdi ve tükürdüğünü yaladı. Allah bu durumdan kurtulmam için vesile olarak sizi karşıma çıkarttı, sağolun.

– M.Elboyu 28 Bayan Muş –
Eşimle üvey kızım ve ailesinin yaptığı baskıya dayanamayıp ayrılmıştık. Baskıların eşimi hem yorduğunu hemde benden gün geçtikce soğudunu söylemiştiniz. Sizden önce gittiğim 2 medyum büyünün olduğunu söylemiştiler. Yaptıkları çalışmalar sonucunda hiçbirşey elde edemediler. Analiziniz süperdi. Üvey kızımın sevgisini ve güvenini sağladınız. Ondan sonrası çorap söküğü gibi geldi. Birlikte evimizde yaşıyoruz ve huzurluyuz.

– C.Solmaz 39 Bay Kastamonu –
Zeynel bey çalıştığım iş yerinde beni rezil eden, işimden ayrılma sebebi olan erkek arkadaşımdan öcümü almak için size başvurdum. Yapmış olduğunuz çalışmalar sayesinde tabirica ise kapımda yatıyor. Araya girip tekrardan işime geri dönmemi sağladı. Yaptıkları için de herkesin önünde benden özür diledi. Bunları yaşayacağım aklımın ucundan geçmezdi, minnettarım.

– B.Balyoz 26 Bayan Çorum –
Hocam yaptığınız vefklerin desteği sayesinde kpss de hedeflediğim bir puanı aldım. Atamam gerçekleşecektir. Ekmeğimi size borçluyum.

– E.Solmaz 27 Bay Adıyaman –
Kızım nişanlıydı ama erkek tarafı düğüne 4 gün kala nişanı attılar. Anne olarak kızımın bu haline çok üzüldüm. Erkek tarafının ailesi bu ilişkiyi istemediği için bitirmiş ve başka bir kızla beraberler. Uğradığımız haksızlık karşısında size başvurmayı yeğledim. Yardımlarınız sayesinde çocuk 1 hafta önce gelip kızımdan ve bizden özür diledi. 1 ay sonra nikah tarihi alındı inşallah bu durumun son noktası evlilikle son bulacaktır. Kızımın göz yaşları dindi. Allah sizden razı olsun.

– G.Felek 45 Bayan Çanakkale –
Sizi arayıp aramamakta çok kararsızdım. Çünkü sevdiğimle aramda bayağı bir yaş farkı vardı. Bana kızdınız ama bakım sonrasında ne kadar haklı olduğumu sizde anladınız. Bana yardımcı olduğunuz için tekrardan teşekkür ederim. Beni kullanma amacında olan kişiyle artık muhteşem bir ilişkimiz var. Teşekkür ederim.

– N.Foyraz 22 Bayan Hakkari –
İsmini vermek istemediğim birçok medyumdan yardım talebim oldu. Kimi bağlama büyüsü yapıcam dedi kimisi aşk büyüsü yapacağım dedi kimisi canbar yapacağım dedi. Kesin deyip parayı alınca ilgilenmediler. Parayı alana kadar konuştular hatta kendileri aradılar. Hiç birşey almadım. Kargo gönderen biri şunu yap bunu yap diyerek başından savdı. Sonra hiç aramadılar. Biri pek çok hakaretler ederek telefonu suratıma kapattı. Size başvururkende deneme amaçlıydı fakat konuşmalarınız beni son derece etkiledi. Son bir kez daha şansımı denemek istedim. Kargo gelemeden önce beni araması sağladınız, kargonuz geldikten sonra 3. gününde barıştık. Hata yaptım sizin ne aradım nede uygulamalarınıza devam ettim. Uygulamalara devam etmediğimden olsa gerek tekrar ayrıldık. Hiç bir şekilde ücret almadan tekrardan onu bana verdiniz. Bende söz verdim hakkınızı fazlasıyla vereceğim.

– Ö.Sali 28 Bayan Erzurum –
Merhaba Zeynel Bey. Bana aşılamış olduğunuz inanç, yardımlarınız katkılarınız için çok çok teşekkür ederim. Ayrılmış olduğum kız arkadaşımı 8 gün içinde bana geri dönmesini sağladınız. Eski günlerimizi bize geri verdiniz. Sağlıcakla kalın.

– M.Yaramaz 19 Bay Konya –
Zeynel bey, eşim çeşitli bahaneler öne sürerek 10 aylık bebeğimizi bırakıp başka bi kadına gitti. Ben ne kadar mesleği düzgün olan bu ülkede üst düzey sayılabilecek bir insansam da daha önce başıma gelmeyeceğini düşündüğüm başıma geldi. Ben kendim için değilde oğlum için koştum peşinden ama reddedildim. İnternette sörf yaparken sizi buldum ve aramak istedim. Eşime büyü yapıldığını söylediniz ve büyüyünün etkisini kaldıracağınızı söylediniz. Bu tarz konularla yakından uzaktan ilgim olmadığı için başta inanmamıştım ama yinede denemek istedim. İyiki de denemişim. 2 hafta içinde sonuç yavaş yavaş hedeflendiği yere ulaşıyor. 3 hafta içinde eşim tekrar döndü ve o kadından nefret ettiğini söylüyor. Kendi bile yaptıklarına inanamıyor.

– N.Yıldırım 32 Bayan Edirne –
Zeynel hocam, size kısmet açma vefki yaptırmıştım. Vefki üzerimde taşıdığım 34. günde daha önceden beri hoşlandığım insan ama benim imkansız olarak gördüğüm arkadaşlık teklifi etti. Güzel bir ilişki yaşıyorum fakat ben yine de korkuyorum. Bu insanın bana bağlanması ve bana körkütük aşık olması için bir çalışma daha yaptırmak istiyorum. İnşallah bu konuda bana tekrardan yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

– Y.Yayla 26 Bilecik –
Hocam nasılsınız? Sizi aramıyordum. Sizinle konuşmalarımızda her türlü fedekarlığı, deliliği yaptığım sevgilimin terkettiğini söylemiştim çalışmaya başladığımızdan beri bu uygulamanın evlilikle sonuçlanacağından şüphem vardı. Çalışmayı gönderdiğiniz gün uyguladım, bir hafta boyunca sonuş çıkmayınca sizi aradım. Siz baktınız ve yeni bir çalışma yapacağım dediniz. Yeni çalışmanın daha haftası dolmadan pazar günü sevgilim arayıp evlenelim dedi. Cumartesi günü düğünümüz var. Bir komiser olarak teşekkür ederim.

– H.Yeşilköy Antalya –
Merhaba Zeynel Hocam. Uzun zamandır birlikte olduğum sevgilim sürekli çeşitli bahanelerle evlilikten kaçıyordu. Sizden evlilik adına bir büyü yapmanızı talep ettim. Bunu içinde bana vefk hazırladınız. Dün doğum günümdü. Henüz evlenmedik ama bana yüzük taktı binevi nişanlandık diyebilirim. Binde bir arayıp bir aramayan insan artık üstüme düşüyor. Bunlar güzel gelişmeler ancak ben sonunda evlilik istiyorum. Bu yazdığımı referans olarak koymanızı rica ediyorum.

– G.Salman 36 Bayan Balıkesir –
Eşimle uzun zamandan beri ciddi sorunlarımız başladı. Size başvurduğumda bana detaylı bir bakım yaptınız bu evliliğe müdahale edilmezse kısa bir süre içinde biteceğini söylemiştiniz. Açıkcası söylemek gerekirse size inanmamıştım. Çünkü eşimin hayatında başka birinin olmadığına inanıyordum ama siz var demiştiniz. Geçen iki ayda dediklerinizin birbir çıktı ve eşim evi tamamen terkederek hemen boşanma davası açtı. Bende çareyi sizde aradım sanırım buldum da. Maddi olarak da çok zorlandım orada da çok kolaylık gösterdiniz sağolun. Sizinle çalıştıktan 14 gün sonra eşim geri döndü ve yuvasını yıkmak istemediğini söyledi. Kargonuz 3. gün teslim aldım. 10 gün bekledim 10. günde eşim döndü. Beni bu süreçte hem psikolojik olarak ayakta tuttunuz hemde yuvamın kurtulmasına vesile oldunuz.

– S.Gül 29 Bayan Muş –
Merhaba Hocam. 2003 yılından itibaren iş ve özel hayatım kötü gidiyordu. Olmaması gereken terslikler sanki hep benim arkamdaydı. Bu zaman içerisinde büyü yapılmış sözlerle beni kandırdılar. Siz yaptığınız bakımda büyünün olmadığını söylediniz ve bilimsel bir açıklama ile beni feraha kavusturdunuz. Size bu sebeple güven duydum. Hazırladığınız vefkleri 34 gün boyunca pek bir etkisini görmedim. Fakat 34 gün dolduktan sonra etkilerini yavaş yavaş hissettim. Küçük bir işimiz olmasına rağmen, dev sayılabilecek bir firma ile imkan yokken iş anlaşması yaptık çok kısa bi süre içinde büyük ölçüde maddi kazanç elde ettim. Emeğimin karşılığını alabildiğime inanıyorum. En güzeli de firmanın üst yetkilisiyle gönül ilişkimiz başladı. Hayatımın yeniden bir şekil almaya başladığını söyleyebilirim. Önce Allah’tan sonra sizden razı olsun.

– M.Gelgör 25 Bayan Bursa –
Hocam nasılsınız? Sizinle çok ilginç bir haber paylaşmak istedim. Biliyorsunuz ki sevgilimden ayrılmıştım ve tekrar bana dönmesi için çalışma yaptırdım. Daha çalışmaya iki gece önce başladınız ama henüz sevgilimden ne ses var ne seda. Fakat beni şaşırtan konu hiç ummadığım yerlerden teklifler alıyorum. Eski sevgililerim bile arıyor ve çalışmış olduğum iş yerinde hiç ummadığım 3 kişiden çıkma teklifi aldım. Sanki kısmet kapım açılmış gibi. İnşallah bütün çabalarımın sonucu niyete varıp sevgilim bana döner.

– N.Yersiz 22 Bayan Malatya –
Zeynel Bey, açık açık söylemek gerekirse başvurduğum 5. medyumdunuz. Diğer medyumların yüzlerini görmemiştim. Kandırılmak istemediğimi söylediğimde; çayımı içmeye gelirsiniz dediğinizde tereddütsüz yola çıktım. Geldim fakat hiç umudum yoktu. Lakin sizi gördüğümde içimde bir umut ışığı doğdu. Çalışmaya başladık. Zorlandığım noktalar oldu buna değermiş çünkü çocuklarımın sesini bile duymamı engelleyen eşim bir anda değişti; hala ayrı evlerdeyiz ama sevgili hayatı yaşıyoruz. Zaman geçtikçe onun da olacağını söylüyordunuz. Bu kadarını yaptınız ya size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizden razı olsun.

– N.Yılmaz 41 Adıyaman –
Hocam ben Hollanda’dan Selma. Sözlümle ayrıydık daha doğrusu evlenmek vaadiyle beni senelerce oyaladı. Aynı evde yaşarken, beni evimden attı. Benim bu olanağa karşı bir umudum yoktu. Dediğiniz doğruydu, inanç olmadan bi netice elde edemezdik. İnandım ve kargomu aldıktan sonra söylediklerinizi harfi harfine yerine getirdim. Uygulama tam 10 gün boyunca sürdü bu süreç içinde bir gelişme olmadı. Fakat anlattıklarınızla umudumu ayakta tuttunuz. Uygulamam bittikten hemen 4 gün sonra sözlüm pişman olduğunu söyleyip özür diledi. Dediğiniz gibi umatmadım ve evime döndüm. Evlilik dönemimde de yardımcı olacağınızı söylemiştiniz yardımlarınız bekliyorum.

– S.Odak 27 Bayan Hollanda –
Merhaba hocam. Eşimle birlikte kayınvalidemin evinde yaşıyorduk. Eşim aile fertlerinin sözünden çıkmıyordu. Sanki köpekmişim gibi davranıyordu bana. Sizi aradım çünkü siz son umudumdunuz. Diğer sahtekar medyumcular ve medyumcuyum diyen geçinenler sadece para almak içindiler. Sizin uygulamanız etkisini göstermeye başladı ve fikirlerime saygı duymaya başladı. En önemlisi artık beni ezmiyor. Allah’ın izniyle bütçemi toparlayınca ayrı bi eve çıkartacağım eşimi. Daha önce ayrı eve çıkma konusu açılsaydı kızardı ama oda artık anlayışla karşılıyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Hocam.

– E.Kılıçsoy 28 İstanbul –
Zeynel Hocam nasılsınız ? Memuriyete başladığımın 1. yıldönümü. Hazırlamış olduğunuz vefkler sayesinde atandım. Her ay başında maaşımı aldığım zaman size dua ediyorum. Sayenizde hasta annemin yüzü güldü. Bir kez daha yazmak istedim. Kendinize çok iyi bakın.

– Ş.Seven 32 Bay Muğla –