Saç Büyüsü

sac-buyusu

 

SAÇ BÜYÜSÜ NEDİR

Saç Büyü hem birleştirme hem de ayırma maksatlı yapılır…

Saç Büyüsü nün Ayırma yada Birleştirme amaçlı yapılış yöntemleri vardır. Saç Büyüsü Bir çok şekilde yada bir çok işlemle istenen amaca göre hazırlanabilir ve uygulanabilir.

SAÇ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç Büyüsü Uygulamasının yapılacağı kişiye ait saç teli ve gerekirse tırnak ile yapılan bazı işlemler sonrası, hazırlanan karışım ayırma maksatlı olursa, mezar yada kötü kokulu bir çukur, kuyuya atılır; birleştirme maksatlı olursa uygulamayı yapan kişinin belirttiği bazı özel ritüellerden geçirildikten sonra kişi üzerinde uygulanır.

Saç Büyüsü nde saç teli tek başına kullanılmaz, kullanılsa dahi herhangi bir anlam ifade etmeyeceği gibi, işlem uygulansa da tutmaz. Saç teli, diğer bir çok büyü uygulamasında da kullanılır. Bunun nedeni kişilere ait bir parça olduğudur.

Daha önce de bir çok kereler ifade ettiğimiz gibi, “Parça Bütüne Aittir” ilkesi Saç Büyüsü nde de geçerlidir. Kişilere ait saç, tırnak, tükürük, kan vb. parçalarla yapılan işlemler, çoğu kez tutmuştur; ancak özelllikle belirtmek isteriz ki hem tehlikelidir, hem de bazı tasvip etmediğimiz yöntemlerle yapıldığı için uygulanması zordur.

Saç Büyüsü – Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüsü Neden Yapılır, Saç Büyüsü Nasıl Yapılır, Saç Büyüsü Kim Yapar, Saç Büyüsü Kime Yapılır, Saç Büyüsü Nasıl Etki Eder, Saç Büyüsü Nasıl Bozulur, Saç Büyüsü Tutar mı, Saç Büyüsü Saç ile mi Yapılır, Saç Büyüsü konusu ve Saç Büyüsü hakkında sorU, sorun, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…