Medyum Zeynel Eroğlu

Saç Büyüsü Nedir?

images (17)Saç büyüsü, ayırma ve birleştirme amacıyla kullanılan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Saç büyüsünün gelen taleplere göre bir değişik uygulama şekli bulunur. Saç büyüsünün yaplması için yapılacak olan insana ait saç teli ve ya tırnak lazımdır ve yapılan özel karışımlarla büyü işlemi tamamlanır.
Karışım, büyü tamamlanmasından sonra bir çukara gömülür ve ortamdan uzaklaşılır. eğer saç büyüsü, çiftleri birleştirme amacıyla uygulanacaksa, büyüyü oluşturan şahıs hususi okumalar gerçekleştirir. buyu-cesitleri-hakkinda-genel-bilgiSaç büyüsü yapılırken yalnızca büyü içerisinde saç kullanılmaz, kullanılsa dahi büyü gerçek etkisini göstermez. Saç teli ile beraber bir çok farklı hususi parçalar kullanılarak büyü tamamlanır.
kişilere ait olan tırnak, kan, tükürük, saç benzeri parçalarla yapılan büyüler, bir çok defa tutma oranı yüksek olduğu görülmüştür ama bu büyüler yoğun şekilde tehlikeli ve kolay değildir. Bu benzeri büyüleri muhakkak işinin uzmanlarına yaptırmanız gerekiyor. Bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.