RAFET GÖKHAN AYYÜCE

RAFET GÖKHAN AYYÜCE

 

rafet-gokhan-ayyuce

Rafet Gökhan Ayyüce Ülkemizde yetişen en önemli ve değerli Numerologlardan biridir. Özellikle Kabalistik Numeroloji alanında yaptığı çalışmalarla hem kamu oyundan hem de çevresinde bulunan bir çok kimseden ve  bu işin uzmanı olan değerli üstadlardan tam not almıştır.

Kabalistik Numeroloji’yi Eski Mısır, Yunanlar, İbraniler, Yahudiler ve Araplar oldukça fazla kullanmış; her ne kadar gidiş metodlarında farklılıklar gözükse de Kabalistik Numeroloji’nin tanımı her kültürde “Sayıların Gizemi” olarak kendini kabul ettirmiştir.

Kabalistik Numeroloji, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar.

Gelin Rafet Gökhan Ayyüce’nin kendi kaleminden kendine has, kısa ama öz mini biyografisini okuyalım…

“10 Şubat 1978de Kadıköy İstanbul’da Arnavut kökenli Bektaşi bir ailede doğdu. Darüşşafaka Lisesini mütakip birçok okulu bitirdi, birçoğunu ise bıraktı. Edebiyat mezunu, akademik çalışmalarına tarih alanında devam etti. Öğrencilikten emekli olduktan sonra yayın sektöründe çalıştı.

Son beş yıldır kendi kitabevinde hizmet vermektedir.

18 yaşından beri kendini bilme ve şuurlu tekamül konularıyla uğraşmaktadır.

Latince bilir, kuşdili öğrenmektedir.

Haydan huya başka kayda değer bir husus yoktur, aşkolsun hu…”

Rafet Gökhan Ayyüce halen Numeroloji ve Kabalistik Numeroloji alanlarında seanslar, dersler, öğretiler ve seminerler vermektedir. Bu alandaki çalışmalarına devam eden Ayyüce, aynı zamanda Ankara Tunalı Hilmi Caddesinde bulunan ve adı “İskenderiye Sahaf” olan kitapçı dükkanını da işletmektedir.

Rafet Gökhan Ayyüce hakkında daha fazla bilgi almak ve kendisine ulaşmak için www.sayilaringizemi.com adresinden irtibata geçebilirsiniz…