Papaz Büyüsü ve Papaz

papaz-buyusu-ve-papaz

 

PAPAZ BÜYÜSÜ VE PAPAZ İLİŞKİSİ

Papaz Büyüsü ve Papaz konusu ve Papaz Büyüsü ve Papaz hakkında tüm bilgiler…

Papaz Büyüsü ve Papaz ile ilgili tarafımıza yöneltilen ve en çok merak uyandıran sorulardan biri de; Papaz Büyüsünü, Papazların yapıp yapmadığı ile ilgili olandır…

Papaz Büyüsü’nün sadece bir tane değil, bir çok çeşidinin yapılış ve uygulanış amacına göre farklılıklar gösterdiğinin daha önceki bir çok konumuzda özellikle belirttik. Bu doğrultu da Papaz Büyüsü adını almış olması bu tür büyülerin mutlaka bir Papaz tarafından uygulandığı anlamına gelmez. Ancak elbette papazların yaptığı büyüler de yok değildir. Papaz Büyüsü ismi çoğunlukla islami inanç dışında bazı malzemeler kullanılarak işlem yapıldığı için takılmış bir isimdir. Yoksa her domuz yağı, adet kanı yada buna benzer büyülerin papazlar yolu ile yapıldığı tezini savunamayız.

PAPAZ BÜYÜSÜ VE PAPAZ HAKKINDA BİLGİLER

Papaz Büyüsü ve Papaz ilişkisi açısından bakıldığında Papazlar kendi inanç sistemleri üzere eğitilen ve kendi inançlarını başkalarına ulaştıran, yardımcı olan kısacası bizim dinimizde İmam’ın vazife ve görevlerini kendi dinince gerçekleştiren din adamlarıdır. Her Papazın büyü yaptığını ve her büyünün de Papaz Büyüsü olduğunu söylemek, büyük yanlış ve yanılgıya düşmekten öte, çok büyük bir günahtır. Çünkü haksız yere bir insanın yaptığı hatayı ve yanlışı birden fazla insana yüklemiş oluruz ki, bu da düpedüz iftira demektir.

Papaz Büyüsü ve Papaz konusunda Papaz Büyüsünün bu denli çok konuşulmasının ve kafa karıştırmasının bir diğer önemli nedeni ise, yapılan bazı büyülerde -ki bu büyüler Papaz Büyüleri olarak adlandırılır- canlı ve canlıya ait parçaların kullanılmasının yanı sıra, bazı süryanice yada ibranice dualar ve ayetlerle bu ayetlerin tersten yazılması yada okunması ile gerçekleştirilmesidir.

Papaz Büyüsü ve Papaz konusu hakkında daha fazla bilgi alma ihtiyacı içindeyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.