Medyum Zeynel Eroğlu

Papaz Büyüsü ve Papaz Hakkında

images (14)Papazlar kendi inanç sistemleri üzere eğitilen ve kendi inançlarını başkalarına ulaştıran, yardımcı olan kısacası bizim dinimizde imam’ın görev ve görevlerini kendi dinince gerçekleştiren din adamlarıdır.

Her Papazın büyü yaptığını ve her büyünün de Papaz Büyüsü olduğunu söylemek, büyük yanlış ve yanılgıya düşmekten öte, çok büyük bir günahtır. çünkü haksız yere bir kişinin yaptığı hatayı ve yanlışı aniden çok insana yüklemiş oluruz ki, bu da düpedüz iftira demektir.
bunun yanısıra Papaz Büyüsünün bu denli çok konuşulmasının ve kafa karıştırmasının bir öteki mühim nedeniyse, yapılan bazı büyülerde -ki bu büyüler Papaz Büyüleri şekilde adlandırılır- diri ve canlıya ait parçaların kullanılmasının yanı sıra, bazı süryanice yada ibranice dualar ve ayetlerle bu ayetlerin tersten yazılması yada okunması ile gerçekleştirilmesidir.
Bu konu için daha çok bilgi alma ihtiyacı içindeyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.insan olarak, Allahın yarattığı en şerefli varlıklar olarak daha mesut ve güzel günlere kavuşmak herkezin hakkıdır.