Papaz Büyüsü Nedir

papaz-buyusu-nedir

 

PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR – NE DEMEKTİR?

Papaz Büyüsü Nedir ve Papaz Büyüsü Nedir Hakkında Tüm Bilgiler…

Papaz Büyüsü Nedir – Papaz Büyüsü , Uzun bir zamandır Papaz Büyüsü Nedir, ne değildir. Papaz Büyüsü Nasıl yapılır kimler ne için yapar vs. vs şeklinde sorular almaktayım. Dilim döndüğünce telefonda ve maillerde bu konuyun anlatmaya çalıştım.

Ancak soruların ardı arkası kesilmedi. Bende buradan çok istemesem de yazmağa karar verdim.

Papaz Büyüsü Nedir Ne Değildir?

Halk arasında bilinen Papaz Büyüsü hakkında iki ayrı varsayım yada inanç vardır.

Bunlardan birisi Papaz Büyüsünü Papazın yaptığıdır. Bir diğeri ise dinen hiçte caiz olmayan usullerle yapılırki bu da kadının aybaşı kanı yada erkeğin menisi ile yapılır.

Esasen ikisi de doğrudur. Ancak elbetteki noksanları vardır. Ben burada Papaz Büyüsünün nasıl yapıldığından ziyade ince ayrıntılara girmeden genel manada bir açıklamada bulunacağım.

Papaz Büyüsü Nedir Açıklaması

Bunlardan Hayız kanı (Aybaşı Kanı) ile yapılan ve pagan (putatapan) dönemlerden kalan en etkili büyü çeşitlerinden birisidir. Genellikle Süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı için papaz büyüsü adını alır.

Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk kan ile yapılır. Bu erkeği kendine bağlama maksatlı olur. Yine bu büyüyü bozmak için bir başka kişinin adet kanının son damlaları kullanılır.

Örnek vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe bir başka kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen bir medyum-hocadan yardım almalıdır.

Yine bu adet kanı büyüsünün sıcak ve soğuk şekli vardır. En çok bağlama büyüsü şeklinde yapılır ancak başka bir çok amaç için de yapılması mümkündür. (bağlama, muhabbet, kısırlık, soğutma ve cinsel tercih değişikliği için.)

Bir diğerinde ise büyü yapılacak malzeme ile birlikte kiliseye gidilir. Malzeme göğüste tutulur ve gizlenir. Papazın kendisine dua etmesi söylenir ve kişi içinden bu duanın niyetine göre işlemesi için içinden geçirir. Bahse konu malzeme (domuz yağı, meni, hayz kanı, saç, tırnak vs.)daha sonra bazı işlemlerden geçirildikten sonra uygulamaya konulur.

Yine belirtmeden geçemeyeceğim bazı sözüm ona falcı yada medyumlar için içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde yada bakımı iyi yapamadıklarında da bunun Papaz Büyüsü olduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler.

Yani Papaz Büyüsünün kolay kolay çözülemeyeceği ve başkaları tarafından fark edilemeyecek bir Büyü olduğu söylenir. Kısmen doğrudur. Papaz Büyüsü bir çok bakımda çıkmamaktadır. Ve bozulmasıda kolay değildir.

Böyle bir sıkıntıdan şüphe ediyorsanız işini bilen uzman bir medyuma gitmeniz akıllıca olacaktır. Bu bakımlar ve dolayısı ile çaresi telefonda yapılan bakımlarla olmaz. Teşhis doğru olmaz sa tedavide olmayacaktır. Adı ve ardresi belli , kendisi meydan da ve halka açık olan bir medyuma gitmelisiniz.

Ayrıca bakınız. Sayın Dr. Sevim Asımgil hanımefendinin bir araştırma kitabı olan Büyü Sihir Fal yıldızname – Kehanet – Nazar isimli eser 47 sayfada şunlar yazıyor. Aynen aktarıyorum…

Papaz büyüsü

Meşhur Büyülerden birisi de Papaz Büyüsüdür. Çeşitli yapılış şekilleri vardır.

-Bu büyüyü Papaz yapar yine Papaz bozar. bir kilise papazı bir mum yanarken okur. O anda dilek tutulur. Papazın okuduğu dua ile büyü yapılmış olur.

– Bir diğer tertibinde cünüp kimse sure ve duaları tersinden okuyarak, büyünün gerçekleşmesi içinb şeytana tapar.

– Bir başka şeklinde ise Papaz Büyüsünün malzemesi cünüp olan erkek ve kadından çıkan ifrazattır. Bunlar yedirilir ve içirilir. Papaz büyüsü ile erkek; bu büyü hangi kadın için yapılmışsa ona tutsak olur.

Evet değerli ziyaretçilerim umarım bu bilgiler açıklayıcı olmuştur. Yinede bu bilgilerden tatmin olmadım derseniz Papaz Büyüsü Nedir konusunda soru ve sorunlarınız için telefonlarımdan bana ulaşabilirsiniz…